/ مناطق / منطقه 6

منطقه 6

تور عکاسى از مجموعه تئاتر شهر تهران 2

تور عکاسى از مجموعه تئاتر شهر تهران عکاس: حمید رضا درجاتی

صبح جمعه ٢٤ دى ماه ١٤٠٠ و همزمان با چهل و نهمین سالروز تاسیس تئاتر شهر تهران تور عکاسى از این مجموعه فرهنگى هنرى با همکارى سایت سفرنویس و آژانس عکس تهران برگزار شد.
جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰
فرش،سنت،هنر 8

فرش،سنت،هنر عکاس: حمید رضا درجاتی

نگارخانه «آیینه» موسسه فرهنگی هنری صبا با نمایشگاه «گره بافته های تصویری و تاریخی» خداحافظی کرد. 60 تخته فرش، گبه و گلیم قدیمی و نفیس که به همت تورج ژوله و با استفاده از مجموعه های شخصی و متعلق به دوره قاجار تا میانه قرن کنونی گردآوری و برای اولین بار به معرض نمایش عمومی گذاشته شده بود، منظری به روایت تاریخ، تغزل، حماسه و اسطوره در نقش‌ها و رنگ‌های اعجازگون فرش و دستبافته های ایران بود که جلوه هایی بدیع و رنگارنگ از داستان‌های اساطیری و حماسی کهن و مجالس بزمی شاهنامه، قصص قرآنی همچون یوسف و زلیخا، منظومه های عاشقانه همچون شیرین و فرهاد و لیلی و مجنون را روایت می‌کرد.
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۰
سمفونی رنگ های پاییزی - پارک لاله 3

سمفونی رنگ های پاییزی - پارک لاله عکاس: شایان محرابی

نه بهار با هیچ اردیبهشتی/ نه تابستان با هیچ شهریوری/ و نه زمستان با هیچ اسفندی/ اندازه پاییز به مذاق خیابان‌ها خوش نمی آید/ پاییز مهری دارد که به دل هر خیابانی می نشیند.
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
بازدید میدانی از زیرساختهای مدیریت بحران کلانشهر تهران 7

بازدید میدانی از زیرساختهای مدیریت بحران کلانشهر تهران عکاس: حمید رضا درجاتی

احمد وحیدی وزیر کشور، چهارشنبه ۳ آذرماه ۱۴۰۰ با حضور در چند پایگاه مدیریت بحران از زیرساخت‌های مدیریت بحران کلان‌شهر تهران اعم از مخازن آبرسانی اضطراری و ایستگاه تقلیل فشار گاز بازدید کرد. در ادامه نخستین جلسه ستاد مدیریت بحران در دولت سیزدهم با حضور دکتر اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت، مهندس مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران و جمعی دیگر از مدیران شهری و کشوری در ستاد مدیریت بحران تهران تشکیل شد.
چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰
مراسم تشییع پیکر مرحومه ایران درودی هنرمند نقاش 4

مراسم تشییع پیکر مرحومه ایران درودی هنرمند نقاش عکاس: میلاد بهشتی

مراسم تشییع پیکر مرحومه ایران درودی نقاش سرشناسِ ایرانی، کارگردان، نویسنده و منتقد هنری و استاد دانشگاه در رشته تاریخ هنر صبح امروز سه شنبه ۱۱ آبانماه ۱۴۰۰ با حضور هنرمندان در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شد.
سه شنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۰
دومیـن شب سوگواره تعزیه‌خوانی «شبیه حسین(ع)» 13

دومیـن شب سوگواره تعزیه‌خوانی «شبیه حسین(ع)» عکاس: حمید رضا درجاتی

دومین شب اجرای سوگواره تعزیه خوانی «شبیه حسین(ع)» در حوزه هنری و کنار رواق شهدای گمنام با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد. اجرای امشب این برنامه به تعزیه دوطفلان مسلم تعلق داشت که همزمان به صورت زنده از شبکه‌های مجازی پخش شد.
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰
نشست شهردار منتخب تهران با شهرداران نواحی 12

نشست شهردار منتخب تهران با شهرداران نواحی عکاس: شایان محرابی

علیرضا زاکانی شهردار منتخب تهران صبح سه شنبه 9 شهریور 1400 با شهرداران نواحی مناطق 6، 7، 8 و 22 شهر تهران دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار شهرداران نواحی موضوعات و فعالیت های پیش روی خود در منطقه را تشریح کرده و شهردار منتخب تهران هم اهم فعالیت های خود در شهرداری تهران را به بحث و تبادل نظر گذاشت.
سه شنبه ۹ شهریور ۱۴۰۰
پویش سه شنبه های بدون خودرو  4

پویش سه شنبه های بدون خودرو عکاس: حمید رضا درجاتی

پویش سه شنبه های بدون خودرو صبح امروز هشتم تیرماه 1400 با حضور پیروز حناچی شهردار تهران برگزار شد.
سه شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰
توسعه متروی تهران؛ مدافعان سلامت

توسعه متروی تهران؛ ایستگاه مدافعان سلامت عکاس: سعید ربیعی

متروی تهران که از آن بعنوان یکی از پروژه های عظیم خاورمیانه یاد می شود، حالا به روزهای اوج خود نزدیک شده و قرار است بزودی ایستگاه های جدید در حال ساخت در خطوط 6 و 7 به بهره برداری برسد. حال با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و لزوم فاصله گذاری اجتماعی در اماکن عمومی، دغدغه اصلی مدیران شهری ایجاد فضایی امن و به دور از هرگونه خطر برای شهروندان است و این امر می تواند با گسترش شبکه حمل و نقل ریلی شهری و ایجاد زیرساخت های ایمن فراهم شود. بر همین اساس قرار است ایستگاه متروی باقرخان در خط 7 متروی تهران که به لحاظ استراتژیکی در نقطه ای مهم و حیاتی در میدان توحید و ابتدای بزرگراه شهید چمران و بیمارستان امام خمینى (ره) قرارگرفته، بزودی به بهره برداری برسد و نام این ایستگاه جهت تقدر از تلاشگران سلامت کشور به نام ایستگاه مدافعان سلامت نامگذارى شود.
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
جلسه تشریح برنامه های توسعه دوچرخه سواری 5

