/ مناطق / منطقه 3

منطقه 3 شهرداری تهران

دیوارنگاره بوستان بهشت مادران 33

دیوارنگاره بوستان بهشت مادران عکاس: مجتبی عرب زاده

بوستان بهشت مادران یکی از مکان های دیدنی تهران و ویژه‌ی بانوان است لذا از این‌ رو طراحی دیوارنگاره این بوستان، برمبنای رویکردهای شرکت نوسازی اراضی عباس آباد به حوزه تخصصی بانوان، صورت گرفته است. این طرح ها بر مبنای دو رکن اصلی تعالی بانوان در ساحت های بینش _ گرایش _ رفتار و مرکز بهشت مادران به عنوان آیینه هویت زن مسلمان ایرانی نقش بسته اند. در حال حاضر این دیوارنگاره مراحل پایانی اجرای خود را سپری می کند.
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
گذرگاه های پاییزی پایتخت - پارک ملت  14

گذرگاه های پاییزی پایتخت - پارک ملت عکاس: حمید رضا درجاتی

شهرداری تهران با گستردن برگ های زرد درختان در بوستان ها، جلوه ای زیبا از فصل پاییز را در نقاط مختلف شهر به نمایش گذاشته است.
چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
حضور شهردار تهران در منزل شهیدان الله کرمی 1

حضور شهردار تهران در منزل شهیدان الله کرمی عکاس: سعید ربیعی

ظهر پنج شنبه ۲۷ آبان ١٤٠٠ علیرضا زاکانى شهردار تهران و مهدى چمران رییس شوراى اسلامى شهر تهران با حضور در منزل شهیدان الله کرمی ، با این خانواده دیدار کرد.
پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰
دیدار مردمی شهردار تهران در مسجد نواب صفوی 5

دیدار مردمی شهردار تهران در مسجد نواب صفوی عکاس: سعید ربیعی

ظهر پنج شنبه ۲۷ آبان ١٤٠٠ , علیرضا زاکانی شهردار تهران در مسجد نواب صفوی در منطقه 3، با مردم دیدار کرد.
پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰
بازدید شهردار تهران از شیرخوارگاه آمنه 16

بازدید شهردار تهران از شیرخوارگاه آمنه عکاس: سعید ربیعی

ظهر پنج شنبه ۲۷ آبان ١٤٠٠ علیرضا زاکانى شهردار تهران و مهدى چمران رییس شوراى اسلامى شهر تهران در ادامه پویش "قرار خدمت" با حضور در منطقه ۳ , از شیرخوارگاه آمنه بازدید کردند.
پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰
دیدار شهردار تهران با نخبگان منطقه 3

دیدار شهردار تهران با نخبگان منطقه 3 عکاس: سعید ربیعی

نشست هم اندیشی شهردار تهران با نخبگان منطقه ۳ در پویش قرار خدمت صبح پنج شنبه ۲۷ آبان ١٤٠٠ برگزار شد.
پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰
بازدید شهردار تهران از منطقه 3

بازدید شهردار تهران از منطقه 3 عکاس: سعید ربیعی

صبح پنج شنبه ۲۷ آبان ١٤٠٠ علیرضا زاکانى شهردار تهران در ادامه پویش "قرار خدمت" با حضور در منطقه ۳ , برنامه‌های خود را با زیارت امامزاده اسماعیل(ع) در محله زرگنده و همچنین ادای احترام به شهدای گمنام آغاز کرد.
پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰
مجتمع فرهنگی موزه ای سردار آسمانی 5

مجتمع فرهنگی موزه ای سردار آسمانی عکاس: سعید ربیعی

مجتمع فرهنگی موزه ای سردار آسمانی از سال 1374 و با عنوان موزه دفینه فعالیت خود را آغاز نمود. بعدها و پس از تغییرات مختلف راهبردی در این مجموعه، در سال 1396 با تجمیع موزه هایی همچون موزه پول ایران، موزه خودروهای تاریخی ایران و موزه زمان با نام مجتمع فرهنگی-موزه ای تهران بکار خود ادامه داد. با طرح توسعه موزه های موسسه در سال 1399 دو موزه دیگر علاوه بر موزه پول ایران به مجتمع فرهنگی موزه ای سردار آسمانی اضافه شد. در حال حاضر این مجتمع مشتمل بر سه موزه : گوهر و آرایه های تاریخی،هنر جهان و پول ایران است.
دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰
بازدید رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران از موزه سردار آسمانی 16

بازدید رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران از موزه سردار آسمانی عکاس: سعید ربیعی

صبح روز چهارشنبه نوزدهم آبان 1400 عبدالمطهر محمدخانی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران به همراه جمعی از معاونین و کارشناسان مرکز ضمن حضور در موزه سردار آسمانی از بخش های چهارگانه این موزه بازدید به عمل آوردند.
چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰
بازدید معاون خدمات شهری و هماهنگی‌امورمناطق از وضعیت ابگرفتگی مناطق یک،سه و پنج 25

بازدید شبانه مدیران شهرى از مناطق ١ ، ٣ و ٥ عکاس: حمید رضا درجاتی

در این بازدید که شامگاه شنبه ١٥ آبان ١٤٠٠ با ادامه بارش‌های تهران، حسین نظری معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری با همراهی جلال بهرامی معاون خدمات شهری و محیط زیست ، علیرضا نادعلی عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر، در بازدیدی سرزده از مناطق ۱، ۳ و ۵ وضعیت آبگرفتگی معابر و میزان آمادگی نیروهای شهرداری در این مناطق را بررسی کردند.
یکشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۰
یادگار جنگ‏های جهانی؛ پشت  دیوارهای آجری باغ قلهک  3

