/ مناطق / منطقه 9

منطقه 9

ویدئو مپینگ محرم در برج آزادی 27

ویدئو مپینگ محرم در برج آزادی عکاس: شایان محرابی

ویدئو مپینگ (نورپردازی سه بعدی) با موضوع محرم یکشنبه 24 مرداد 1400 با حضور علیرضا جاوید سرپرست شهرداری تهران، برزین ضرغامی | مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران، مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران، سید مصطفی موسوی لاری شهردار منطقه 9 بر روی برج آزادی اجرا شد.
یکشنبه ۲۴ اَمرداد ۱۴۰۰
افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های مدیریت شهری منطقه 9 تهران 15

افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های مدیریت شهری منطقه 9 تهران عکاس: شایان محرابی

افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های مدیریت شهری منطقه 9 تهران، با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، سید مصطفی موسوی لاری شهرداری منطقه ۹ چهارشنبه 13 مرداد 1400 برگزار شد.
چهارشنبه ۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
نگارخانه بزرگ شهری در خیابان دکتر بدرالزمان قریب 12

نگارخانه بزرگ شهری در خیابان دکتر بدرالزمان قریب عکاس: عباس کیقبادی

دیوارنگاری «شهر ایرانی» با همکاری انجمن علمی پژوهش‌های‌ هنری ایران و شهرداری منطقه ۹ در خیابان اجتماعی دکتر بدرالزمان قریب برگزار شد.
چهارشنبه ۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
شهرنگار؛ امامزاده عبدالله 14

شهرنگار؛ امامزاده عبدالله عکاس: عباس کیقبادی

بقعه امامزاده عبد الله(ع) در خیابان 30 متری جی، خیابان حاجیان، در جنوب غربی تهران واقع شده است. نسبت شریف ایشان به حضرت ابوالفضل العباس(ع) می رسد. بقعه آن حضرت به صورت بنایی هشت ضلعی است که بر روی سکوی عشت ترکی بنا شده است. بقعه مزبور در فضای مشجر و وسیعی قرار دارد. گنبد کاشی کاری بقعه با قدمتی بیش از 20 سال و با فرم پیازی احداث گردیده و ضریح فلزی جدیدی بر روی مرقد مطهر قرار دارد. این بقعه از امکانات فرهنگی مانند دارالقرآن، کتابخانه ای بزرگ با بیش از 5000 جلد کتاب، کانون فرهنگی، درمانگاه، وسایل بازی و سرگرمی برای کودکان و فضای سبز برخوردار است.
شنبه ۲ اَمرداد ۱۴۰۰
آیین نامگذاری بزرگراه سردارِ جاویدنشان حاج احمد متوسلیان 37

آیین نامگذاری بزرگراه سردارِ جاویدنشان حاج احمد متوسلیان عکاس: سعید ربیعی

آیین نامگذاری بزرگراه فتح به نام سردارِ جاویدنشان حاج احمد متوسلیان، عصر روز چهارشنبه 23 تیرماه 1400 با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، سردار سرتیپ پاسدار حسن حسن زاده فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران، امیر متوسلیان برادر حاج احمد متوسلیان، سید مصطفی موسوی لاری شهردار منطقه 9، مجتبی سالک مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران، محمدجواد حق‌شناس عضو شورای شهر تهران و رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا به همراه جمعی از معاونین و مدیران شهری در منطقه 9 شهرداری تهران برگزار شد.
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰
پارک خودرو‌ بین درختان چنار 4

پارک خودرو‌ بین درختان چنار عکاس: عباس کیقبادی

اجرای طرح توسعه فضای سبز و ایجاد مسیر ویژه دوچرخه توسط شهرداری منطقه 9 در خیابان آزادی منجر به ساماندهی پارک حاشیه‌ای در ضلع شمالی شده است. عده‌ای این طرح را نمونه‌ای از «پارکلت» می‌دانند؛ واژه‌ای که در اصطلاح به بخشی از پیاده‌رو گفته می‌شود که برای رفاه شهروندان اشغال و به فضای توقفگاهی و استراحت و گذراندن اوقات فراغت و در برخی از موارد هم نوشیدن قهوه و خوردن فست‌فود و... تبدیل می‌شود.
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
پروژه های شاخص منطقه 9

پروژه های شاخص منطقه 9 عکاس: مجتبی عرب زاده

میدانگاه هاشمی , کوچه رنگی قدیانی ,خیابان اجتماعی ، پارک آموزش ترافیک و همچنین آثاری هنری حجمی در دست احداث تنها بخشی از پروژه های شاخص منطقه 9 هستند که یا در دسترس شهروندان قرار گرفته و یا به زودی آماده بهره برداری می شوند.
دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰
تور عکاسی منطقه 9

تور عکاسی پروژه های منطقه 9 عکاس: مجتبی عرب زاده

تور عکاسی پروژه های منطقه ٩ با همکارى آژانس عکس تهران و روابط عمومى شهردارى منطقه ٩ صبح یکشنبه ٢ خرداد ١٤٠٠ با حضور جمعه از عکاسان رسانه در این منطقه برگزار شد.
یکشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۰
اجرای نورپردازی سه بعدی با موضوع اعلام همدردی با مردم مظلوم غزه 10

اجرای نورپردازی سه بعدی با موضوع اعلام همدردی با مردم مظلوم غزه عکاس: محمد دلکش

نورپردازی سه بعدی ( ویدئو مپینگ ) با موضوع اعلام همدردی با مردم مظلوم غزه و محکوم کردن حملات تروریستی رژیم صهیونیستی شامگاه یکشنبه 26 اردیبهشت 1400 در برج آزادی تهران برگزار شد.
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
اجرای نورپردازی سه بعدی اعلام همدردی با مردم مظلوم افغانستان 17