جلسه تشریح برنامه های توسعه دوچرخه سواری عکاس: سعید ربیعی

جلسه تشریح برنامه های توسعه دوچرخه سواری صبح روز سه شنبه 11 خرداد 1400 با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، شهرداران مناطق 22گانه شهر و جمعی از معاونین شهرداری در سالن جلسات پایگاه پشتیبانی مدیریت بحران منطقه 6 تهران برگزار شد.
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰
پویش سه شنبه های بدون خودرو 25

پویش سه شنبه های بدون خودرو عکاس: سعید ربیعی

پویش سه شنبه های بدون خودرو صبح امروز سه شنبه 11 خرداد 1400 با حضور پیروز حناچی شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری و شهرداران مناطق 22 گانه شهر تهران برگزار شد.
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰
پویش سه شنبه های بدون خودرو  13

پویش سه شنبه های بدون خودرو عکاس: حمید رضا درجاتی

پویش سه شنبه های بدون خودرو صبح ۴ خرداد ماه 1400 با حضور پیروز حناچی شهردار تهران برگزار شد.
سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰
پویش سه شنبه های بدون خودرو 22

پویش سه شنبه های بدون خودرو عکاس: شایان محرابی

پویش سه شنبه های بدون خودرو صبح 28 اردیبهشت ماه 1400 با حضور پیروز حناچی شهردار تهران برگزار شد.
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
بازدید مهندس مصطفی کاظمی از محور ولیعصر عج ( تجریش-راه آهن) 12

بازدید مهندس مصطفی کاظمی از محور ولیعصر عج ( تجریش-راه آهن) عکاس: حمیدرضا حسن پور

کاظمی اسفه، مشاور عالى و مدیر کل حوزه شهردار و یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران طی یک بازدید ۴ ساعته از خیابان ولیعصر عج (تجریش-راه آهن) بازدید کردند و برای رفع نواقص موجود در جداره ها با معاونین خدمات شهری مناطق ۱ ،۳ ،۶ و ۱۱ گفتگو کردند.
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
عمارت تاریخی موسسه حکمت و فلسفه 32

عمارت تاریخی موسسه حکمت و فلسفه عکاس: شایان محرابی

ساختمان انجمن حکمت و فلسفه ایران که مربوط به دوره پهلوی اول است و در پهنه رودکی واقع شده، در سال ۱۳۸۳ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. هم اکنون مالکیت این بنا متعلق به انجمن حکمت و فلسفه بوده و در حال حاضر ساختمان شماره یک برای برگزاری کلاس‌های انجمن حکمت و فلسفه و ساختمان شماره دو برای امور اداری و اتاق اساتید مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.
یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
گلکاری در خیابان ولیعصر 17

گلکاری در خیابان ولیعصر(عج) عکاس: مجتبی عرب‌زاده

در راستای ثبت جهانی خیابان ولیعصر(عج) از منظر بازپیرایی فضای سبز این محور در حدفاصل چهارراه زرتشت تا میدان ولیعصر(عج) به صورت آزمایشی 2000 هزار متر از این مسیر در حال گلکاری و پوشش سبز است.
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
افتتاحیه نمایشگاه کودکان کار 13

افتتاحیه نمایشگاه کودکان کار عکاس: رسول بهرامی

نمایشگاه کودکان کار از تاریخ بیست و پنجم اسفند ماه به مدت هفت روز توسط سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در محل ایستگاه میدان حضرت ولیعصر (عج) ایوان انتظار در حال اجرا می باشد.
سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹
اجرای تئاتر خیابانی در میدانگاه ولی عصر (عج) 1

اجرای تئاتر خیابانی در میدانگاه ولی عصر (عج) عکاس: میلاد بهشتی

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با توجه به شرایط کرونا و رعایت پروتوکل های بهداشتی در میدانگاه ولی عصر (عج) در حال برگزاری است .
یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹
آیین بهره برداری از ۱۱۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس ناوگان حمل و نقل عمومی تهران 10

آیین بهره برداری از ۱۱۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس ناوگان حمل و نقل عمومی تهران عکاس: سعید ربیعی

آیین بهره برداری از ۱۱۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس و تحویل تاکسی های نوسازی شده ناوگان حمل و نقل عمومی تهران صبح امروز شنبه 18 بهمن 1399 و با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از مدیران شهری در بوستان گفتگو برگزار شد.
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹
مراسم تقدیر از بانوان شهرداری تهران 21

مراسم تقدیر از بانوان شهرداری تهران عکاس: سعید ربیعی

مراسم تقدیر از بانوان شهرداری تهران صبح امروز چهارشنبه 15 بهمن 1399 با حضور پیروز حناچی شهردار تهران و جمعی از معاونین شهرداری و مدیران شهری در تالار ایوان شمس برگزار شد.
چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹
نورافشانی میدان ولیعصر(عج) به مناسبت روز مادر 7

نورافشانی میدان ولیعصر(عج) به مناسبت روز مادر عکاس: شایان محرابی

با فرارسیدن ایام سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر، معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه سه شنبه 14 بهمن ماه 1399 جشن و نورافشانی در ایوان انتظار میدان حضرت ولیعصر(عج) برگزار کرد.
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹
پویش سه شنبه های بدون خودرو 12