یادگار جنگ‏های جهانی؛ پشت دیوارهای آجری باغ قلهک عکاس: حمیدرضا درجاتی

در ضلع جنوبی باغ سفارت بریتانیا در محله قلهک، پشت دیوارهای آجری آرامستانی خاص قرار دارد؛ یادگاری از جنگ‎های جهانی. در دل این آرامستان تاریخی 564 سرباز، دریانورد، هوانورد و... جنگ‏های جهانی ارتش متفقین، با سنگ مزارهایی خاص در دل خاک آرام گرفته اند که ازاین تعداد ۱۳ مزار مربوط به سربازان گمنام بوده و 25مزار دیگر مربوط به اتباع خارجی مقیم ایران است. آنچه که جالب توجه است، نظم دیداری و بصری بسیار بالایی است که در این فضا به چشم می خورد ؛ طراحی درختان ، کاشت گل‏های رز و همچنین قرارگیری قبرها فضای منحصربفردی ایجاد کرده است..یکی از جاذبه‌ های این آرامستان، بنای یادبود گنبدی شکلی است که حاصل ترکیب معماری ایرانی - اسلامی و سبک معماری غرب است. در انتهای آرامستان و رو به روی گنبد یادبود فیروزه ای هم صلیبی بلند و سفید رنگ وجود دارد ؛ صلیب ایثار- نشان یادبود جنگ جهانی برای کشورهای مشترک المنافع است- در سال 1918 توسط سر رجینالد بلومفیلد برای کمیسیون سلطنتی آرامستان‌های جنگ طراحی شده است.البته در بین قبرهای کشته‎شدگان جنگ‌های جهانی نشانه هایی از سربازان مسلمان، یهودی و حتی زن و کودک 2و نیم روزه هم دیده می‏شود.
شنبه ۵ تیر ۱۴۰۰
آئین کلنگ زنی یادمان سرباز وطن 35

آئین کلنگ زنی یادمان سرباز وطن عکاس: شایان محرابی

کلنگ ساخت یادمان ملی سرباز وطن با نماد سرو در بالاترین نقطه مجموعه عباس آباد با حضور پیروز حناپی شهردار تهران، علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، سردار بهمن کارگر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس، محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران، محمد سالاری، مجید فراهانی، صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، عبدالرضا گلپایگانی، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، غلامحسین محمدی رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری و مشاور شهردار تهران و علی محمد مختاری، مدیرعامل سازمان بوستانها و فضای سبز شهرداری تهران برگزار شد.
سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰
بازدید مهندس مصطفی کاظمی از محور ولیعصر عج ( تجریش-راه آهن) 12

بازدید مهندس مصطفی کاظمی از محور ولیعصر عج ( تجریش-راه آهن) عکاس: حمیدرضا حسن پور

کاظمی اسفه، مشاور عالى و مدیر کل حوزه شهردار و یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران طی یک بازدید ۴ ساعته از خیابان ولیعصر عج (تجریش-راه آهن) بازدید کردند و برای رفع نواقص موجود در جداره ها با معاونین خدمات شهری مناطق ۱ ،۳ ،۶ و ۱۱ گفتگو کردند.
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
ملت بی ملت 29

ملت بی ملت عکاس: شایان محرابی

بوستان ملت که یکی از تفرجگاه های مردم برای روز طبیعت است، بدلیل پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و احترام به حقوق شهروندی، طبق مصوبه ستاد ملی کرونا در روز ۱۳ فروردین ماه 1400 همانند تمامی ۲ هزار و ۲۸۹ بوستان های شهری و جنگلی پایتخت تعطیل است.
جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰
دریاچه و باغ هنر 58

دریاچه و باغ هنر عکاس: شایان محرابی

دریاچه و باغ هنر قسمتی از مجموعه فرهنگی تفریحی عباس آباد تهران است که با هدف نمایش هنرهایی در زمینه موسیقی، شعر، ادبیات و همچنین برقراری رابطه بین هنرمند، مخاطب و ارتقای درک هنری جامعه با تمرکز بر هنر ایرانی طراحی شده و با الهام گرفتن از الگوی معماری ایرانی و اسلامی، تلاش می‌کند با فراهم کردن امکان تجربه موسیقی فرهنگ و هنر ایرانی، مردم را با این فرهنگ و هنر آشنا کند. بخش دیگری از باغ به برگزاری همایش، آموزش‌های تخصصی، گردهمایی، اطلاع‌رسانی هنری و امور اداری اختصاص یافته و همچنین بخشی از آن برای حوزه گردشگری و هنری استفاده خواهد شد. مساحت دریاچه جدید تهران ۲۵ هزار متر مربع و مساحت باغ، ۵ هزار متر مربع است که در غرب باغ کتاب تهران قرار دارند. وجود چندین ایستگاه مترو و پایانه در غرب و شرق اراضی عباس آباد باعث شده تا دسترسی به دریاچه و باغ هنر تهران نیز به‌سادگی امکان‌پذیر باشد. ایستگاه‌های مترو شهید همت و شهید حقانی در خط یک مترو تهران، در فاصله‌ای نزدیک از باغ هنر و دریاچه هنر قرار دارند.
چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰
آیین افتتاح مجموعه موزه های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی 13

آیین افتتاح مجموعه موزه های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی عکاس: محسن روشن ده

صبح امروز 10 اسفند ماه 1399 با حضور حجت الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان، حشمت‌الله قنبری مدیرعامل موسسه موزه‌های بنیاد مستضعفان آئین افتتاح همزمان موزه هنر ایرانی و مجتمع فرهنگی موزه‌ای سردار آسمانی به بهره‌برداری رسید.
یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
ایستگاه 116 آتش نشانی 44

ایستگاه 116 آتش نشانی عکاس: شایان محرابی

ایستگاه آتشنشانی شماره 116 در محله میرداماد تهران و خیابان شمس تبریزی جنوبی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه بانک مرکزی ایران و مرکز خرید آرین و همچنین جایگاه سوخت میرداماد، رستوران قصرموج، ایکات، شرکت کامتل و نامداران ارتباطات همراه قرار گرفته است. ساختمان جدید این مجموعه بزودی افتتاح می شود.
یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹
بازدید مدیران شهری از نمایشگاه تهران 1400