اجرای نورپردازی سه بعدی اعلام همدردی با مردم مظلوم افغانستان عکاس: محمد دلکش

اجرای نورپردازی سه بعدی ( ویدئو مپینگ ) با موضوع اعلام همدردی با مردم مظلوم افغانستان و محکوم کردن حمله تروریستی اخیر در این کشور سه شنبه شب با حضور افغانستانی های مقیم تهران در میدان آزادی برگزار شد.
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
اجرای نورپردازی سه بعدی به مناسبت آغاز هفته سلامت 2

اجرای نورپردازی سه بعدی به مناسبت آغاز هفته سلامت در برج آزادی عکاس: شایان محرابی

در نخستین روز از هفته ملی سلامت، شامگاه چهارشنبه 1 اردیبهشت، تصاویری از شهدای سلامت و اسامی آنها به صورت نورپردازی سه بعدی بر روی برج آزادی نمایش داده شد.
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
پارک ترافیک منطقه 9

پارک ترافیک منطقه 9 عکاس: ایوب ابراهیمی

با توجه به جایگاه آموزش و در راستای ارتقای فرهنگ ترافیک؛ پارک ترافیک جهت آشنایی خردسالان، کودکان و دانش آموزان با ضوابط، قوانین و علائم و تجهیزات راهنمایی و رانندگی را در ضلع جنوب بوستان المهدی(عج) احداث شد.
شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
بازدید حق شناس و جوادی یگانه از خیابان اجتماعی 17

بازدید حق شناس و جوادی یگانه از خیابان اجتماعی عکاس: محمد سلیمی

صبح روز ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ محمد جواد حق شناس عضو شورای شهر تهران و محمد رضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از خیابان اجتماعی خیابان استاد معین بازدید کردند.
پنج شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۰
کارناوال عروسکی منطقه ۹

رنگ و بوی بهاری در خیابان های منطقه ۹ عکاس: عباس کیقبادی

کارناوال عروسکی اقوام ایرانی با هدف ایجاد فضایی شاد برای شهروندان و پاسداشت مناسبت های ملی، در سال جدید در محلات تهران برگزار شد.
چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰
جشنواره نقاشی دیواری منطقه ۹

جشنواره نقاشی دیواری منطقه ۹ عکاس: حمید رضا درجاتی

جشنواره نقاشی دیواری منطقه ۹ واقع در خیابان اجتماعی انتهای استاد معین در روز های ۸ و ۹ فروردین بر‌گزار شد.
دوشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۰
نوروزگاه تهران 1400 در منطقه نه 6

نوروزگاه تهران 1400 در منطقه نه عکاس: عباس کیقبادی

تهران 1400 عنوان ویژه برنامه های نوروزی شهرداری تهران در مناطق مختلف پایتخت به مناسبت فرارسیدن بهار می باشد. تصاویر این گزارش مربوط به این ویژه برنامه ها در منطقه نه تهران می باشد.
پنج شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۰
کنسرت آنلاین علیرضا قربانی در میدان آزادی 28

کنسرت آنلاین علیرضا قربانی در میدان آزادی عکاس: شایان محرابی

علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی به مناسبت نوروز، کنسرت آنلاین «با من بخوان» را در میدان آزادی 30 اسفند 1399 اجرا کرد، این کنسرت‌ با هماهنگی شهرداری تهران برای پر کردن اوقات فراغت شهروندان در ایام نوروز تدارک دیده شده است
شنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۹
جشن تحویل سال ۱۴۰۰ در میدان آزادی 1

جشن تحویل سال ۱۴۰۰ در میدان آزادی عکاس: محمد دلکش

جشن تحویل سال نو در میدان آزادی تهران برگزار شد. سال ۱۴۰۰ با شلیک توپ و پخش دعای تحویل سال، ساعت ۱۳ و ۷ دقیقه و ۲۸ ثانیه روز شنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۹، در میدان آزادی آغاز شد.
شنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۹
جشن مجازی شکرانه 7

جشن مجازی شکرانه عکاس: عباس کیقبادی

جشن مجازی شکرانه توسط شرکت شهر سالم به مناسبت عید مبعث به جهت قدردانی از کادر درمان این شرکت در مرکز همایش های اجتماعی شهرداری منطقه9 برگزار شد.
پنج شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۹
جشن نهال هاى کوچک شهر و تخم مرغ هاى رنگى در منطقه ٩

جشن نهال هاى کوچک شهر و تخم مرغ هاى رنگى در منطقه ٩ عکاس: محمد سلیمی

به مناسبت روز درختکارى جشن نهال هاى کوچک شهر با حضور کودکان آیندساز شهر (کار) و مدیران شهرى شهردارى منطقه ٩ برگزار شد و در محوطه میدان آزادى هنرمندان شروع به رنگ آمیرى و خلق آثار هنرى بر روى تخم مرغ هاى رنگى نوروزى کردند.
چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹
نشست صمیمی شهردار منطقه 9 با اصحاب رسانه 12

نشست صمیمی شهردار منطقه 9 با اصحاب رسانه عکاس: عباس کیقبادی

نشست صمیمی شهردار منطقه 9 با اصحاب رسانه صبح امروز شنبه 16 اسفند ماه 1399 در شهرداری منطقه 9 برگزار شد .
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
پلازای هاشمی 20

