منطقه 22

آوای مهاجران  35

آوای مهاجران
عکاس: حمید رضا درجاتی

پرواز پرنده ها بر فراز آب ها را پایتخت نشینان معمولا در فیلم ها و عکس ها دیده اند اما چندسالی است که این تصاویر واقعی شده و تهرانی ها می توانند از نزدیک پرندگان مهاجر از سیبری و اروپای شرقی را ببینند که به هوای دریاچه چیتگر،به تهران راه پیدا کرده اند؛ گونه های مهاجری همچون "کاکایی"، "بوتیمار "، "اردک سیاه"، "خوتکا" و... که دریاچه شهدای خلیج فارس را برای استراحت در مسیر مهاجرت خود به عرض‌های جنوبی انتخاب کرده اند و در واقع این دریاچه یکی از اکوسیستم های جدید برای مهاجران خوش آوا شده است.
دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
آیین تکریم و معارفه شهرداران مناطق تهران 2

آیین تکریم و معارفه شهرداران مناطق تهران 2
عکاس: حمید رضا درجاتی

آیین تکریم و معارفه شهرداران مناطق21 -22 شهرداری تهران، با حضور علیرضا جاوید معاون هماهنگی و امور مناطق شهردار تهران، صبح سه شنبه 26 مهر ماه 1401 برگزار شد.
سه شنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۱
جشنواره وحدت اقوام ایرانی 6

جشنواره وحدت اقوام ایرانی
عکاس: سبحان فرج ون

جشنواره وحدت اقوام ایرانی به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با هدف معرفی فرهنگ، تمدن و آداب و رسوم اقوام گوناگون ایرانی، از ۲۰ تا ۲۹ مهر هر روز از ساعت ۱۵ تا ۲۲ در دریاچه شهدای خلیج فارس میزبان شهروندان است.
یکشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۱
جشنواره وحدت اقوام ایرانی 19

جشنواره وحدت اقوام ایرانی
عکاس: شایان محرابی

جشنواره وحدت اقوام ایرانی با همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با هدف معرفی فرهنگ، تمدن و آداب و رسوم اقوام گوناگون ایرانی، از ۲۰ تا ۲۹ مهر هر روز از ساعت ۱۵ تا ۲۲ در دریاچه شهدای خلیج فارس میزبان شهروندان است.
جمعه ۲۲ مهر ۱۴۰۱
خدمات شهرداری منطقه ۲۲ در گذرگاه مرزی خسروی 13

خدمات شهرداری منطقه ۲۲ در گذرگاه مرزی خسروی
عکاس: مصطفی علیزاده

با نزدیک شدن به روز اربعین، شهردارى منطقه ۲۲ تهران در گذرگاه مرزی خسروی در حال خدمت رسانى به زائران حسینى مى باشد.
پنج شنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۱
آیین رونمایی از سردیس سردار شهید حسین همدانی  29

آیین رونمایی از سردیس سردار شهید حسین همدانی
عکاس: سبحان فرج ون

صبح روز چهارشنبه ۲۶ مردادماه ۱۴۰۱، در مراسمی با حضور ناصر امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران، سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ، رضا صیادی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران و وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه ۲۲ شهر تهران از سردیس سردار شهید حسین همدانی در ابتدای اتوبانی مزین به نام آن شهید رونمایی شد.
چهارشنبه ۲۶ اَمرداد ۱۴۰۱
مراسم امضا تفاهم‌نامه واگذاری زمین دپوی خط ۱۰ مترو 28

مراسم امضا تفاهم‌نامه واگذاری زمین دپوی خط ۱۰ مترو
عکاس: حمید رضا درجاتی

ظهر امروز دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ مراسم امضا تفاهم‌نامه «واگذاری زمین دپوی خط ۱۰ مترو» به مساحت ۲۵/۸ هکتار میان شهرداری منطقه ۲۲ و شرکت راه آهن شهری تهران و حومه برگزار شد.
دوشنبه ۲۴ اَمرداد ۱۴۰۱
اجتماع بزرگ نوجوانان غرب تهران در پویش سلام فرمانده 37

اجتماع بزرگ نوجوانان غرب تهران در پویش سلام فرمانده
عکاس: شایان محرابی

پویش «سلام فرمانده» در ادامه فعالیت خود به میزبانی شهرداری منطقه ۲۲ تهران، شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ در محوطه غربی دریاچه شهدای خلیج فارس با حضور کودکان و نوجوانان دهه هشتاد و نودی با اجرای این سرود برگزار شد.
پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
گرامیداشت روز ملی خلیج فارس 23