پویش سه شنبه های بدون خودرو عکاس: شایان محرابی

پویش سه شنبه های بدون خودرو صبح 14 بهمن ماه 1399 با حضور پیروز حناچی شهردار تهران برگزار شد.
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹
آیین پاک کوبی به نام شهید آندرانیک مسیحی مگردیچیان  5

آیین پلاک کوبی به نام شهید آندرانیک مسیحی مگردیچیان عکاس: حمیدرضا درجاتی

مراسم نامگذاری در یکی از کوچه های خیابان میرزای شیرازی به نام اولین شهید ارمنی جنگ تحمیلی ، شهید آندرانیک مسیحی مگردیچیان صبح روز سه شنبه 16 دی ماه 1399 با حضور پیروز حناچی شهردار تهران برگزار شد.
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹
رونمایی از سردیس شهید سردار سلیمانی  14

رونمایی از سردیس شهید سردار سلیمانی در میدان ولیعصر (عج) عکاس: حمیدرضا درجاتی

صبح سه شنبه 16 دی ماه 1399 سردیس شهید سپهبد قاسم سلیمانی با همت شهرداری منطقه 6 در میدان حضرت ولیعصر (عج) نصب شد.
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹
کلیسا حضرت یوسف 27

کلیسا حضرت یوسف عکاس: حمید رضا درجاتی

کلیسای حضرت یوسف متعلق به آشوریان کاتولیک مذهب میباشد که در تهران، خیابان انقلاب، خیابان موسوی قرار دارد که در سال ۱۹۵۰ میلادی بنا گردیده است. کلیسا بر روی صفه بلندی ساخته شده که توسط هشت پله واقع در سمت غربی بنا به حیاط راه دارد. پلان کلیسا بازیلیک مستطیلی با ابعاد ۲۰ در ۱۶ متر در جهت شرق به غرب بوده که محراب آن در سمت شرقی بنا قرار دارد. در قسمت جلویی محراب نیز دو نیم ستون از نوع ستونهای اصلی کلیسا با نقش تزئینی قرار داده شده است.علاوه بر سه نورگیر تعبیه شده بر هر یک از دیوارهای شمالی و جنوبی کلیسا که دارای شیشه های تزئینی هستند، بر روی گنبد نیزهشت نورگیر ساخته شده است. کلیسای حضرت یوسف دارای سردر بسیار زیبایی است که اقتباسی است از دروازه معروف شهر باستانی بابل.
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹
سلام باران 19

سلام باران عکاس: محسن قزل سوفلو

زیر باران باید رفت/ فکر را، خاطره را، زیر باران باید برد/ با همه مردم شهر ، زیر باران باید رفت/ دوست را، زیر باران باید دید/ عشق را، زیر باران باید جست. #سهراب سپهری
یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹
مانور عملیات برف روبی شهرداری منطقه شش 27

مانور عملیات برف روبی شهرداری منطقه شش عکاس: محسن سوفلو

مانور عملیات برف روبی شهرداری منطقه شش صبح امروز با حضور یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران ، شهردار منطقه و جمعی از مدیران شهری برگزار شد.
پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
پرش با چتر از برج پرچم 23

پرش با چتر از برج پرچم عکاس: حمید رضا درجاتی

اولین پرش گروهی بیس جامپ از بلندترین برج پرچم کشور به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و ابراز همدردی با جانباختگان حادثه دانشگاه کابل ، با مشارکت شرکت نوسازی عباس آباد و سازمان ورزش شهرداری تهران توسط 5 نفر از چتربازان نخبه کشور انجام شد.
دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹
پلاک‌کوبی خیابان دکتر اسلامی ندوشن 4

پلاک‌کوبی خیابان دکتر اسلامی ندوشن عکاس: محمد علی برنو

عصر شنبه 17 آبان 1399 مراسم پلاک‌کوبی خیابان دکتر اسلامی ندوشن با حضور محمدجواد حق‌شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران، برزین ضرغامی رئیس سازمان زیباسازی و تورج فرهادی شهردار منطقه ۶ تهران انجام شد.
یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۹
بازدید شهردار تهران از همراه سرای مرکز طبی کودک 19

بازدید شهردار تهران از همراه سرای مرکز طبی کودک عکاس: سعید ربیعی

پیروز حناچی شهردار تهران صبح امروز پنجشنبه 8 آبان 1399 با حضور در همراه سرای مرکز طبی کودک از بخش های مختلف آن بازدید به عمل آورد.
پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
پویش سه شنبه های بدون خودرو 5

پویش سه شنبه های بدون خودرو عکاس: شایان محرابی

پویش سه شنبه های بدون خودرو صبح سه شنبه 22 مهرماه 1399 با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، عبدالحمید امامی معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری، امیر محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری، تورج فرهادی شهردار منطقه 6 و جمعی از مدیران شهری برگزار شد.
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
نمایشگاه یاد یاران 9

نمایشگاه یاد یاران عکاس: مرضیه نورعلی

نمایشگاه یاد یاران و مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس با محوریت حضور زنان توسط شهرداری منطقه 6 به مدت هفت شب از تاریخ 31 شهریور تا 7 مهر درمیدانگاه شهدای هفتم تیر برگزار می شود.
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
گرامیداشت روز جهانی بدون خودرو  17