پلازای هاشمی عکاس: عباس کیقبادی

پاتوق محله هاشمی نوید بخش یک رویداد مکان اجتماعی است که احداث پاتوق محله اجتماعی هاشمی با توجه به بافت ریزدانه و فشردگی جمعیت در منطقه ۹، یک ضرروت به شمار می رود، طراحی این پاتوق محله، به نحوی است که امکان تعامل و گردهمایی اجتماعی ساکنان منطقه را فراهم می کند، تا بتوانند مراسم مذهبی، ملی و محلی را برگزار کنند.این پلازا به زودی افتتاح می شود و گزارش ذیل مراحل تکمیل عملیات عمرانی این پروژه را نشان میدهد.
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹
بازدید الهام فخاری از منطقه 9

بازدید الهام فخاری از منطقه 9 عکاس: عباس کیقبادی

بازدید دکتر فخاری رئیس کمیته اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران و شهردار منطقه 9 به همراه جمعی از مدیران شهری از پروژه های توسعه محله ای بازدید کردند.
پنج شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹
منطقه 9 در گذر زمان 16

منطقه 9 در گذر زمان عکاس: عباس کیقبادی

یکی از سیاست های اصلی شهرداری تهران در سال ۱۳۹۹ اجرای پروژه های کوچک مقیاس بر اساس سند توسعه محلات و مطالبات مردم است. با توجه به رویکردهای جدید مدیرت شهری و زیست پذیری شهر محلات تهران در حال توسعه و تغییر هستند که در قاب پروژه های بزرگ یا محله محور در دسترس شهروندان قرار میگیرد. این گزارش نمونه ای از این تغییرات در منطقه 9 شهرداری تهران است.
چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹
راهپیمایی چهل‌ و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 3 15

راهپیمایی چهل‌ و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی-3 عکاس: فرزام طایفه

مراسم راهپیمایی یوم الله۲۲ بهمن و جشن چهل‌ و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صبح چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت خودرویی و موتوری برگزار شد.
چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹
ویدئومپینگ و نور افشانی میدان آزادی به مناسب سالروز پیروزی انقلاب اسلامی 35

ویدئومپینگ و نور افشانی میدان آزادی به مناسب سالروز پیروزی انقلاب اسلامی عکاس: شایان محرابی

به مناسبت جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم نور افشانی و ویدئومپینگ، شامگاه ۲۱ بهمن در میدان آزادی برگزار شد.
سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹
پرواز ۱۷۹ فانوس در آسمان به یاد ۱۷۹ شهید بهمن ماه ۵۷ 10

پرواز ۱۷۹ فانوس در آسمان به یاد ۱۷۹ شهید بهمن ماه ۵۷ عکاس: عباس کیقبادی

همزمان با فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با مشارکت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۹ و بنیاد رودکی ۱۷۹ فانوس در آسمان به یاد ۱۷۹ شهید بهمن ماه ۵۷ به پرواز درآمد .
دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹
بازدید مدیران شهری از نمایشگاه تهران 1400

بازدید مدیران شهری از نمایشگاه تهران 1400 عکاس: سعید ربیعی

ظهر امروز چهارشنبه 8 بهمن 1399 جمعی از مدیران شهری و شهرداران مناطق 22 گانه تهران، با حضور در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران از نمایشگاه تهران 1400 بازدید کردند.
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
اجرای نورپردازی سه بعدی ( ویدئو مپینگ ) به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت 3

اجرای ویدئو مپینگ به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی عکاس: محسن روشن ده

شامگاه جمعه ١٢ دى ماه ١٣٩٩ نورپردازی سه بعدی ( ویدئو مپینگ ) به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت در میدان ازادی تهران اجرا شد.
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹
سمفونی برگ های پاییزی 3

نُت پاییزی منطقه 9 عکاس: عباس کیقبادی

نه بهار با هیچ اردیبهشتی/ نه تابستان با هیچ شهریوری/ و نه زمستان با هیچ اسفندی/ اندازه پاییز به مذاق خیابان‌ها خوش نمی آید/ پاییز مهری دارد که به دل هر خیابانی می نشیند. در شهری که همه هزار و یک بهانه برای ناراحتی دارند، حال و روزمان با دیدن چنین منظره هایی خوب می شود. این منظره و سمفونی زیبا به همت شهرداری منطقه نه و با جمع آوری برگ های پاییزی در بلوار استاد معین بوجود آمده است.
شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹
کوچه رنگی قدیانی 26

کوچه رنگی قدیانی عکاس: شایان محرابی

کوچه قدیانی بین دو خیابان دستغیب و نوری نیارکی در منطقه ۹ به تازگی به همت شهرداری این منطقه و ساکنان این کوچه و با طرحی به نام «محله رنگی» با رنگ آمیزی های شاد و منظم و ایجاد گلدان‌هایی بر دیوارها و قسمت خروجی پنجره‌های خانه‌ها باعث رخت بربستن رخوت و کهنگی از فضای پیرامونی آن شده است؛ طرحی که به نظر می‌رسد با استقبال شهروندان مواجه شده و در حال گسترش به دیگر مناطق دارای بافت قدیمی و فرسوده است.
شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹
پاییز در بوستان المهدی(عج) 24

پاییز بوستان المهدی(عج) عکاس: شایان محرابی

فصل پاییز جلوه ی زیبایی به بوستان المهدی(عج) داده است.
جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۹
میدان آزادی 22