گرامیداشت روز ملی خلیج فارس
عکاس: شایان محرابی

شامگاه جمعه 9 اردیبهشت ماه 1401 مراسم ویژه گرامیداشت روز ملی خلیج فارس با حضور مدیران شهری و اقشار مردم در آمفی تئاتر شرقی مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس، به همت سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار شد.
شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
رانـد نهایی مسابقات قهرمانی موتور تریال  21

رانـد نهایی مسابقات قهرمانی موتور تریال
عکاس: حمید رضا درجاتی

ظهر جمعه ٢٧ اسفند ماه ١٤٠٠ مجموعه تفریحى بام لند، میزبان مرحله نهایی مسابقات موتور تریال استان تهران به مناسبت اعیاد شعبانیه بود. در این دوره از مسابقات ١١ شرکت کننده حضور داشتند که ٥ شرکت کننده در کلاس حرفه ای و ٦ شرکت کننده دیگر در کلاس نیمه حرفه ای به رقابت پرداختند. درنهایت هم داریوش قربانی، سعید احمدی نژاد و اسماعیل حاجی عباسی بر سکوهای نخست تا سوم ایستادند.
جمعه ۲۷ اسفند ۱۴۰۰
مسابقات موتور ریس آزاد کشور  7

مسابقات موتور ریس آزاد کشور
عکاس: حمید رضا درجاتی

چهارمین راند مسابقات موتور ریس باشگاه ها و دسته جات آزاد کشور در دو بخش بانوان و آقایان صبح امروز جمعه ۶ اسفند ماه ١٤٠٠ در پیست اتوموبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.
جمعه ۶ اسفند ۱۴۰۰
بازگشایی پل تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید همدانی با رودخانه وردآورد 2

بازگشایی پل تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید همدانی با رودخانه وردآورد
عکاس: سعید ربیعی

پل تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید همدانی با رودخانه وردآورد، پس از رفع نواقصی که بر اثر سرقت برخی قطعات آن ایجاد شده بود، صبح روز چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ با حضور مسعود حق لطفی مدیر عامل سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران و محمد صادق خیرخواه مدیر عامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهرداری تهران بازگشایی شد و هم اکنون تردد خودروها در آن جریان دارد.
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۰
مراسم تشییع دو شهید گمنام در منطقه 22

مراسم تشییع دو شهید گمنام در منطقه 22
عکاس: شایان محرابی

مراسم تشییع دو شهید گمنام در منطقه 22 پنجشنبه 30 دی ماه 1400 با حضور گسترده شهروندان منطقه برگزار شد.
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰
بیست و هشتمین نشست تخصصی کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک مجمع شهرداران کلان‌شهرهای ایران 33

بیست و هشتمین نشست تخصصی کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک مجمع شهرداران کلان‌شهرهای ایران
عکاس: سعید ربیعی

بیست و هشتمین نشست تخصصی کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک مجمع شهرداران کلان‌شهرهای ایران صبح روز دوشنبه بیست و هفتم دی ماه 1400 با حضور سیدمجتبی شفیعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، احسان متولیان دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران، مرضیه حصاری مدیرکل دفتر حمل‌ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و جمعی از معاونین حمل و نقل کلان شهر های ایران در هتل المپیک تهران برگزار شد.
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
نشست هم اندیشی شهردار تهران با نخبگان منطقه 22

نشست هم اندیشی با نخبگان و جلسه نظارت ستادی شهردار تهران در منطقه 22
عکاس: مجتبی عرب زاده

نشست هم اندیشی شهردار تهران با نخبگان منطقه 22 در پویش قرار خدمت صبح روز پنجشنبه 9 دی ماه 1400 با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و جمعی از نخبگان و اندیشمندان منطقه 22 برگزار شد. در ادامه نیز شهردار تهران به همراه معاونین خود در جلسه نظارت ستادی منطقه 22 حاضر شدند.
پنج شنبه ۹ دی ۱۴۰۰
بازدید شهردار تهران از منطقه 22