خیابان بدون خودرو در منطقه 6 عکاس: محمد دلکش

اول مهر مصادف با 22 سپتامبر به عنوان «روز جهانی بدون خودرو» نامگذاری شده و یک روز بدون خودرو، خودروسواران را تشویق می‌ کند تا در سال، یک روز از اتومبیل استفاده نکنند و فرصتی مغتم برای ترویج دوچرخه سواری و پیاده روی است.این رویدادِ سازماندهی شده در جهان، در برخی از شهرها و کشورها اجرا می‌شود. گفتنی است خیابان بدون خودرو با محتوی فعالیتهای مختلف ورزشی در 20 عنوان با رعایت پروتکل های بهداشتی و کار ویژه ارائه خدمات آموزرشی و تفریحی دوچرخه سواری در خیابان حجاب برگزار شد.
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
پویش سه شنبه های بدون خودرو 17

پویش سه شنبه های بدون خودرو عکاس: مجتبی عرب زاده

پویش سه شنبه های بدون خودرو صبح امروز سه شنبه 1 مهر 1399 همزمان با روز جهانی بدون خودرو برگزار شد. در این پویش پیروز حناچی شهردار تهران با همراهی سفرای اتریش، نروژ، هلند، فرانسه، بوسنی و هرزگوین و نمایندگان سازمان های بین المللی, از بوستان لاله تا پارک شهر به مقصد موزه صلح همرکاب شدند.
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
پلازای شهری میدان هفتم تیر 6

پلازای شهری میدان هفت تیر عکاس: مجتبی عرب زاده

«پلازا» که در زبان اسپانیایی به معنی «میدان» است، به آن دسته از فضاهای عمومی اطلاق می‌شود که در دل شهرها قرار دارند و در واقع، فارغ از ابعاد تجاری، صرفا کارکردی پاتوق‌گونه برای شهروندان دارند. پلازای شهری میدان هفتم تیر با وسعتی برابر هفت هزار متر مربع پاتوقی برای فعالیت های فرهنگی اجتماعی شهروندان می باشداین پلازا در منطقه 6 قرار دارد.
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹
آیین سوگواری عاشورایی 1

آیین سوگواری عاشورایی عکاس: مرضیه نورعلی

آیین سوگواری عاشورایی به همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6 به مناسبت عزاداری سالار شهیدان امام حسین (ع) در میدان هفت تیر برگزار شد.
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۹
کتاب فروشی های خیابان کریم خان زند 6

کتاب فروشی های کریم خان عکاس: میلاد بهشتی

راسته کتابفروشی های خیابان کریمخان دلنشینند. فضای آرامی دارند، تخصصی اند و آنقدر سیستم و چیدمان قفسه های شان درست است که تقریبا مشتری نیازی به راهنمایی خاصی ندارند. دنیای این کتابفروشی ها کند است اکثر مشتری ها مایلند پروسه ی پیدا کردن و خرید کتاب تا حد ممکن طول بکشد و به اصطلاح با کتاب بیشتر در فضا باشند. این فضای آرام و دلنشین امتیاز بزرگی است.
یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹
بازدید شهردار منطقه شش از بیمارستان فیروزگر و شرکت شهر سالم 18

بازدید شهردار منطقه شش از بیمارستان فیروزگر و شرکت شهر سالم عکاس: محمد برنو

به مناسبت روز پزشک امروز تورج فرهادی شهردار منطقه شش از بیمارستان فیروزگر و شرکت شهرسالم بازدید نموده و ضمن خدا قوت از پزشکان تقدیر کرد.
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۹
مراسم رونمایی از تندیس مهدی اخوان ثالث 39

مراسم رونمایی از تندیس مهدی اخوان ثالث عکاس: سعید ربیعی

مراسم رونمایی از تندیس مهدی اخوان ثالث ظهر امروز چهارشنبه 29 مرداد 1399 و با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، احمد مسجدجامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران و سیدمحمد بهشتی عضو شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری در موزه مهدی اخوان ثالث برگزار شد.
چهارشنبه ۲۹ اَمرداد ۱۳۹۹
پویش سه شنبه های بدون خودرو 7

پویش سه شنبه های بدون خودرو عکاس: شایان محرابی

پویش سه شنبه های بدون خودرو با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، تورج فرهادی شهردار منطقه 6، امیر محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران 31 تیر ماه 1399 برگزار شد.
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹
پل‌های تهران؛ پل حافظ 30

پل‌های تهران؛ پل حافظ عکاس: شایان محرابی

پل‌های سه‌گانه حافظ که در دهه٥٠ برای ورود کاروان بازی‌هایی آسیایی ١٩٧٤ در تهران احداث شد، به دلیل موقت بودن هیچ کدام طراحی لرزه‌ای نداشتند. لیکن مسئولان معاونت عمرانی شهرداری تهران اخیرا نسبت به تحقیق و بررسی در این زمینه اقدام نموده اند، که ماحصل آن جمع آوری پل گیشا با آن همه خاطره و تبدیل آن به زیرگذر شد. به گفته معاون فنی عمرانی شهرداری تهران پل حافظ پی عمیق و ایمنی مناسبی ندارد، و در مقایسه با پل کریم‌خان که چندی پیش ایمن‌سازی شد از لحاظ اقتصادی و شاخصه های مهندسی به دلیل طولانی تر بودن آن مقرون به صرفه نیست که آن را ایمن سازی کنیم، چرا که به اندازه احداث پل جدید هزینه در بر دارد.
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
آئین رونمایی تابلو و پلاک‌کوبی کوچه شهید امیرهوشنگ‌قیومی‎ 21

آئین رونمایی تابلو و پلاک‌کوبی کوچه شهید امیرهوشنگ‌قیومی‎ عکاس: محمد علی برنو

آئین رونمایی تابلو و پلاک‌کوبی کوچه شهید امیرهوشنگ‌قیومی‎ با حضور دکتر حق شناس ریاست کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی، تورج فرهادی شهردار منطقه 6 و خانواده شهید قیومی، شنبه 7 تیر 1399 در محدوده میدان ولیعصر(عج) برگزار شد.
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹
نمایشگاه کاریکاتور عروسک خدا 24