میدان آزادی عکاس: علی عارفی فرد

برج آزادی یکی از نمادهای شهر تهران است که در سال 1349 خورشیدی به دست معمار ایرانی، حسین امانت در غرب تهران طراحی و ساخته شد. برج آزادی در ایران، نمونه ‌ای از نماد و نشانه‌های شهری است که معماری شاخص آن، تلفیق طاق‌های معماری پیش از اسلام (دوره هخامنشیان و ساسانیان ) و بعد از اسلام و تبدیل آن به نمادی زیبا به لحاظ معماری است. در این طرح، معمار حتی به جزئیات اجرای بنا و نحوه چیدمان سنگ‌های نما دقت زیادی داشته است. گفته می‌شود در ساخت برج آزادی چهل و شش هزار قطعه سنگ بریده و پرداخت شده به کار رفته‌است.
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹
محله رنگ ها 17

محله رنگ ها عکاس: مرضیه نورعلی

کوچه خسرو قدیانی در محله دستغیب منطقه ۹ با مشارکت اهالی محل رنگی شد تا فضای رخوت و سستی را از این محل دور کند و روحیه اهالی آن را با رنگهای دیوار و کف بالا ببرد.
جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹
ویدئو مپینگ همدردی با مردم افغانستان 15

ویدئو مپینگ همدردی با مردم افغانستان عکاس: محمد دلکش

شهرداری تهران به منظور ابراز همدردی مردم ایران با ملت افغانستان و خانواده‌های جان‌باختگان حادثه تروریستی دانشگاه کابل، به اجرای نورپردازی بر روی برج آزادی پرداخت. این نورپردازی(ویدیو مپینگ) از ساعت ۱۹ پنجشنبه شب ۱۵ آبان ۱۳۹۹ با حضور «عبدالغفور لیوال» سفیر افغانستان در ایران روی برج آزادی تهران اجرا شد. اکران پرچم افغانستان و تصاویری با هشتگ «#جان-پدر-کجاستی» بخشی از ویدیو مپینگی است که روی برج آزادی تهران به اجرا درآمد.
جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹
اجراى ویدئو مپینگ به مناسبت میلاد حضرت رسول ( ص ) در برج آزادى 18

اجراى ویدئو مپینگ به مناسبت میلاد حضرت رسول ( ص ) در برج آزادى عکاس: مرضیه نورعلی

در شامگاه 13 آبان 1399 و میلاد حضرت رسول (ص) با همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران برنامه ویدئومپینگ (نورپردازی سه بعدی) در میدان آزادی برگزار شد.
سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹
| ویدئو | تور عکاسی از مجموعه فرهنگی برج آزادی

تور عکاسی از مجموعه فرهنگی برج آزادی عکاس: شبکه شهر

عصر پنج شنبه 24 مهر1399 و همزمان با چهل و نهمین سال گشایش برج آزادی تور عکاسی از این مجموعه فرهنگی هنری با حضور جمعی از عکاسان و اساتید عکاسی برگزار شد.
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
تور عکاسی از مجموعه فرهنگی برج آزادی 28

تور عکاسی از مجموعه فرهنگی برج آزادی عکاس: عباس کیقبادی

عصر پنج شنبه 24 مهر1399 و همزمان با چهل و نهمین سال گشایش برج آزادی تور عکاسی از این مجموعه فرهنگی هنری با حضور جمعی از عکاسان و اساتید عکاسی برگزار شد.
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹
پادگان جی زیر پای مردم 15

بلوار جی زیر پای مردم عکاس: زهره فرهودی

بهره برداری از مسیر پادگان جی نقش بسزایی در زندگی مردم این محدوده دارد. این مسیر که روزی در اختیار نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و وزارت دفاع قرار داشت با همکاری شهرداری منطقه 9 تهران به بهربرداری رسید تا یکی از محلات قدیمی تهران که حالت بن بست داشت به روی مردم باز شده و به عنوان یکی از مسیرهای اصلی و نقش تعیین کننده محسوب شود.
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹
آیین افتتاح پروژه های عمرانی منطقه ۹ 36

آیین افتتاح پروژه های عمرانی منطقه ۹ عکاس: مجتبی عرب زاده

آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی منطقه ۹ و کلنگ زنی بوستان جی , سه شنبه 21 مرداد 1399 با حضور دکتر پیروز حناچی شردار تهران و اعضای محترم شورای اسلامی شهر برگزار شد.
سه شنبه ۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
بیروت در قلب ما 20

بیروت در قلب ما عکاس: سعید ربیعی

برج آزادی تهران شامگاه چهارشنبه 15مرداد 1399 در پی انفجار بندر بیروت و به نشانه همدردی مردم ایران با مردم لبنان، به رنگ پرچم این کشور درآمد. عصر سه‌شنبه 14 مرداد 1399 و در پی وقوع انفجار شدید و آتش‌سوزی گسترده‌ در یکی از انبارهای مواد آتش زا واقع در بندر بیروت، 113 نفر کشته و بیش از 4 هزار نفر زخمی شدند. پس از این حادثه هولناک که نزدیک به سیصدهزار نفر بی‌خانمان شدند کشورهای مختلف جهان روز چهارشنبه با ارسال پیام‌هایی ضمن ابراز همدردی با مردم و دولت لبنان، آمادگی خود را برای کمک به این کشور اعلام کردند.
پنج شنبه ۱۶ اَمرداد ۱۳۹۹
مخازن زباله ماسک دار 14