بازدید مدیران شهری از نمایشگاه تهران 1400 عکاس: سعید ربیعی

ظهر امروز چهارشنبه 8 بهمن 1399 جمعی از مدیران شهری و شهرداران مناطق 22 گانه تهران، با حضور در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران از نمایشگاه تهران 1400 بازدید کردند.
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
بازدید شهردار تهران از نمایشگاه دفاع مقدس 18

بازدید شهردار تهران از نمایشگاه دفاع مقدس عکاس: شایان محرابی

پیروز حناچی شهردار تهران از نمایشگاه ملی دستاورد‌های دفاع مقدس و مقاومت در چهلمین سالگرد گرامیداشت حماسه دفاع مقدس با عنوان «اقتدار40» و با شعار محوری «ما قوی هستیم» در باغ موزه دفاع مقدس شنبه 5 مهر1399 بازدید کرد.
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت 20

نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت عکاس: مجتبی عرب زاده

نمایشگاه ملی دستاورد‌های دفاع مقدس و مقاومت در چهلمین سالگرد گرامیداشت حماسه دفاع مقدس با عنوان «اقتدار40» و با شعار محوری «ما قوی هستیم» در باغ موزه دفاع مقدس بر پا شد این نمایشگاه که با مشارکت دستگاه‌ها و سازمان‌های لشکری و کشوری و با تبیین نقش و عملکرد هریک از این نهادها در دوران شکوهمند 8 سال دفاع مقدس و سال‌های پس از آن برگزار شده است از 2 تا 9 مهر برپا خواهد بود.
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
جشن یکصد و بیست سالگی سینمای ایران 30

جشن یکصد و بیست سالگی سینمای ایران عکاس: شایان محرابی

جشن یکصد و بیست سالگی سینمای ایران و اولین آیین تجلیل از افتخار آفرینان سینمای ایران در عرصه بین الملل سال 2019 با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیروز حناچی شهردار تهران، حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی و جمعی از اهالی سینما، جمعه 21 شهریور 1399 در باغ هنر برگزار شد.
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
پویش سه شنبه های بدون خودرو 23

پویش سه شنبه های بدون خودرو عکاس: شایان محرابی

پویش سه شنبه های بدون خودرو صبح سه شنبه 14مردادماه 1399 با حضور پیروز حناچی شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری از میدان مادر تا باغ کتاب برگزار شد.
سه شنبه ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
تهران 360 (سه کیلومتر رکاب زنی در زیباترین بلوار پایتخت)

سه کیلومتر رکاب زنی در زیباترین بلوار پایتخت عکاس: حمید رضا درجاتی

اگر اهل استفاده از حمل و نقل پاک و به عبارتی ، دوچرخه برای تردد در پایتخت هستید، اگر محل کار یا خانه تان در حوالی بلوار زیبای میرداماد است، به شما پیشنهاد می دهیم که یک روز نعطیل یا حتی سه‏‎شنبه های بدون خودرو را با استفاده از دوچرخه در مسیر حدود 3کیلومتری بلوار میرداماد حدفاصل زیر پل میرداماد تا میدان مادر را تردد کنید. به شما قول می‏دهیم که این مسیر آنقدر برایتان جذاب باشد که مشتری دائم استفاده از بی‏‌دود ترین وسیله حمل و نقل در دنیا خواهید شد.
شنبه ۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹
آخرین کسوف قرن چهاردهم 21

آخرین کسوف قرن چهاردهم عکاس: سعید ربیعی

آخرین خورشیدگرفتگی قرن چهاردهم در ساعت 9:05 صبح امروز یکشنبه اول تیرماه 1399 رخ داد. بیشترین مقدار گرفتگی در ساعت 10:20 و آخرین تماس در ساعت 11:37 بود. این خورشیدگرفتگی در بیشتر مناطق کشور قابل مشاهده بود.
یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹
آغاز عملیات احداث بوستان بزرگ ارتش 34

آغاز عملیات احداث بوستان بزرگ ارتش عکاس: شایان محرابی

آغاز عملیات احداث بوستان بزرگ ارتش در پادگان ۰۶ جوادالائمه با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و دیگر مدیران ارشد شهرداری و فرماندهان ارتش، شنبه 17 خرداد برگزار شد.
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
از پادگان 06 تا بوستان بزرگ ارتش -2

از پادگان 06 تا بوستان بزرگ ارتش -2 عکاس: مجتبی عرب زاده

پادگان ۰۶ ارتش در محدوده خیابان پاسداران، با توافقی که میان شهرداری و ارتش انجام شد قرار است به بوستانی ۳۵ هکتاری با هدف رفع کمبود فضای عمومی تهران و منطقه ۳ تبدیل شود و در اختیار مردم قرار گیرد.
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
از پادگان 06 تا بوستان بزرگ ارتش 2

از پادگان 06 تا بوستان بزرگ ارتش عکاس: حمید رضا درجاتی

پادگان ۰۶ ارتش در محدوده خیابان پاسداران، با توافقی که میان شهرداری و ارتش انجام شد قرار است به بوستانی ۳۵ هکتاری با هدف رفع کمبود فضای عمومی تهران و منطقه ۳ تبدیل شود و در اختیار مردم قرار گیرد.
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
از پادگان تا بوستان 18

از پادگان تا بوستان عکاس: حمید رضا درجاتی

پادگان ۰۶ ارتش در محدوده خیابان پاسداران، با توافقی که میان شهرداری و ارتش انجام شد قرار است به بوستانی ۳۵ هکتاری با هدف رفع کمبود فضای عمومی تهران و منطقه ۳ تبدیل شود و در اختیار مردم قرار گیرد.
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
توزیع افطار بین پاکبان های شهر تهران 6