بازدید شهردار تهران از منطقه 22
عکاس: مجتبی عرب زاده

علیرضا زاکانی شهردار تهران در هفتمین برنامه از سلسله بازدید های هفتگی خود از مناطق پایتخت، برای بررسی آخرین وضعیت طرح ها و پروژه های فرهنگی، عمرانی و به منظور بهبود سطح زندگی شهروندان صبح روز پنجشنبه 9 دی ماه 1400 به منطقه 22 رفت.
پنج شنبه ۹ دی ۱۴۰۰
برخورد دو رام قطار در ایستگاه چیتگر مترو تهران 3

برخورد دو رام قطار در ایستگاه چیتگر مترو تهران
عکاس: شایان محرابی

صبح روز چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۷،۱۰ دقیقه صبح قطار تندرو که از مسیر کرج-گلشهر به سمت ایستگاه تهران(صادقیه) درحرکت بود با قطار عادی درایستگاه چیتگر برخورد کرد. در این حادثه ۲۰ نفر از مسافران مصدوم شده بودند که ۹ نفر از آنان با معاینات اولیه مرخص شدند و ۱۰ نفر دچار مصدومیت سطحی شدند، اما وضعیت یک نفر از مصدومین وخیم است.
چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰
پرندگان مهاجر دریاچه چیتگر 43

پرندگان مهاجر دریاچه چیتگر
عکاس: سعید ربیعی

پرندگان مهاجر هر سال در فصل زمستان از شمال سیبری و اروپای شرقی به تالاب‌های کشورمان مهاجرت می کنند.حوزه آبگیر دریاچه شهدای خلیج فارس به اکوسیستم جدیدی برای پرندگان مهاجر از جمله «کاکایی» تبدیل شده است. از آنجایی که تهران مسیر مهاجرت این پرندگان است، معمولاً اطراف رودخانه کن، می‌توان آنها را مشاهده کرد. اما با ساخت این دریاچه مصنوعی هرسال بر تعداد آنها افزوده می شود.
یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰
رالی خانوادگی تهران - دیزین 32

رالی خانوادگی تهران - دیزین
عکاس: حمید رضا درجاتی

مسابقات رالی تفریحی-خانوادگی تهران ، با حضور 50 شرکت کننده صبح امروز 13 آبان ماه ١٤٠٠ برگزار شد. دراین رالی که با مجوز ستاد مقابله با کرونا در ورزش و رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، شرکت‏ کنندگان مسافت 70 کیلومتری از پیست آزادی تا دیزین را در حدود چهار ساعت ونیم پیمودند.
پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۰
اختتامیه دومین پارالمپیک مجازی ورزشی تهران 20

اختتامیه دومین پارالمپیک مجازی ورزشی تهران
عکاس: شایان محرابی

اختتامیه دومین پارالمپیک مجازی ورزشی تهران ویژه معلولین، در رشته های پیاده روی، دو و میدانی، ویلچر رانی ،دوچرخه سواری و اسکیت با همکاری خانه ورزش مهر آیین، انجمن مهر اندیشان،هیات ورزش های جانبازان و معلولین تهران و شهرداری منطقه ۲۲، سه شنبه 27 مهر ماه 1400 در دریاچه شهدای خلیج فارس(دریاچه چیتگر) برگزار شد و از نفرات برتر تقدیر شد.
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
راند اول مسابقات موتور ریس آقایان و بانوان 29

راند اول مسابقات موتور ریس آقایان و بانوان
عکاس: حمید رضا درجاتی

صبح جمعه ٢٣ مهر ماه ١٤٠٠ مرحله اول مسابقات موتور ریس قهرمانی کشور در رده آقایان و بانوان، روز جمعه ۲۳ مهر ماه در کلاس ۱۲۵، مینی جیپی، ۲۵۰، ۶۰۰ و 1000 cc در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد
جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰
آزادی، میزبان کلوپ بنزسواران 14

آزادی، میزبان کلوپ بنزسواران
عکاس: حمید رضا درجاتی

به مناسبت پنجاهمین سالگرد تولید مرسدس w107 کلوپ رسمی مرسدس بنز ایران در پیست اتومبیلرانی آزادی ،گردهمایی دارندگان مرسدس w107 و تمامی نسل‌های کلاس SL را با رعایت تمامی پروتکل‎های بهداشتی و بدون حضور بازدیدکننده برگزار کرد.
جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰
مراسم تشییع و خاکسپاری دوشهید گمنام دفاع مقدس در دریاچه چیتگر 71