مخازن زباله ماسک دار عکاس: عباس کیقبادی

با توجه به موج جدید شیوع ویروس کرونا که سلامت شهروندان را تهدید می کند، شهرداری منطقه۹ با هدف حمایت از پویش مردمی " من ماسک می زنم" در اقدامی ابتکاری نسبت به رنگ آمیزی مخازن زباله بدون استفاده اقدام کرد.
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
بازدید مهندس صبوری دیلمی از پروژه استاد معین 6

بازدید مهندس صبوری دیلمی از پروژه استاد معین عکاس: محمد اسماعیلی

صبح روز شنبه 21 تیر 1399 مهندس صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، شهردار منطقه 9 و جمعی از مدیران معاونت فنی و عمرانی از مراحل پایانی احداث پروژه ""ادامه جنوبی بلوار استادمعین(حدفاصل خیابان نیارکی تا محور 30 متری جی) بازدید کردند.
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
طرح پیمایش محلات منطقه ۹ با حضور رئیس دفتر شهردار تهران 23

طرح پیمایش محلات منطقه ۹ عکاس: سعید ربیعی

طرح پیمایش محلات منطقه ۹ با حضور مصطفی کاظمی، مشاور عالی و مدیرکل حوزه دفتر شهردار تهران، مصطفی موسوی‌لاری ، شهردار منطقه ۹ و جمعی از گروه‌ها و فعالان این طرح در پارک المهدی این منطقه برگزار شد.
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
بازدید شهردار تهران از ضلع جنوبی خیابان استاد معین در پادگان جی 14

بازدید شهردار تهران از ضلع جنوبی خیابان استاد معین در پادگان جی عکاس: محمد دلکش

پیروز حناچی شهردار تهران، سید مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، سید مصطفی موسوی لاری شهردار منطقه ۹ و سرهنگ غلامحسین باقری فرمانده پادگان جی،از پروژه های محدوده این پادگان در بخش جنوبی خیابان استاد معین بازدید کردند.
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹
اجرای پرفورمنس "هفت شهر عشق" در میدان آزادی 2

اجرای پرفورمنس "هفت شهر عشق" در میدان آزادی عکاس: عباس کیقبادی

همزمان با واکنش‌های مختلف مردم و دولت‌های جهان به شرایط پیش آمده بر اثر بیماری کرونا، شهرداری منطقه ۹ نیز با استفاده از فرصت میدان آزادی و همکاری جمعی از هنرمندان شناخته‌شده، رویداد هنری هفت شهر عشق را برگزار کرد.
دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
جشن نور نیمه شعبان در میدان آزادی 6

جشن نور نیمه شعبان در میدان آزادی عکاس: شایان محرابی

شامگاه روز چهارشنبه 20 فروردین ماه 1399، به مناسبت ولادت حضرت ولی عصر (عج) مراسم نورافشانی و ویدیومپینگ در میدان آزادی برگزار گردید .
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
| ویدئو | ویدیو مپینگ برج آزادی برای همبستگی با کشورهای درگیر با بیماری کرونا

ویدیو مپینگ برج آزادی برای همبستگی با کشورهای درگیر با بیماری کرونا عکاس: احمد آقاسیانی

نورپردازی سه بعدی برج آزادی برای همبستگی با کشورهای درگیر با بیماری کرونا در میدان آزادی برگزار شد.
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
ویدئو مپینگ بر روی برج آزادی با موضوع کرونا 11

ویدئو مپینگ بر روی برج آزادی با موضوع کرونا عکاس: وحید شیخی

ویدئو مَپینگ برج آزادی با موضوع همدردی با مردم جهان شامگاه سه‌شنبه 12فروردین بر روی برج آزادی اجرا شد. این برنامه هنری به همت سازمان زیباسازی شهرداری انجام گرفت. ویدیو مپینگ ترکیبی از نور و تصویر همراه با صدا و موسیقی است به طوری که قادر به انداختن تصاویر بر روی سطوح مختلف مانند نمای ساختمان‌ها، دکورهای نمایشی ،فضاهای داخلی و احجام مختلف با هدف مشخص می‌باشد.
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
اکران تصاویری بر برج آزادی تهران برای همدردی با ملت چین 20

اکران تصاویری بر برج آزادی تهران برای همدردی با ملت چین عکاس: وحید شیخی

شهرداری تهران امشب سه شنبه 29 بهمن ماه به نمایندگی از شهروندان ایران و تهران با اکران تصاویری بر برج آزادی پیام همدردی ملت ایران با ملت چین در مبارزه با چالش ویروس کرونا را به دنیا مخابره کرد.
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
افتتاح پروژه زیرگذر استاد معین 4

افتتاح پروژه زیرگذر استاد معین با حضور شهردار تهران عکاس: شایان محرابی

مراسم افتتاح پروژه زیرگذر استاد معین با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، اعضای شورای اسلامی شهر تهران و مدیران ارشد شهرداری تهران دوشنبه 14 بهمن ماه 1398 برگزار شد.
دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
| ویدئو | ‏افتتاح پروژه تونل-زیرگذر استاد معین

| ویدئو | ‏افتتاح پروژه تونل-زیرگذر استاد معین عکاس: احسان رأفتی داریان

دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
افتتاح زیر گذر استاد معین 7

افتتاح زیر گذر استاد معین عکاس: احسان رأفتی داریان

‏تونل-زیرگذر امتداد خیابان استاد معین صبح امروز 14 بهمن 1395 توسط ⁧ پیروز حناچی ⁩شهردار تهران ⁩ افتتاح شد.
دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
شهردار شب غلامحسین محمدی 25