توزیع افطار بین پاکبان های شهر تهران عکاس: علیرضا برهانی

آماده‌سازی و توزیع ۱۰۰۰ بسته افطاری در قالب طرح اکرام رضوی همزمان با ایام ولادت امام حسن مجتبی (ع)، با مشارکت خادمان رضوی و خیرین منطقه ۳ تهران عصر امروز جمعه برای پاکبانان این منطقه انجام شد.
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹
لاله های باغ ایرانی 27

لاله های باغ ایرانی عکاس: حمید رضا درجاتی

بوستان باغ ایرانی در محله ی ده ونک تهران هر سال با شروع فصل بهار میزبان لاله های رنگارنگی است که چشمان رهگذران را نوازش می‌دهد.
یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
بخش بیماران کرونایی بیمارستان شهید هاشمی نژاد 28

بخش بیماران کرونایی بیمارستان شهید هاشمی نژاد عکاس: سبحان فرج ون

با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و شهر تهران، بیمارستان ها اقدام به پذیرش بیماران بدحال کرونایی کرده اند که بیمارستان شهید هاشمی نژاد هم جز بیمارستان هایی است که بیماران کرونایی را در دو بخش مجزا پذیرش می کند .
چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹
عملیات گندزدایی زدایی و ضدعفونی معابر اصلی و فرعی خیابان ولیعصر‎(عج) 24

عملیات گندزدایی زدایی و ضدعفونی معابر اصلی و فرعی خیابان ولیعصر‎(عج) عکاس: ساناز دریایی

عملیات ضدعفونی و پاکسازی توسط شهرداری تهران صبح جمعه 16 اسفند در بازار تجریش و حاشیه آن انجام شد.
جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸
افتتاح و بهره برداری از طرح توسعه سینما گالری ملت با حضور شهردار تهران 48

افتتاح و بهره برداری از طرح توسعه سینما گالری ملت با حضور شهردار تهران عکاس: شایان محرابی

افتتاح و بهره برداری از طرح توسعه سینما گالری ملت( شامل 7 سالن جدید نمایش و گالری) با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، مجید انتظامی رئیس سازمان سینمایی و حجت السلام امرودی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، دوشنبه 7 بهمن 1398 برگزار شد.
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
روز برفی تهران در بوستان ملت 18

روز برفی تهران در بوستان ملت عکاس: سبحان فرج ون

بارش برف بامدادی روز پنجشنبه 3 بهمن ۱۳۹۸ ، بیشتر مناطق شهر تهران از جمله بوستان ملت را سفیدپوش کرد.
پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
بارش برف پاییزی در بوستان طالقانی 8

بارش برف پاییزی در بوستان طالقانی عکاس: شایان محرابی

بارش برف پاییزی در بوستان طالقانی زیبایی بی نظیری به این بوستان داد.
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸
اهتزاز بزر‌گترین پرچم یا حسین (ع) 16

اهتزاز بزر‌گترین پرچم یا حسین (ع) عکاس: شایان محرابی

مراسم اهتزاز بزر‌گترین پرچم یا حسین(ع) با حضور پیروز حناچی شهردار و جمعی از خادمین هیئت های حسینی تهران شنبه، ۹ شهریور ۱۳۹۸ و در باغ هنر مجموعه اراضی عباس آباد برگزار شد.
شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸
شب های باغ هنر 1

شب های باغ هنر عکاس: شایان محرابی

باغ هنر ( فردوسی) با مساحتی بالغ بر 47000 متر مربع ،در مجموعه باغستانهای شمالی اراضی عباس آباد،حدودا در مرکز حوزه و لبه محوراصلی ارتباطی مصلی، میدان گلگشت مصلی ، باغ دره دفاع مقدس و ایستگاه های مترو قرار دارد.بر اساس طرح تفصیلی اراضی عباس آباد ، باغ فردوسی در حوزه عملکرد فرهنگی با گرایش‌ عمده علمی و هنری و در مجاورت مجموعه های باغ کتاب، باغ نمایش، باغ موزه جواهرات و باغ موزه دفاع مقدس جانمایی شده است.
سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸
نور افشانی دریاچه باغ هنر اراضی عباس آباد به مناسب عید غدیر خم 11

نور افشانی دریاچه باغ هنر اراضی عباس آباد به مناسب عید غدیر خم عکاس: شایان محرابی

نور افشانی دریاچه باغ هنر اراضی عباس آباد به مناسب عید غدیر خم دوشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۸برگزار شد.
دوشنبه ۲۸ اَمرداد ۱۳۹۸
رونمایی از قطعه آب و آتش کیوان ساکت 17

رونمایی از قطعه آب و آتش کیوان ساکت عکاس: شایان محرابی

همزمان با عید غدیر خم قطعه موسیقی «آب و آتش» به آهنگسازی کیوان ساکت، با همراهی ارکستر وزیری و خوانندگی وحید تاج دوشنبه، در بوستان آب و آتش ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ رونمایی شد. هنگ ابراهیم در آتش اثری است توصیفی که با زبان موسیقی راوی داستان حضرت ابراهیم و به آتش افتادن اوست.
دوشنبه ۲۸ اَمرداد ۱۳۹۸
افتتاح باغ هنر اراضی عباس آباد با حضور شهردار تهران 1

افتتاح باغ هنر اراضی عباس آباد با حضور شهردار تهران عکاس: شایان محرابی

افتتاح باغ هنر اراضی عباس آباد با حضور شهردار تهران یکشنبه، ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ برگزار شد.
یکشنبه ۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸
افتتاح دریاچه باغ هنر اراضی عباس آباد با حضور شهردار تهران 13

افتتاح دریاچه باغ هنر اراضی عباس آباد با حضور شهردار تهران عکاس: شایان محرابی

افتتاح دریاچه باغ هنر اراضی عباس آباد با حضور شهردار تهران یکشنبه، ۲۷ مرداد ۱۳۹۸برگزار شد.
یکشنبه ۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸
افتتاح ایستگاه 110 آتشنشانی با حضور شهردار تهران 20