پویش چهار راه کودک عکاس: مجتبی عرب زاده

پویش چهار راه کودک با موضوع کودکان کار با آثار هنرمندان داخلی و خارجی دوشنبه ساعت١٧ با حضور مسئولین شهری و اعضای شورای شهر و جمعی از هنرمندان در پلازا میدان ولیعصر (عج) افتتاح شد.
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
نورافشانی میدان ولیعصر(عج) در شب عید فطر 11

نورافشانی میدان ولیعصر(عج) در شب عید فطر عکاس: محمد دلکش

همزمان با رویت ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر میدان ولیعصر(عج) نورافشانی شد.
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹
ضد عفونى مساجد و کلیساهاى منطقه 6 16

ضد عفونى مساجد و کلیساهاى منطقه 6 عکاس: محمد علی برنو

باشروع فاز جدید کاهش محدودیت های اجتماعی ناشی از کرونا مدارس مساجد کلیساها و کلانتر ی های سطح شهرداری منطقه شش ضد عفونی شدند.
پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹
رزمایش بزرگ همدلی و کمک مومنانه 15

رزمایش بزرگ همدلی و کمک مومنانه عکاس: سعید ربیعی

رزمایش بزرگ همدلی و کمک مومنانه ظهر امروز شنبه بیستم اردیبهشت ماه 1399 با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار تهران و سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمدرسول الله تهران در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد.
شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
آماده سازی و توزیع 1000 پک افطاری در منطقه 6 32

آماده سازی و توزیع 1000 پک افطاری در منطقه 6 عکاس: شایان محرابی

همزمان با ایام ولادت امام حسن مجتبی(ع) طرح اکرام رضوی و آماده سازی 1000 پک افطاری شامل غذای گرم نذری و افطاری خشک با مشارکت خادمان رضوی و خیرین منطقه 6 برای پاکبانان شهر و همچنین نیازمندان تهیه و تامین شد.
جمعه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
تهیه و توزیع هزار بسته معیشتی در محلات قلب پایتخت 20

تهیه و توزیع هزار بسته معیشتی در محلات قلب پایتخت عکاس: حمید هراثی

در آستانه ماه مبارک رمضان و طی آئینی که با حضور خادمان بارگاه خضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و مسئولین شهرداری منطقه شش برگزار شد 1000 بسته معیشتی متبرک به هدایای آستان قدس رضوی برای توزیع میان نیازمندان محلات قلب پایتخت آماده شد.
چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
جشن نور نیمه شعبان در میدان انقلاب 11

جشن نور نیمه شعبان در میدان انقلاب عکاس: سبحان فرج ون

شامگاه روز چهارشنبه 20 فروردین ماه 1399، به مناسبت ولادت حضرت ولی عصر (عج) مراسم نورافشانی و لیزرافکتیو در میدان انقلاب برگزار گردید .
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
عملیات ضدعفونی معابر محله انقلاب 29

عملیات ضدعفونی معابر محله انقلاب عکاس: سبحان فرج ون

صبح روز جمعه 15 فروردین 1399، معابر محله انقلاب با مشارکت نیروهای سپاه و شرکت آب و فاضلاب و شهرداری تهران ضدعفونی گردید .
جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
عملیات ضدعفونی المان های شهری منطقه 6 12

عملیات ضدعفونی المان های شهری منطقه 6 عکاس: محمدعلی برنو

چهارمین عملیات ضدعفونی معابر و المان های شهری و ورودی مراکز درمانی قلب پایتخت برگزار شد. عملیات ضدعفونی نواحی ششگانه قلب پایتخت در راستای مقابله و پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، در ششمین روز از نوروز 99 انجام شد. در این مانور که با محوریت عوامل خدمات شهری شهرداری منطقه و نیروها و تجهیزات و ایستگاههای آتش نشانی برگزار شد تمامی معابر و المان ها، مبلمان شهری، پمپ بنزین، مساجد، بانک ها، بازارچه ها، ایستگاه های اتوبوس، ایستگاه هاى BRT ، مراکز درمانى و بیمارستان ها ضدعفونی شدند. این مانور در محور خیابان حضرت ولیعصر(عج) به عنوان شاهراه اصلی منطقه و معابر پرتردد نواحی ششگانه برگزار شد.
پنج شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹
| ویدئو | مددسرای منطقه ۶ شهرداری تهران

مددسرای منطقه ۶ شهرداری تهران عکاس: احمد آقاسیانی

مددسرای منطقه ۶ شهرداری تهران
یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹
| ویدئو | همراه‌سرای جواد الائمه

همراه‌سرای جواد الائمه عکاس: احمد آقاسیانی

همراه‌سرای جواد الائمه شهرداری منطقه۶
یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹
عملیات ضد عفونی معابر وتجهیزات شهری در منطقه 6 شهرداری تهران 13

عملیات ضد عفونی معابر وتجهیزات شهری در منطقه 6 شهرداری تهران عکاس: وحید شیخی

عملیات ضد عفونی معابر وتجهیزات شهری در منطقه 6 شهرداری تهران شامگاه یک شنبه 25 اسفند ماه از میدان یوسف آباد انجام شد .
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
طرح ضدعفونی معابر شهری 24