شهردار شب غلامحسین محمدی عکاس: شایان محرابی

شهردار شب غلامحسین محمدی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران به همراه معاونان این مرکز دوشنبه شب 16 آذر ماه 1398 برگزار شد.
سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸
همایش و نمایشگاه حمایت از رونق تولید ملی در حوزه تجهیزات ایمنی و آتش نشانی 6

همایش و نمایشگاه حمایت از رونق تولید ملی در حوزه تجهیزات ایمنی و آتش نشانی عکاس: شایان محرابی

همایش و نمایشگاه حمایت از رونق تولید ملی در حوزه تجهیزات ایمنی و آتش نشانی با حضور محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و مدیران شهری سه شنبه 3 دی 1398 در سازمان آتش نشانی شهرداری تهران برگزار شد.
سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸
آیین رونمایی از کتاب "پرواز از پنجره جنوبی" 20

آیین رونمایی از کتاب "پرواز از پنجره جنوبی" عکاس: سبحان فرج ون

عصر روز دوشنبه 1 مهرماه 1398، آیین رونمایی از کتاب "پرواز از پنجره جنوبی" با حضور پیروز حناچی شهردار تهران و سیدمحمدرضا رضوی نویسنده کتاب در سالن اجتماعات شهرداری منطقه ۹ برگزار گردید. کتاب «پرواز از پنجره جنوبی» روایتی از زندگی سردار شهید علیرضا حاجی بابایی است.
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
مراسم اتصال جبهه های حفاری شمالی و جنوبی تونل زیر گذر استادمعین 27

مراسم اتصال جبهه های حفاری شمالی و جنوبی تونل زیر گذر استادمعین عکاس: وحید شیخی

مراسم اتصال جبهه های حفاری شمالی و جنوبی تونل زیر گذر استادمعین عصر امروز چهارشنبه 9 مرداد ماه با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار محترم تهران برگزار شد.
چهارشنبه ۹ اَمرداد ۱۳۹۸
بوستان المهدی 4

بوستان المهدی عکاس: وحید شیخی

بوستان المهدی در ضلع جنوب شرقی میدان آزادی واقع شده‌ است. این پارک با مساحت تقریبی 65500 متر مربع در سال 1365 خورشیدی افتتاح شده است. در این پارک دریاچه بزرگی وجود دارد که جلوه زیبایی به طبیعت مصفای این بوستان بخشیده است. این پارک یکی از جایگاههای ورزش صبحگاهی برای اهالی این منطقه است که می توانند از وسایل ورزشی و بدنسازی آن استفاده نمایند. امکانات آن از جمله شهربازی، فروشگاه شهر کتاب، مرکز خود اشتغالی، خانه اخبار، زمین بازی کودکان، زمین اسکیت، وسایل پرورش اندام، نمازخانه، اسکله قایقرانی، سقاخانه، سرویس های بهداشتی و آلاچیق هایی برای استراحت مسافران و رهگذران از جمله امکانات این پارک می باشد. پارک المهدی به دلیل نزدیکی آن به ترمینال غرب و اتوبوسرانی تهران و وجود آلاچیق های مناسب، محل خوبی برای استراحت مسافران می باشد. در نزدیکی بوستان المهدی در ابتدای خیابان آزادی یک جایگاه پمپ بنزین وجود دارد.
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸
آیین افتتاح و بهره برداری ۱۴ پروژه عمرانی، فرهنگی، ترافیکی منطقه ۹ 1

آیین افتتاح و بهره برداری ۱۴ پروژه عمرانی، فرهنگی، ترافیکی منطقه ۹ عکاس: وحید شیخی

آیین افتتاح و بهره برداری ۱۴ پروژه عمرانی، فرهنگی، ترافیکی منطقه ۹ صبح امروز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار محترم تهران برگزار شد.
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
بازدید شهردار تهران از ۱۴ پروژه عمرانی، فرهنگی، ترافیکی منطقه ۹ 8

بازدید شهردار تهران از ۱۴ پروژه عمرانی، فرهنگی، ترافیکی منطقه ۹ عکاس: وحید شیخی

صبح روز‌ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه دکتر پیروز حناچی شهردار محترم تهران از ۱۴ پروژه عمرانی، فرهنگی، ترافیکی منطقه ۹ بازدید کردند.
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
نشست خبری شهردار منطقه ۹ 11

نشست خبری شهردار منطقه ۹ عکاس: محمد محسنی فر

نشست خبری سید علی مفاخریان شهردار منطقه ۹ با موضوع افتتاح ۱۴ پروژه شهری صبح شنبه با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
میدان آزادی 20

میدان آزادی عکاس: مازن هواشم

برج آزادی یکی از نمادهای شهر تهران است که در سال 1349 خورشیدی به دست معمار ایرانی، حسین امانت در غرب تهران طراحی و ساخته شد. برج آزادی در ایران، نمونه ‌ای از نماد و نشانه‌های شهری است که معماری شاخص آن، تلفیق طاق‌های معماری پیش از اسلام (دوره هخامنشیان و ساسانیان ) و بعد از اسلام و تبدیل آن به نمادی زیبا به لحاظ معماری است. در این طرح، معمار حتی به جزئیات اجرای بنا و نحوه چیدمان سنگ‌های نما دقت زیادی داشته است. گفته می‌شود در ساخت برج آزادی چهل و شش هزار قطعه سنگ بریده و پرداخت شده به کار رفته‌است.
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
نورافشانی در میدان آزادی به مناسبت نیمه شعبان 5

نورافشانی در میدان آزادی به مناسبت نیمه شعبان عکاس: وحید شیخی

نورافشانی در میدان آزادی به مناسبت نیمه شعبان
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
آذین بندی خیابان آزادی به مناسبت نیمه شعبان 15