افتتاح ایستگاه 110 آتشنشانی با حضور شهردار تهران عکاس: شایان محرابی

افتتاح ایستگاه 110 آتشنشانی با حضور شهردار تهران یکشنبه، ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ برگزار شد.
یکشنبه ۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸
مراسم کلنگ زنی مجموعه چهارباغ با حضور شهردار تهران 3

مراسم کلنگ زنی مجموعه چهارباغ با حضور شهردار تهران عکاس: شایان محرابی

مراسم کلنگ زنی مجموعه چهارباغ با حضور شهردار تهران یکشنبه، ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ برگزار شد.
یکشنبه ۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸
پل بوستان آب و آتش 19

پل بوستان آب و آتش عکاس: شایان محرابی

با احداث پل طبیعت بوستان آب و آتش به بوستان طالقانی متصل شد. شهروندان برای رسیدن به متروی شهید حقانی مجبور به عبور از بزرگراه شهید حقانی و تقاتع شهید مدرس بودند که این امر موجب بروز تصادف و ناامنی برای عابرین پیاده می شد. برای پیشگیری از این اتفاقات پل جدید بوستان آب و آتش با محوریت پیاده راه و مسیر دوچرخه سواری توسط شهرداری منطقه 3 احداث شد.
جمعه ۲۵ اَمرداد ۱۳۹۸
باغ ایرانی 16

باغ ایرانی عکاس: وحید شیخی

اگر خودتان را به کوچه پس کوچه های ده ونک برسانید، بوستانی بزرگ و به غایت زیبایی توجه تان را به خودش جلب می کند. نگاهی به دیوارکشی های دور باغ، حصارها و ورودی های بوستان، نشان از نوساز بودن آن دارد؛ اما کافیست که تا نزدیکی ورودی ها بروید تا ببینید بر خلاف انتظارتان، این درختان قدیمی و برفراشته هستند که به استقبال شما می آیند. با ورود به محوطه بوستان باغ ایرانی، فضایی به وسعت 3.4 هکتار خواهید دید که کاملا به المان ها و نمادهای تازه ساز آراسته شده است. آب جاری در حوض ها و فواره ها، گل های متنوع و صدای خنده و شادی خانواده ها چیزی است که پس از ورود به باغ تجربه خواهید کرد. بد نیست بدانید باغ ایرانی به سبب نام سازنده اش، مهندس محمد علی مختاری، به این نام نیز شناخته می شود و در سر بوستان نام این مهندس را خواهید دید. اگر درون این باغ گردش کنید، در مجموع 3 ورودی دیگر در قسمت های جنوبی، شرقی و غربی خواهید دید که هر کدام سردرهای مخصوص به خود را دارند. نکته جالبی که درباره باغ ایرانی وجود دارد آن است که گرچه قیافه این باغ کاملا جدید و تمام بخش ها و امکانات به تازگی درون آن اضافه شده اند؛ اما درختان مجموعه قدمتی صد ساله دارند! بنابراین فضای سبز دل انگیزی در باغ ایرانی جلب توجه می کند.
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
بوستان ساعی 24

بوستان ساعی عکاس: مازن هواشم

بوستان ساعی یکی از بوستان‌های عمومی تهران است که با مساحتی در حدود ۱۲ هکتار در خیابان ولیعصر و در منطقه ۶ شهرداری تهران واقع شده‌است. محل این پارک در سال ۱۳۲۴ توسط مهندس کریم ساعی درخت‌کاری شد و در اختیار وزارت کشاورزی وقت قرار گرفت. سرانجام ایده طراحی اصلی پارک در دهه ۴۰ شکل گرفت و این پارک در سال ۱۳۴۲ با طراحی حسین محجوبی ساخته شد. تکمیل مراحل طراحی و ساخت پارک بین سال‌های ۱۳۴۲ تا ۱۳۵۲ ادامه یافت.
سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
گورستان ده ونک 26

گورستان ده ونک عکاس: مازن هواشم

در چند قدمی زورخانه ی ده ونک گورستانی قدیمی وجود دارد که امروزه به دست فراموشی سپرده شده است. تاریخ بعضی از این قبور به ۱۰۰ سال پیش برمی گردد که نشان از قدمت بالای این قبرستان دارد.
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
روز طبیعت در بوستان ملت 20

روز طبیعت در بوستان ملت عکاس: شایان محرابی

روز طبیعت مصادف با 13 فروردین ماه خانواده های تهرانی و مسافران نوروزی با حضور در بوستان ملت، این روز را گرامی داشتند .
سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
ساعت زمین در تهران 30

ساعت زمین در تهران عکاس: شایان محرابی

همزمان با فرا رسیدن روز جهانی «ساعت زمین» منطقه فرهنگی گردشگردی عباس آباد همزمان با میلیون‌ها نفر از مردم سراسر دنیا چراغ‌های چراغ های بناهای خود را خاموش می کند. به مناسبت این روز میلیون‌ها نفر از مردم دنیا از ساعت ۲۰:۳۰ امروز (شنبه ۲۹ مارس) به وقت محلی کشور خود به مدت یک ساعت این کار را انجام میدهند. کارشناسان صندوق جهانی طبیعت در بیانیه‌ای تاکید کردند: تغییرات جوی بزرگترین تهدید زیست محیطی برای سیاره ما است. این تهدید واقعی است و اکنون ما با آن مواجه هستیم و باید هرچه زودتر برای مقابله با آن اقدام کنیم.
یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸
جشن نور در بوستان ملت 30

جشنواره نور بوستان ملت عکاس: شایان محرابی

جشن نور تهران با هدف ایجاد محیطی شاداب و امن در شب های تهران، جلب رضایت خاطر شهروندان از امکان گشت و گذار شبانه در شهر به میزبانی شهرداری منطقه 3 در بوستان ملت برگزار شد.
پنج شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۸
بوستان ملت 14