طرح ضدعفونی معابر شهری عکاس: سبحان فرج ون

شامگاه روز شنبه 17 اسفند ماه 1398، طرح ضد عفونی معابر شهری به همت سپاه ناحیه مقاومت بسیج حضرت ولیعصر (عج) و شهرداری منطقه 6 و با مشارکت گروه جهادی شهید صادقی در سطح منطقه اجرا گردید .
یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
طرح ضدعفونی معابر شهری 26

طرح ضدعفونی معابر شهری عکاس: سبحان فرج ون

بامداد روز چهارشنبه 14 اسفند ماه 1398، طرح ضد عفونی معابر شهری به همت سپاه ناحیه مقاومت بسیج حضرت ولیعصر (عج) و شهرداری منطقه 6 و با مشارکت گروه جهادی شهید صادقی در سطح منطقه اجرا گردید .
چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
روز برفی بلوار کشاورز 12

روز برفی بلوار کشاورز عکاس: حمید هراثی

برف بامدادی یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ، بیشتر مناطق شهر تهران را سفیدپوش کرد.
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
کاروان یلدایی 26

کاروان یلدایی عکاس: شایان محرابی

شهرداری منطقه 6 شنبه 30 آذر ماه کاروان یلدایی به مناسبت شب یلدا برپا کرد. این کاروان از میدان فردوسی تا میدان هفت تیر حرکت کرد. این کاروان در چهار راه ولیعصر(عج)، میدان ولیعصر(عج) و بلوار کشاورز تردد کرد و در این مسیر برای شهروندان برنامه های شاد اجرا کردند.
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸
رونمایی از رمان رهایی 25

رونمایی از رمان رهایی عکاس: شایان محرابی

مراسم رونمایی از رمان رهایی به نویسندگی نرگس بدیعیان با حضور دکتر شهرام گیل آبادی مدیر عامل خانه تئاتر، دکتر علی اصغر محکی مدرس و پژوهشگر علوم ارتباطات و امیر تقی پور مسئول ماهنامه مدیریت ارتباطات جمعه 9 آذر ماه 1398 در خانه فرهنگ و هنر گویا برگزار شد.
جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸
بازدید شهردار تهران از شهروند بیهقی 4

بازدید شهردار تهران از شهروند بیهقی عکاس: شایان محرابی

پیروز حناچی شهردار تهران در آستانه شب یلدا پنج شنبه 28 آذر 1398 از شهروند بیهقی بازدید کرد.
پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸
بازدید شهردار تهران از بازار میوه و تره بار جلال آل احمد 19

بازدید شهردار تهران از بازار میوه و تره بار جلال آل احمد عکاس: شایان محرابی

پیروز حناچی شهردار تهران در آستانه شب یلدا پنج شنبه 28 آذر 1398 از بازار میوه و تره بار جلال آل احمد بازدید کرد.
پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸
بازدید شهردار منطقه 6 از همراه سرای بیماران جواد الائمه(ع) 11

بازدید شهردار منطقه 6 از همراه سرای بیماران جواد الائمه(ع) عکاس: شایان محرابی

تورج فرهادی شهردار منطقه۶ از همراه سرای بیماران جواد الائمه(ع) شنبه 23 آذر 1398 بازدید کرد.
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
بازدید شهردار تهران از گذر نوآوری در میدان هفت تیر 15

بازدید شهردار تهران از گذر نوآوری در میدان هفت تیر عکاس: وحید شیخی

دکتر پیروز حناچی شهردار محترم تهران صبح امروز پنج شنبه 14 آذر ماه از گذر نوآوری در میدان هفت تیر بازدید کرد.
پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸
نشست رابطین نامگذاری مناطق 22 گانه 9

نشست رابطین نامگذاری مناطق 22 گانه عکاس: وحید شیخی

نشست رابطین نامگذاری مناطق 22 گانه صبح امروز 3 آذرماه در شهرداری منطقه 6 تهران برگزار شد.
یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸
پاییز بوستان لاله 6

پاییز بوستان لاله عکاس: شایان محرابی

فصل پاییز به بوستان لاله جلوه ی زیبایی بخشیده است.
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸
افتتاح «کافه کتاب ققنوس» در هفته کتاب 3

افتتاح «کافه کتاب ققنوس» در هفته کتاب عکاس: شایان محرابی

کافه کتاب ققنوس همزمان با دومین روز از هفته کتاب و میلاد پیامبر اکرم (ص) افتتاح شد، همزمان با افتتاح این کافه کتاب، نمایشگاه آثار نمایشی استاد حسین محجوبی با عنوان «راوی دوران» در این مکان افتتاح خواهد شد و از آثار جدید وی رونمایی شد. ساختمان «کافه کتاب ققنوس» در سال 1334 بنا شد و ویژگی‌های معماری دهه بیست در آن بارز است. در سال 1395 این ساختمان بازسازی شد و به عنوان محلی برای برگزاری مراسم رونمایی از کتاب‌ها، جشن امضاء و جلسات نقد و بررسی کتاب مورد استفاده قرار گرفت. گالری و کافه کتاب ققنوس در خیابان انقلاب، خیابان وصال، نرسیده به خیابان طالقانی، کوچه شفیعی، جنب خانه سینما، پلاک یک قرار دارد.
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸
مراسم حال خوش خواندن 19

مراسم "حال خوش خواندن" عکاس: شایان محرابی

به مناسبت روز بزرگداشت روز کتاب و کتابخوانی مراسمی با عنوان " حال خوش خواندن" در مجموعه تبادل کتاب برگزار شد.
پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
مراسم هفته ملی دیابت در منطقه 6 4

مراسم هفته ملی دیابت در منطقه 6 عکاس: شایان محرابی

همزمان با هفته ملی دیابت کلینیک فوق تخصصی یاس با همکاری شهرداری منطقه 6 ،ویژه برنامه روز جهانی دیابت پنجشنبه 98/08/23 در خیابان خدری برگزار کرد.
پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
ویدئو مپینگ تصاویر شهدا در میدان انقلاب اسلامی 6