مراسم تشییع و خاکسپاری دوشهید گمنام دفاع مقدس در دریاچه چیتگر
عکاس: سعید ربیعی

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکرهای دو شهید گمنام تازه تفحص شده صبح روز پنجشنبه ۱۵ مهر 1400 با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران ،جمعی از مقامات لشگری و کشوری و مردم تهران در دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار شد.
پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰
رزم نمایش والفجر ۸ در قلب پایتخت 17

رزم نمایش والفجر ۸ در قلب پایتخت
عکاس: حمید رضا درجاتی

عصر پنج شنبه ١ مهر ماه ١٤٠٠ و در دومین روز از هفته دفاع مقدس ورزشکاران ورزش‌های آبی و اسکی روی آب به حرکات نمایشی و اهتزاز پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران در پهنه آبی دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر) اقدام کردند.
پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰
اجرای رزم نمایش آبی-خاکی والفجر ۸ در دریاچه چیتگر 33

اجرای رزم نمایش آبی-خاکی والفجر ۸ در دریاچه چیتگر
عکاس: سعید ربیعی

بمناسبت هفته دفاع مقدس رزمایش آبی خاکی شبیه سازی عملیات والفجر 8 عصر روز سه شنبه 30 شهریور 1400 در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران (چیتگر) برگزار شد.
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
نگاهی به پروژه های سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران 28

نگاهی به پروژه های سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران
عکاس: سعید ربیعی

شهر تهران با جمعیت میلیونى خود نیازمند سیستم جامعى براى تفکیک ، حمل ، پردازش و دفن زباله است و سازمان مدیریت پسماند شهردارى تهران تمام تلاش خود را به کار بسته است تا بتواند با پروژه هاى جدید و سرویس دهى به موقع بهترین خدمت را به شهرندان تهرانى کند.
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰
بازدید اعضای شورای شهر از پروژه های سازمان مدیریت پسماند 24

بازدید اعضای شورای شهر از پروژه های سازمان مدیریت پسماند
عکاس: سعید ربیعی

مهدی پیرهادی، رییس کمیسیون سلامت و محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر به همراه سوده نجفی و مهدی بابایی نایب رییس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری روز چهارشنبه دهم شهریور 1400 از اقدامات سازمان مدیریت پسماند بازدید کردند. در این بازدید مجتبی یزدانی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران و صدرالدین علیپور، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند درباره اقدامات صورت گرفته در این سازمان توضیحاتی به اعضای شورای شهر ارائه کردند.
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰
نشست شهردار منتخب تهران با شهرداران نواحی 12

نشست شهردار منتخب تهران با شهرداران نواحی
عکاس: شایان محرابی

علیرضا زاکانی شهردار منتخب تهران صبح سه شنبه 9 شهریور 1400 با شهرداران نواحی مناطق 6، 7، 8 و 22 شهر تهران دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار شهرداران نواحی موضوعات و فعالیت های پیش روی خود در منطقه را تشریح کرده و شهردار منتخب تهران هم اهم فعالیت های خود در شهرداری تهران را به بحث و تبادل نظر گذاشت.
سه شنبه ۹ شهریور ۱۴۰۰
مرکز عرضه دام بهداشتی به مناسبت عید قربان در منطقه 22 تهران 20

مرکز عرضه دام بهداشتی به مناسبت عید قربان در منطقه 22 تهران
عکاس: سعید ربیعی

همزمان با فرا رسیدن عید قربان، شهرداری تهران مراکزی را براى ارائه دام زنده و بهداشتی برای شهروندان تهرانی فراهم کرده است که شهروندان می توانند با مراجعه به این مراکز دام خود را خریداری و ذبح کنند.
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰
بازدید مهندس علیپور از پروژه های مدیریت پسماند شهرداری تهران 32

بازدید مهندس علیپور از پروژه های مدیریت پسماند شهرداری تهران
عکاس: سعید ربیعی

صدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به همراه جمعی از معاونین صبح روز سه شنبه 25 خرداد 1400 از مراحل احداث نخستین مرکز MRF (پردازش تمیز و مکانیزه پسماند) در مرکز جمع آوری پسماند کوهک بازدید کرد. مراحل ساخت دستگاه های MRF توسط تولیدکنندگان داخلی در کارخانه شهاب خودرو و مرکز جمع آوری و پردازش پسماندهای حجیم و ضایعات فضای سبز شهر تهران و تبدیل آنها به نئوپان و کودکمپوست از دیگر مکان هایی بود که علیپور از آنها بازدید کرد.
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
آئین بهره برداری از پروژه های مدیریت شهری منطقه ۲۲