آذین بندی خیابان آزادی به مناسبت نیمه شعبان عکاس: وحید شیخی

آذین بندی خیابان آزادی به مناسبت نیمه شعبان
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
نور افشانی برج آزادی 17

نور افشانی برج آزادی عکاس: محمد محسنی فر

شامگاه جمعه برج آزادی نور افشانی شد.
شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی 26

مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی عکاس: وحید شیخی

برج آزادی یکی از بناهایی است که هر ایرانی آن را از نزدیک دیده است. این برج معروف و زیبا قبل از انقلاب اسلامی ایران با نام برج شهیاد شناخته‌شده بوده است و پس از انقلاب نام آن به برج آزادی تغییر کرده است.این برج زیبا هم به عنوان یک المان شهری و هم دارای فضاهای معماری بسیار زیبا و کاربردی همچون موزه کتابخانه سالن‌های چند منظوره و ... است.
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸
تونل نوری میدان آزادی 5

تونل نوری میدان آزادی عکاس: وحید شیخی

تونل نوری میدان آزادی به مناسبت آغاز سال نو توسط شهرداری منطقه 9 برای شهروندان افتتاح شد .
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
| ویدئو | شهری برای همه در کوچه امیدی منطقه ۹ 1

شهری برای همه در کوچه امیدی منطقه ۹ عکاس: محیا تابش

شهری برای همه در کوچه امیدی منطقه ۹
پنج شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷
کوچه امیدی رنگ نوروز گرفت 20

کوچه امیدی رنگ نوروز گرفت عکاس: شایان محرابی

طرح زیبا سازی نمای بیرونی خانه های بافت فرسوده شهرداری تهران منطقه ۹ در کوچه امیدی با کمپین (دوباره ببین) به استقبال نوروز رفت.
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷
آیین اختتامیه سومین جشنواره رسانه شهری 29

آیین اختتامیه سومین جشنواره رسانه شهری-1 عکاس: امیر گلی پور

شهردار تهران در آیین اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌های شهری بر اهمیت نقش اصحاب رسانه در حل مشکلات شهر تأکید کرد.
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷
| ویدئو | اجرای ویدئو مپینگ و آتش‌بازی در برج آزادی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

اجرای ویدئو مپینگ و آتش‌بازی در برج آزادی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عکاس: محیا تابش

اجرای ویدئو مپینگ و آتش‌بازی در برج آزادی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
پرواز اسکادران ها بر آسمان پایتخت 6

پرواز اسکادران ها بر آسمان پایتخت عکاس: امیر گلی پور

استقبال شهروندان پایتخت از پرواز خلبان های نیروی هوایی ارتش جمهوری اسللامی ایران در نمایشگاه اقتدار ملی و دست آوردهای هوایی در پایگاه یکم مهرآباد
یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷
نمایشگاه دست آوردهای هوایی به مناسبت دهه مبارک فجر 1

نمایشگاه دست آوردهای هوایی به مناسبت دهه مبارک فجر عکاس: امیر گلی پور

نمایشگاه دست آوردهای هوایی به مناسبت دهه فجر با پرواز خلبانان بر فرازنمایشگاه مورد استقبال چشمگیر شهروندان قرار گرفته است.گفتنی است این نمایشگاه تا 22 بهمن ماه برای عموم مردم آزاد و برپا می باشد.
سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷
مراسم تشییع شهدای حادثه سقوط هواپیما 8

مراسم تشییع شهدای حادثه سقوط هواپیما عکاس: امیر گلی پور

پیکر 13 تن از پرسنل نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که در حادثه سقوط هواپیمای بوئینگ 707 جان باختند، با حضور فرماندهان ارشد نظامی و مقامات کشوری تشییع شد.
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
انتخابات شهردار مدرسه 15

انتخابات شهردار مدرسه عکاس: محمد محسنی فر

انتخابات شهردار مدرسه صبح امروز دوشنبه در مدرسه سلمان فارسی برگزار شد
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷
امضای تفاهم نامه شهرداری با دانشگاه شریف 15

امضای تفاهم نامه شهرداری با دانشگاه شریف عکاس: محمد محسنی فر

تفاهم نامه شهرداری منطقه ۹ و دانشگاه صنعتی شریف با موضوع استارتاپ ها عصر امروز سه شنبه امضا شد.
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷
میدان آزادی‎ 30

میدان آزادی‎ عکاس: میلاد بهشتی

میدان آزادی (پیش از انقلاب اسلامی: میدان شهیاد) بزرگ‌ترین میدان شهر تهران است که در بخش غربی آن جای گرفته‌است. این میدان به همراه برج آزادی در سال ۱۳۴۹ خورشیدی برای یادبود جشن‌های ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی ایران توسط حسین امانت طراحی و ساخته شد و پس از انقلاب اسلامی درسال ۱۳۵۷ به نام «میدان آزادی» نام گرفت. این میدان از شرق به خیابان آزادی (خیابان آیزنهاور)، از شمال به بزرگراه محمدعلی جناح، از غرب به بزرگراه لشگری (جاده مخصوص کرج) و از جنوب به بزرگراه آیت‌الله سعیدی (بزرگراه شهیاد) پیوند دارد و یکی از مهمترین نمادهای تهران و ایران محسوب می شود.
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷
مراسم بازدید شهردار تهران از پروژه های شاخص منطقه 9 22