بوستان ملت عکاس: مازن هواشم

بوستان ملت یا پارک ملت، بوستان بزرگی در شهر تهران است که از شرق به خیابان ولی‌عصر، از جنوب به بزرگراه نیایش، از غرب به مجموعه ورزشی انقلاب و از شمال به ساختمان مرکزی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران محدود می‌شود.
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
نخستین جشن بازی و سرگرمی فراگیر با حضور کودکان معلول و کودکان بدون معلولیت 35

نخستین جشن بازی و سرگرمی فراگیر با حضور کودکان معلول و کودکان بدون معلولیت عکاس: شایان محرابی

نخستین جشن بازی و سرگرمی فراگیر با حضور کودکان معلول و کودکان بدون معلولیت پنج شنبه 15 آذر ماه در پردیس ملت برگزار شد.
جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷
مراسم رونمایی از اثر دیوارنگاری هنرمندان استرالیایی  25

مراسم رونمایی از اثر دیوارنگاری هنرمندان استرالیایی عکاس: احسان رأفتی

مراسم رونمایی از اثر دیوارنگاری هنرمندان استرالیایی فینتانت اسکات ماگی و گیدووان هلتن در بزرگراه مدرس نبش آرش با حضور شهردار منطقه 3 ، سفیر استرالیا، معاون بین الملل مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، مسئولان سازمان زیباسازی و جمعی از مدیران شهری افتتاح شد
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
افتتاحیه و نخستین اجرای نمایش محیطی نقطه رهایی 14

افتتاحیه اجرای نمایش نقطه رهایی عکاس: محمد محسنی فر

مراسم افتتاحیه و نخستین اجرای نمایش محیطی نقطه رهایی شامگاه دوشنبه برگزار شد.
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
دهکده بازی های ملل در بوستان ملت 9

دهکده بازی های ملل در بوستان ملت عکاس: حامد پری

بازدید شجاع پوریان معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از دهکده بازی های ملل در بوستان ملت
یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
باغ کتاب تهران  29

باغ کتاب تهران عکاس: احمد آقاسیانی

باغ کتاب تهران در منطقه عباس‌آباد تهران واقع شده‌است. این باغ از شرق با کتابخانه ملی ایران، از شمال‌شرقی با فرهنگستان‌های علوم، وزبان و ادب فارسی، از شمال‌غربی با باغ هنر، و از غرب با باغ‌موزه دفاع مقدس همسایه است. وسعت باغ کتاب تهران ۱۱۰ هزار متر مربع است که ۶۵ هزار متر مربع آن ساختمان نمایشگاهی، فضای داخلی باغ کتاب تهران شامل چهار بخش اصلی با نام‌های بهارستان (کودک و نوجوان)، خیالستان (فناوری‌های دیجیتال)، نگارستان (سالن‌های سینما) و سروستان (عمومی و بزرگسال) است و در دو طبقه ساخته شده‌ است.
یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷
موزه «انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» 3

موزه «انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» عکاس: شایان محرابی

موزه «انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» با بخش‌های متنوع و جذابی که برای آن تهیه شده، تصویرگر بخشی از تاریخ مهم و تأثیرگذار انقلاب اسلامی است. موزه «دفاع مقدس» به‌عنوان محلی برای ارائه بخش اندکی از حماسه ملت ایران در دوران انقلاب و دفاع مقدس، در کنار مجموعه‌های بزرگ فرهنگی شهر نظیر باغ کتاب تهران، کتابخانه ملی، فرهنگستان‌های جمهوری اسلامی، باغ هنر و مصلای بزرگ تهران به‌عنوان قطب فرهنگی شهر تهران قرار گرفته است.
سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷
ستاد فرماندهی 125 6

ستاد فرماندهی 125 عکاس: محمد محسنی فر

ستاد فرماندهی 125
شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷
تعزیه ظهر عاشورا در حسینه نهاوندیان 24

تعزیه ظهر عاشورا در حسینه نهاوندیان عکاس: شایان محرابی

تعزیه ظهر عاشورا در حسینه نهاوندیان
پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
حرکت نمادین کاروان اُسرای کربلا در ده ونک 29

حرکت نمادین کاروان اُسرای کربلا در ده ونک عکاس: شایان محرابی

حرکت نمادین کاروان اُسرای کربلا در ده ونک
پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
رستوران پردیس قلهک با پرسنل ناشنوا  8

رستوران پردیس قلهک با پرسنل ناشنوا عکاس: ساناز دریایی

رستوران و بوفه بین المللی پردیس قلهک در راستای کار آفرینی و ایجاد بستری مناسب برای جوانان سرپرست خانوار و بی بضاعت و علی الخصوص با ایده ای نو در قالب حمایت از بانوان ناشنوا(طی دوره آموزش) به عنوان سالن کار فعالیت خود را 8 ماه است که با جدیت پیگیری و با حمایت های مستمر شهرداری منطقه سه تهران توانسته است به عنوان اولین و تنها رستوران وی آی پی جهت مراسم ها ،همایش ها ،دور همی های دوستانه و خانوادگی در محیطی قابل اطمینان خانواده ها با پذیرایی شایسته پرسنل بانو ناشنوا و کادر مجرب جوانان جویای نام در سیستم آشپزخانه توانسته با هدف کار آفرینی و ایجاد انگیزه محیطی را فراهم نماید تا بتواند سهم کوچکی در خلق انسانیت داشته باشد.
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
یک شب با محمدعلی کریمی؛ شهردار شب تهران 23

یک شب با محمدعلی کریمی؛ شهردار شب تهران عکاس: احسان رأقتی

محمدعلی کریمی ابرقویی، رییس مرکز ارتباطات و اموربین‌الملل شهرداری تهران؛ شب گذشته به عنوان شهردار شب از پروژه‌های عمرانی و بخش‌های مختلف خدمات‌رسانی شهرداری بازدید کرد.
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
بوستان بهشت مادران 15