آئین بهره برداری از پروژه های مدیریت شهری منطقه ۲۲
عکاس: سعید ربیعی

آئین بهره برداری از پروژه های مدیریت شهری منطقه ۲۲ و همچنین آغاز عملیات اجرایی پروژه آب رسانی غرب تهران، صبح روز چهارشنبه 12 خرداد 1400 با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، جمعی از معاونین شهری و اعضای شورای اسلامی شهر تهران در بوستان جنگلی چیتگر برگزار شد.
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰
آئین بهره برداری از پروژه های مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس 4

آئین بهره برداری از پروژه های مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس
عکاس: سعید ربیعی

آئین بهره برداری از پروژه باغ راه آسمان و افتتاح ساختمان یگان حفاظت دریاچه شهدای خلیج فارس، صبح روز چهارشنبه 12 خرداد 1400 با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، جمعی از معاونین شهری و اعضای شورای اسلامی شهر تهران در مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار شد.
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰
رقـابت یکصد خودرو در رالی تهران  25

رقـابت یکصد خودرو در رالی تهران
عکاس: حمید رضا درجاتی

مسابقات رالی تفریحی-خانوادگی تهران ، جام زنده‌یاد سامیار مظاهری با حضور ۱۰۰ شرکت کننده امروز ٧ خرداد ماه ١٤٠٠ برگزار شد. دراین رالی که با مجوز ستاد مقابله با کرونا در ورزش و رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، شرکت‏ کنندگان مسافت ۱۲۰ کیلومتری از پیست آزادی را در حدود چهار ساعت ونیم پیمودند. در مسابقه رالی تهران که اولین مسابقه بعد از زمان همه‏ گیری کرونا بود، ٥٠ عضو داوطلب و ٢٢ ایستگاه کنترل نیز همکاری داشتند.
جمعه ۷ خرداد ۱۴۰۰
توسعه متروی تهران؛ آغاز عملیات اجرایی خط 10 مترو 46

توسعه متروی تهران؛ آغاز عملیات اجرایی خط 10 مترو
عکاس: سعید ربیعی

متروی تهران که از آن بعنوان یکی از پروژه های عظیم خاورمیانه یاد می شود، حالا به روزهای اوج خود نزدیک شده است.خط 10 متروی تهران از جمله خطوط جدید مترویی تهران است که در طرح جامع حمل و نقل ریلی شهر تهران به تصویب رسیده است و با طول 43 کیلومتر از ایستگاه متروی وردآورد در غرب تهران آغاز و پس از گذر از 35 ایستگاه به محدوده قنات کوثر در شرق تهران ختم می‌شود.
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
آیین آغاز عملیات اجرایی احداث نخستین قطعه از خط ۱۰ مترو 41

آیین آغاز عملیات اجرایی احداث نخستین قطعه از خط ۱۰ مترو
عکاس: سعید ربیعی

آیین آغاز عملیات اجرایی احداث نخستین قطعه از خط ۱۰ مترو صبح روز چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400 با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، حسین هوشی سادات فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از معاونین و مدیران شهری در منطقه 22 تهران برگزار شد.
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
گردهمایی بزرگ عروسک‌های نوروزی در دریاچه شهدای خلیج فارس 18

گردهمایی بزرگ عروسک‌های نوروزی در دریاچه شهدای خلیج فارس
عکاس: شایان محرابی

به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰ دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر) شنبه اول فروردین 1400 میزبان جشنواره عروسک‌های نوروزی بود.
یکشنبه ۱ فروردین ۱۴۰۰
مراسم آغاز عملیات اجرای بنای یادمان شهید سلیمانی 35

مراسم آغاز عملیات اجرای بنای یادمان شهید سلیمانی
عکاس: مجتبی عرب زاده

مراسم آغاز عملیات اجرای بنای یادمان شهیدان سردار حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و همراهان دوشنبه 15 دی 1399 با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار تهران, محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران و حجت‌الاسلام سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف , در مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار شد.
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
بازگشایی جمعه‌بازار «پروانه» در اراضی عباس‌آباد 36