ویدئو مپینگ تصاویر شهدا در میدان انقلاب اسلامی عکاس: شایان محرابی

به مناسبت هفته دفاع مقدس تصاویر شهدای دفاع مقدس به صورت ویدئو مپینگ بر دیوار یکی از ساختمان های میدان انقلاب اسلامی به نمایش در آمد.
جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸
یادبود شهدای محله امیرآباد 19

یادبود شهدای محله امیرآباد عکاس: سبحان فرج ون

بعد از ظهر روز دوشنبه 1 مهرماه، یادبود شهدای محله امیرآباد به همت شهرداری منطقه 6 ناحیه 4 و با حضور ناخدا هوشنگ صمدی و سرتیپ دوم سیدمحمدرضا حسینی فرمانده کل دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران در در سالن جلسات ساحتمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران برگزار گردید .
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
آخرین وضعیت اجرای پروژه پل گیشا 17

آخرین وضعیت اجرای پروژه پل گیشا عکاس: شایان محرابی

در پروژه زیرگذر نصر سه سطح تعریف شده است؛ یک سطح در منفی یک است که زیرگذر شرق به غرب است و زمان بندی تحویل آن خرداد 99 در نظر گرفته شده بود که با توجه به فعالیت فشرده تر تا پایان سال این زیرگذر افتتاح میشود. سطح صفر مربوط به تردد خودروها در بزرگراه شهید چمران به سمت شمال و جنوب و نیز غرب و شرق و حرکت خودروها از بزرگراه جلال آل احمد به سمت شمال و جنوب یا دوربرگردان ها بود که در این بخش طبق قولی که داده بودیم پروژه افتتاح خواهد شد و مردم از اول مهر می توانند از آن استفاده کنند. در سطح بعد نیز قرار است قسمتی از پل قدیمی دوباره نصب شود و به عنوان پیاده راه و مسیر دوچرخه مورد استفاده قرار گیرد که طبق برنامه این بخش تا پایان سال 99 تحویل داده خواهد شد.
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
بازدید مهندس کاظمی از پروژه گیشا 4

بازدید مهندس کاظمی از پروژه گیشا عکاس: شایان محرابی

مهندس مصطفی کاظمی مشاور و مدیرکل دفتر شهردار تهران به همراه، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، محمدرضا دهداری پور شهرداری منطقه 6، برزین ضرغامی مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران از پروژه زیرگذر کوی نصر بازدید کردند.
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
شهرنگار؛ خیابان ۱۶ آذر 21

شهرنگار؛ خیابان ۱۶ آذر عکاس: محمد محسنی فر

خیابان ۱۶ آذر در ضلع غربی دانشگاه تهران قرار دارد و بلوار کشاورز را به خیابان انقلاب متصل می کند.
چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
مسیری برای قانون شکنی 17

مسیری برای قانون شکنی عکاس: سبحان فرج ون

در شهر تهران مسیرهایی جهت استفاده هر چه بیشتر شهروندان از دوچرخه های شخصی و همگانی ایجاد گردیده است . اما این مسیرها به خط ویژه ای برای فرار موتورسواران از ترافیک شهر و قانون شکنی تبدیل شده و همچنین سد معبر خودرو ها در این مسیر هم به مشکلات دوچرخه سواران اضافه شده است .
یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
شور شیدایی در میدانگاه شهدای هفتم تیر 1

شور شیدایی در میدانگاه شهدای هفتم تیر عکاس: سبحان فرج ون

آیین سوگواره شور شیدایی با اجرای نمایش گروه های آیینی نواحی کشور شامل تعزیه، مقتل خوانی، پرده خوانی و سنج و دمام زنی همزمان با دهه دوم محرم برگزار خواهد شد. در حاشیه این آیین، نمایشگاه خلق آثار هنری با مضامین عاشورایی نیز در جریان می باشد. این رویداد آیینی از تاریخ 20 شهریور ماه تا 26 این ماه همه روزه از ساعت 18/30 تا 10/30 همراه با اطعام، پذیرای شهروندان تهرانی می باشد.
جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸
اجرای تغزیه اباعبدالله الحسین در میدان ولیعصر(عج) 12

اجرای تغزیه اباعبدالله الحسین در میدان ولیعصر(عج) عکاس: شایان محرابی

تعزیه اباعبدالله الحسین به نویسندگی عرفان پورمحمدی‌، محمد نوروزی و کارگردانی عرفان پورمحمدی شب عاشورا حسینی به تهیه‌کنندگی سقاخانه حضرت ام البنین(ع) در ضلع شمال غربی میدان ولیعصر(عج) دوشنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ اجرا شد.
سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۸
دور دوم رقابت های نشاط سالمندی 3

دور دوم رقابت های نشاط سالمندی عکاس: سبحان فرج ون

عصر روز دوشنبه 4 شهریور ماه 1398 ، دور دوم رقابت های نشاط سالمندی محلات شهر تهران در بوستان لاله برگزار گردید .
دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸
تهران شهرى براى همه از نگاه کاریکاتوریست ها 21

تهران شهرى براى همه از نگاه کاریکاتوریست ها عکاس: شایان محرابی

جمعی از کاریکاتوریست ها در راستای شعار تهران شهرى براى همه در پیاده راه کریمخان جمعه اول شهریور ۱۳۹۸ آثاری با موضوعات شهری از نگاه خود خلق کردند.
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
برنامه شادستان 98 منطقه 6 1