بوستان بهشت مادران عکاس: ساناز دریایی

بوستان بهشت مادران ویژه‌ی خانم‌ها است و داخل پارک حجاب اجباری نیست. بوستان بهشت مادران که در شرق بزرگراه شهید حقانی و غرب منطقه سید خندان تهران قرار گرفته، محوطه‌ی بسیار پردرخت و سرسبزی دارد که برای ورزش و پیاده‌روی عالی است. در بعضی روزهای تعطیل این پارک همگانی و خانوادگی است.
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
گشتی در خیابان ولیعصر(عج) 6

گشتی در خیابان ولیعصر(عج) عکاس: عطیه نیکنام

سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷
بوستان باغ ایرانی 1

بوستان باغ ایرانی عکاس: ساناز دریایی

بوستان باغ ایرانی (بوستان مهندس علی محمد مختاری) در خیابان شیخ‌بهایی در محله قدیمی ده ونک تهران جای گرفته است. این بوستان یک باغ قدیمی بوده است که عناصر معماری سنتی آن بازسازی شده و فضای سبز آن نیز بر پایه الگوی باغ‌های پر از درخت و گل ایرانی طراحی شده است.
شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
باغ ایرانی (بوستان مهندس مختاری) 6

باغ ایرانی (بوستان مهندس مختاری) عکاس: شایان محرابی

بوستان باغ ایرانی که در محله قدیمی ده ونک تهران قرار دارد، یک باغ قدیمی است که عناصر معماری آن بازسازی شده و فضای سبز آن نیز براساس الگوی باغ‌های پر از درخت و گل ایرانی طراحی شده است. در فصل بهار این باغ تبدیل به یکی از زیباترین باغ های گل لاله می شود.
سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷
تونل نوری از میدان ونک تا بلوار میرداماد 2

تونل نوری از میدان ونک تا بلوار میرداماد عکاس: شایان محرابی

همزمان با سال جدید طرح تونل نوری از میدان ونک تا بلوار میرداماد اجرا شد.
پنج شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷
بوستان ملت 23

بوستان ملت عکاس: شایان محرابی

بوستان ملت یا پارک ملت، بوستان بزرگی در شهر تهران است که از شرق به خیابان ولی‌عصر، از جنوب به بزرگراه نیایش، از غرب به مجموعه ورزشی انقلاب و از شمال به ساختمان مرکزی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران محدود می‌شود.
پنج شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷
پل طبیعت در ایام نوروز 2

پل طبیعت در ایام نوروز عکاس: شایان محرابی

پل طبیعت در ایام نوروز
چهارشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۷
گل آرایی پل سیدخندان 18

گل آرایی پل سیدخندان عکاس: ساناز دریایی

به مناسبت فرارسیدن نوروز ٬ گلدان های گل های بهاری در سرتاسر پل سیدخندان توسط شهرداری تهران قرار داده شده است.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
رویش گل های لاله در پارک ملت 14

رویش گل های لاله در پارک ملت عکاس: شایان محرابی

با شروع فصل بهار و رویش گل های لاله در سطح شهر پایتخت چشم انداز زیبایی پیدا کرده است
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
بازارچه نوروزی پارک ملت 3

بازارچه نوروزی پارک ملت عکاس: شایان محرابی

بازارچه نوروزی پارک ملت
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
المان های نوروزی در خیابان ولیعصر(عج) 10

طرح های هنری در خیابان ولیعصر(عج) عکاس: شایان محرابی

با فرا رسیدن نوروز درختان خشک خیابان ولیعصر به اثر هنری تبدیل شده اند و خیابان ولیعصر رنگ و بوی هنر گرفته است.
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
مراسم درختکاری به مناسبت روز مادر 42

مراسم درختکاری به مناسبت روز مادر عکاس: شایان محرابی

مراسم درختکاری به مناسبت روز مادر با حضور سرکار خانم دکتر ابتکار معاون محترم رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، اعضای شورای شهر در بوستان بهشت مادران منطقه سه برگزار شد.
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶
آسمان آبی تهران -2 10

آسمان آبی تهران -2 عکاس: شایان محرابی

آسمان آبی تهران
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶
فصل زمستان در بوستان ملت 16

فصل زمستان در بوستان ملت عکاس: شایان محرابی

پارک ملت یا بوستان ملت در منطقه 3 شهرداری تهران واقع است و با مساحت 34 هکتار به عنوان یکی از بوستان های بزرگ تهران محسوب می شود که طراحی آن به صورت نامنظم و به سبک پارک های انگلیسی است.
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
پاییز در پارک های تهران 19

پاییز در پارک های تهران عکاس: شایان محرابی

برگ های زرد و نارنجی پاییزی جلوه ای زیبا به شهر تهران داده است. در عکس ها پاییز را در پارک های ملت، ساعی و لاله می بینید.
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
آیین روز جهانی شهر ها 1

آیین روز جهانی شهرها عکاس: احسان طالب زاده

روز سه شنبه 9 آبان ماه آیین روز جهانی شهرها با حضور دکتر نجفی؛ شهردار تهران، سفرا و روسای نمایندگی های دیپلماتیک مستقر در باغ کتاب تهران برگزار شد.
سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶
نشست علمی-تخصصی به مناسبت گرامیداشت روز جهانی شهرها 1

نشست علمی-تخصصی به مناسبت گرامیداشت روز جهانی شهرها عکاس: احسان طالب زاده

نشست علمی-تخصصی به مناسبت گرامیداشت روز جهانی شهرها که امسال با شعار «حکمروایی نوآورانه: شهرهای آزاد» همراه شده است، به همت شهرداری تهران و دفتر برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد در تهران، با حضور اساتیدی چون: آقای دکتر مهدی حجت، سیامک مقدم، دکتر رحیم سرور، دکتر حسین ایمانی جاجرمی، دکتر سید محمود نجاتی، دکتر پیروز حناچی، سیامک مقدم، دکتر الهام فخاری، دکتر مونا عرفانیان، دکتر رضا هل فروش، دکتر علی نوذرپور، دکتر محمد علی زکریایی، دکتر کاوه رشید زاده روز سه شنبه ۹ آبان ماه در باغ کتاب تهران با هدف نویدبخش آینده‌ای بهتر برای شهرها و فرزندان برگزار شد.
سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶
چهاردهمین تور عکاسی آژانس عکس تهران از باغ موزه دفاع مقدّس  1