افتتاح 50 پروژه برای بهبود کیفیت زندگی شهروندان منطقه 9 عکاس: وحید شیخی

صبح امروز سشنبه 16 مرداد ماه ،مهندس سید محمد علی افشانی شهردار محترم تهران از پروژه های شاخص منطقه 9 بازدید کردند.
سه شنبه ۱۶ اَمرداد ۱۳۹۷
بازدید شهردار تهران از پروژه های شاخص منطقه 9 4

بازدید شهردار تهران از پروژه های شاخص منطقه 9 عکاس: وحید شیخی

صبح امروز سشنبه 16 مرداد ماه ،مهندس سید محمد علی افشانی شهردار محترم تهران از پروژه های شاخص منطقه 9 بازدید کردند.
سه شنبه ۱۶ اَمرداد ۱۳۹۷
شبگردی اصحاب رسانه به میزبانی منطقه 9 22

شبگردی اصحاب رسانه به میزبانی منطقه 9 عکاس: شایان محرابی

شبگردی اصحاب رسانه به میزبانی منطقه 9
سه شنبه ۹ اَمرداد ۱۳۹۷
هزار توی زمان در برج آزادی 24

هزار توی زمان در برج آزادی عکاس: شایان محرابی

اولین اجرای پروژه ویدیومپینگ یا تلفیق نور و موسیقی هنرمند فرانسوی استفان دوژراندو اولین بار بر روی برج آزادی تهران اجرا شد. این برنامه با تلفیق مفاهیمی همچون حافظه، زمان، فضا و موسیقی، با توجه به مختصات برج آزادی، نور‌ها را در اشکال الگوریتمیک روی بنا می‌تاباند.
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
تخریب سردر پادگان جی 25

تخریب سردر پادگان جی عکاس: وحید شیخی

تخریب سردر پادگان جی
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷
بوستان المهدی 6

بوستان المهدی عکاس: شایان محرابی

بوستان المهدی در منطقه 9 ضلع جنوب شرقی میدان آزادی واقع شده‌ است. این پارک با مساحت تقریبی 65500 متر مربع در سال 1365 خورشیدی افتتاح شده است. در این پارک دریاچه بزرگی وجود دارد که جلوه زیبایی به طبیعت مصفای این بوستان بخشیده است. امکانات آن از جمله شهربازی، فروشگاه شهر کتاب، مرکز خود اشتغالی، خانه اخبار، زمین بازی کودکان، اسکله قایقرانی و آلاچیق هایی برای استراحت از جمله امکانات این پارک می باشد. در این پارک شهرک آموزش ترافیکی برای آموزش ترافیکی به کودکان وجود دارد.
پنج شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷
همایش زنگ تحرک و جشنواره بادبادک ها در میدان آزادی 1

همایش زنگ تحرک و جشنواره بادبادک ها در میدان آزادی عکاس: ساناز دریایی

این برنامه با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در میان شهروندان با حضور دکتر مفاخریان شهردار منطقه ٩ تهران، حسنی سرپرست سازمان ورزش، ورزشکاران ایستگاه‌های صبحگاهی منطقه، شهرداران مدارس و جمعی از شهروندان در میدان آزادی برگزار شد.
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
جشنواره تخم مرغ رنگی در میدان آزادی 1

جشنواره تخم مرغ رنگی در میدان آزادی عکاس: شایان محرابی

جشنواره تخم مرغ های رنگی در میدان آزادی منطقه 9 تهران به همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران در حال برگزاری است.
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶
رویش گل های لاله در میدان آزادی 5

رویش گل های لاله در میدان آزادی عکاس: شایان محرابی

با شروع فصل بهار و رویش گل های لاله در سطح شهر پایتخت چشم انداز زیبایی پیدا کرده است
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶
نورپردازی برج آزادی 20

نورپردازی برج آزادی عکاس: شایان محرابی

نورپردازی برج آزادی به مناسبت شب 22 بهمن در دیواره شرقی برج انجام شد.
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
میدان آزادی 7

میدان آزادی تهران عکاس: شایان محرابی

برج آزادی یکی از نمادهای شهر تهران است که در سال 1349 خورشیدی به دست معمار ایرانی، حسین امانت در غرب تهران طراحی و ساخته شد. برج آزادی در ایران، نمونه ‌ای از نماد و نشانه‌های شهری است که معماری شاخص آن، تلفیق طاق‌های معماری پیش از اسلام (دوره هخامنشیان و ساسانیان ) و بعد از اسلام و تبدیل آن به نمادی زیبا به لحاظ معماری است. در این طرح، معمار حتی به جزئیات اجرای بنا و نحوه چیدمان سنگ‌های نما دقت زیادی داشته است. گفته می‌شود در ساخت برج آزادی چهل و شش هزار قطعه سنگ بریده و پرداخت شده به کار رفته‌است.
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
دیدار شهردار منطقه 9 با هیئت سرمایه گذار سنگاپوری 1

دیدار شهردار منطقه 9 با هیئت سرمایه گذار خارجی عکاس: ساناز دریایی

سید علی مفاخریان شهردار منطقه 9 نشستی با هیئت سرمایه گذاری از کشور سنگاپور انجام داد و بعد از نشست همراه مهمانان از برج آزادی دیدن کردند.
چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶
سمفونی نور سیمرغ صلح بر روی برج آزادی 30

سمفونی نور سیمرغ صلح بر روی برج آزادی عکاس: شایان محرابی

سمفونی نور سیمرغ صلح بر روی برج آزادی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی امیررضا سالاری از ۲۵ تا ۲۹ شهریور به مدت یک هفته هر شب از ساعت۲۰ تا ۲۲ بر روی بنای برج آزادی اجرا می‌شود.
یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