برنامه شادستان 98 منطقه 6 عکاس: وحید شیخی

برنامه شادستان 98 منطقه 6 در بوستان لاله شامگاه سه شنبه 29 مرداد ماه به مناسبت عید غدیر برگزار شد .
سه شنبه ۲۹ اَمرداد ۱۳۹۸
آیین امضاء یادداشت تفاهم همکاری بین شهرداری تهران و سازمان نظام پزشکی کشور 30

آیین امضاء یادداشت تفاهم همکاری بین شهرداری تهران و سازمان نظام پزشکی کشور عکاس: وحید شیخی

صبح امروز دکتر پیروز حناچی شهردار محترم تهران در آستانه روز پزشک از کلینیک فوق تخصص انکولوژی و خون مرکز بهداشتی درمانی منطقه 6 بازدید کرد و در مراسم آیین امضاء یادداشت تفاهم همکاری بین شهرداری تهران و سازمان نظام پزشکی کشور شرکت کرد .
دوشنبه ۲۸ اَمرداد ۱۳۹۸
شادستان بوستان لاله 15

شادستان بوستان لاله عکاس: شایان محرابی

ویژه برنامه شادستان 98 در بوستان لاله برگزار شد.
دوشنبه ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۸
شادستان میدان هفت تیر 9

شادستان میدان هفت تیر عکاس: شایان محرابی

ویژه برنامه شادستان 98 در پردیس فرهنگی میدان شهدای هفت تیر برگزار شد.
چهارشنبه ۹ اَمرداد ۱۳۹۸
مانور برگزاری انتخابات شورایاری محلات شهر تهران 17

مانور برگزاری انتخابات شورایاری محلات شهر تهران عکاس: علیرضا جلائیان - سبحان فرج ون

مانور برگزاری انتخابات شورایاری محلات شهر تهران روز دوشنبه 31 تیرماه 1398 در ساختمان شهرداری های مناطق 22 گانه تهرن در ساعت 14 با حضور آقای جوادی یگانه رئیس ستاد انتخابات شورایاری محلات شهر تهران و اعضا هیئت های اجرایی و ستاد انتخابات برگزار گردید .
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
شهرنگار؛ میدان ولیعصر (عج) 18

شهرنگار؛ میدان ولیعصر (عج) عکاس: شایان محرابی

میدان ولی‌عصر یکی از میدان‌های اصلی شهر تهران است. این میدان در نقطۀ برخورد خیابان ولی‌عصر، بلوار کریمخان زند و بلوار کشاورز قرار گرفته‌ است. سینما قدس در ضلع جنوب غربی این میدان قرار دارد.
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸
گذر فرهنگی هنری پنجشنبه های بلوار کشاورز 18

گذر فرهنگی هنری پنجشنبه های بلوار کشاورز عکاس: وحید شیخی

گذر فرهنگی هنری پنجشنبه های بلوار کشاورز
پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸
ویژه برنامه فرهنگی کوچه های تهران در پارک دانشجو 15

ویژه برنامه فرهنگی کوچه های تهران در پارک دانشجو عکاس: شایان محرابی

ویژه برنامه کوچه های تهران با موضوع محله های شهر تهران به مناسبت دهه کرامت هر شب در یکی از بوستان های شهر تهران با اجرای حسین مولایی برگزار می شود و میزبان تمامی مناطق شهر تهران خواهد بود. ایده اصلی این برنامه گفتگو با گردانندگان شهر در مشاغل مختلف مانند ( آتش نشان ،راننده تاکسی،مسئول فضای سبز و....) است که برای اولین بار این ایده به شکل جذاب بصورت یک برنامه تلویزیونی پخش می شود. این برنامه دارای بخش های مختلفی تحت عناوین معتمدین محله ها، شهدای محله ها، تورهای تهران گردی، هنرمندان محله ها و ... است.
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸
افتتاح گذر فرهنگی پنجشنبه های بلوار کشاورز 11

افتتاح گذر فرهنگی پنجشنبه های بلوار کشاورز عکاس: محمد محسنی فر

گذر فرهنگی هنری پنجشنبه های بلوار کشاورز همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) افتتاح شد.
جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸
آئین بهره برداری از میدانگاه شهدای هفتم تیر با حضور شهردار تهران 8

آئین بهره برداری از میدانگاه شهدای هفتم تیر با حضور شهردار تهران عکاس: شایان محرابی

آئین بهره برداری از میدانگاه شهدای هفتم تیر با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری، اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین و مدیران ارشد شهرداری تهران سه شنبه، 4 تیر ۱۳۹۸ برگزار شد.
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
عملیات جمع آوری "پل گیشا" 14

عملیات جمع آوری "پل گیشا" عکاس: شایان محرابی

عملیات جمع آوری "پل گیشا" دو ماه به طول می انجامد.
یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸
پروژه ساماندهی میدان هفتم تیر در آستانه بهره برداری 23

پروژه ساماندهی میدان هفتم تیر در آستانه بهره برداری عکاس: شایان محرابی

متعاقب دستور شهردار تهران مبنی بر جمع آوری کارگاه مترو میدان هفتم تیر، یک فضای ۵ هزار مترمربعی آزاد و به محلی برای احداث پلازا و ایجاد فضاهای فرهنگی و اجتماعی اختصاص یافت. پروژه ساماندهی و ارتقای کیفی میدان هفتم تیر، در زمینی به مساحت ۷هزار مترمربع اجرا شده است. این پلازا دارای ۳ هزار مترمربع فضای سبز، ۳هزار مترمربع پیاده راه های سنگ فرش شده در قسمت شمالی و آمفی تئاتر رو باز به مساحت یک هزار مترمربع در قسمت جنوبی است.
شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