چهاردهمین تور عکاسی آژانس عکس تهران از باغ موزه دفاع مقدّس عکاس: احسان طالب زاده

صبح روز دوشنبه 1 آبان ماه چهاردهمین تور عکاسی رایگان آژانس عکس تهران از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدّس (باغ موزه دفاع مقدّس واقع در بزرگراه حقانی) به همراه عکاسان رسانه و آزاد برگزار شد.
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدّس 1

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدّس عکاس: محسن ونایی

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به عـنوان محلی برای ارائه بخش اندکی از حماسه ملت غیور ایران در دوران انقلاب و دفاع مقدس در کنار مجموعه های بزرگ فرهنگی شهر نظیر باغ کتاب تهران، کتاب خانه ملی ، فرهنگستان های جمهوری اسلامی ، باغ هنر، تهران سرای قرآن و مصلای بزرگ تهران به عنوان قطب فرهنگی شهر تهران قرار گرفته است .
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
تهران از فراز برج میلاد 1

تهران از فراز برج میلاد عکاس: احسان طالب زاده

نمای تهران؛ پایتخت ایران از ارتفاع 292 متری برج میلاد. جمعیّت شهر تهران طبق سرشماری سال (۱۳۹۵) بالغ بر ۸٬۶۹۳٬۷۰۶ نفر و مساحت ۷۳۰ کیلومتر مربّع است؛ تهران بیست و پنجمین شهر پرجمعیّت و بیست و هفتمین شهر بزرگ جهان به‌شمار می‌آید.
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶
بازدید کودکان کار از آسمان نمای گنبد مینا 15

بازدید کودکان کار از آسمان نمای گنبد مینا عکاس: محسن ونایی

همزمان با روز جهانی کودک گروهی از کودکان کار از آسمان نمای گنبد مینا به همت خیریه حمایت از کودکان مهر هستی و زنجیره ی مهربانی بازدید کردند.
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶
جشنواره‌ شب‌های تابستان برج میلاد تهران 24

جشنواره‌ شب‌های تابستان برج میلاد تهران عکاس: شایان محرابی

ویژه‌برنامه‌ی شب های فرهنگی سیتان و بلوچستان در برج میلاد تهران از ساعت ۱۸ تا 24 در محوطه‌ی غربی برج تا 27 شهریور ماه ادامه دارد.
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
سومین دوره‌ی مسابقات کشوری پله‌نوردی 1

سومین دوره‌ی مسابقات کشوری پله‌نوردی عکاس: احسان طالب زاده

صبح روز چهارشنبه 22 شهریور 1396 سومین دوره‌ی مسابقات کشوری پله‌نوردی با مشارکت فدراسیون ورزش‌های همگانی با شرکت ورزشکاران حرفه‌ای از سراسر کشور در محل برج میلاد تهران برگزار شد.
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
بازدید اصحاب رسانه از فاز ۲ باغ پرندگان 22

بازدید اصحاب رسانه از فاز ۲ باغ پرندگان عکاس: احسان طالب زاده

صبح امروز (دوشنبه، 30 مرداد 1396) تور بازدید خبرنگاران و اصحاب رسانه از فاز دوم باغ پرندگان با حضور دکتر قالیباف شهردار تهران برگزار شد.
دوشنبه ۳۰ اَمرداد ۱۳۹۶
بوستان ملت 1

بوستان ملت عکاس: محسن ونایی

بوستان ملت یا پارک ملت، بوستان بزرگی در شهر تهران است که از شرق به خیابان ولی‌عصر، از جنوب به بزرگراه نیایش، از غرب به مجموعه ورزشی انقلاب و از شمال به ساختمان مرکزی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران محدود می‌شود.
دوشنبه ۲۳ اَمرداد ۱۳۹۶
باغ کتاب تهران 1

باغ کتاب تهران عکاس: احسان طالب زاده

باغ کتاب تهران در تپه‌های عباس‌آباد تهران واقع شده‌است. این باغ از شرق با کتابخانه ملی ایران، از شمال‌شرقی با فرهنگستان‌های علوم، و زبان و ادب فارسی، از شمال‌غربی با باغ هنر، و از غرب با باغ‌موزهٔ دفاع مقدس همسایه است. فضای داخلی باغ کتاب تهران شامل ۱۶ سالن نمایشگاهی هریک به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع است و در دو طبقه بنا شده‌است. باغ کتاب تهران، به ‌عنوان یک نمایشگاه کتاب دائمی در چهار فصل سال به نمایش و فروش کتاب می پردازد.
شنبه ۲۱ اَمرداد ۱۳۹۶
شبگردی اصحاب رسانه در باغ کتاب تهران 1

شبگردی اصحاب رسانه در باغ کتاب تهران عکاس: احسان طالب زاده

شب چهارشنبه 11 مرداد ماه 1396 شبگردی اصحاب رسانه به میزبانی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در باغ کتاب تهران برگزار شد.
چهارشنبه ۱۱ اَمرداد ۱۳۹۶
باغ پرندگان تهران 1

باغ پرندگان تهران عکاس: حمزه محمد حسینی

باغ پرندگان تهران در شمال‌شرق تهران در دل جنگل لویزان واقع شده است. مجموعه باغ پرندگان در دل طبیعت طراحی و ساخته شده است تا شرایط نگهداری بهتری به صورت طبیعی برای پرندگان مهیا باشد و هر روز از ساعت 8 تا 18 برای حضور شهروندان آماده است.
شنبه ۷ اَمرداد ۱۳۹۶