بازگشایی جمعه‌بازار «پروانه» در اراضی عباس‌آباد
عکاس: حمید رضا درجاتی

جمعه‌بازار پروانه محلی برای عرضه تولیدات هنری، صنایع دستی و آثار آنتیک بود که تا پیش از همه‌گیری کرونا در پارکینگ طبقاتی پاساژ پروانه، واقع در خیابان جمهوری برقرار بود و با تبلیغات مردمی، این اواخر به پاتوق گردشگران داخلی و خارجی تبدیل شده بود.این بازار حالا به اراضى عباس آباد منتقل شده است و راه دسترسی به این بخش از اراضی عباس‌آباد نیز از طریق دو ایستگاه مترو شهید حقانی و همت ممکن است که البته مسیری را تا باغ هنر باید پیاده طی کرد. دسترسی با خودرو شخصی نیز از طریق اتوبان همت (شرق به غرب) یا حقانی (غرب به شرق) امکان‌پذیر است
جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۹
بازدید صبح گاهی شهردار تهران از مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس 16

بازدید صبح گاهی شهردار تهران از مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس
عکاس: شایان محرابی

پیروز حناچی شهردار تهران صبح سه شنبه 9 دی ماه 1399 از مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس بازدید کرد.
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹
کاشت 2200 اصله نهال در بوستان جنگلی چیتگر 26

کاشت 2200 اصله نهال در بوستان جنگلی چیتگر
عکاس: مجتبی عرب زاده

صبح دوشنبه 8 دی 1399 با مشارکت و همکاری شهرداری منطقه 22 و شرکت جهاد بتن , 2200 اصله نهال در بوستان جنگلی چیتگر کاشت شد.
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹
رزم نمایش عملیات والفجر ۸ 47

رزم نمایش عملیات والفجر ۸
عکاس: شایان محرابی

همزمان با سالروز آغاز جنگ تحمیلی، رزم نمایش آبی خاکی عملیات والفجر ۸ دوران دفاع مقدس در دریاچه شهدای خلیج ‌فارس تهران دوشنبه 31 شهریور 1399 بازسازی شد. این رزمایش تا روز جمعه 4 مهر اجرا می‌شود.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
امضاء تفاهم‌نامه احداث خط متروی ۱۰ تهران 15

امضاء تفاهم‌نامه احداث خط متروی ۱۰ تهران
عکاس: Recieved

صبح امروز چهارشنبه 8 مرداد طی مراسمی علی نوذرپور شهردار منطقه۲۲ و علی امام مدیرعامل شرکت مترو تفاهم‌نامه تامین منابع مالی احداث خط متروی ۱۰ تهران را امضا کردند.
چهارشنبه ۸ اَمرداد ۱۳۹۹
بوستان جنگلی لتمال کن 5

بوستان جنگلی لتمال کن
عکاس: شایان محرابی

پارک جنگلی لتمال کن با مساحتی بیش از۱۰۰ هکتار در ارتفاعات منطقه ۲۲ شهرداری تهران واقع شده‌است.ارتفاع این بوستان جنگلی ۱۸۰۰ متر از سطح دریا است و در طرح تفصیلی نیز جزو کمربند سبز شهر تهران و طرح گلگشت محسوب می‌ شود.این پارک به دلیل دارا بودن مسیرهای پیاده روی از مقاصد گردشگری و کوه پیمایی شهروندان تهرانی محسوب می شود.
سه شنبه ۷ اَمرداد ۱۳۹۹
جلسه آموزشی طرح کاپ 12

جلسه آموزشی طرح کاپ
عکاس: علیرضا برهانی

عصر دیروز 11 خرداد 1399 در محل سازمان پسماند کلاس آموزشی با حضور کارشناسان و آموزشگران پسماند به منظور آغاز طرح پایلوت کاپ در مناطق 21 و 22 برگزار شد.
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
آیین رونمایی از پوشش جدید حریم بانان شهر تهران 16

آیین رونمایی از پوشش جدید حریم بانان شهر تهران
عکاس: شایان محرابی

آیین رونمایی از پوشش جدید حریم بانان شهر تهران در منطقه 22 برگزار شد.
چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
نورافشانی دریاچه شهدای خلیج فارس به مناسبت جشن نیمه شعبان‎‎ 3

نورافشانی دریاچه شهدای خلیج فارس به مناسبت جشن نیمه شعبان‎‎
عکاس: امیر گلی پور

شامگاه روز چهارشنبه 20 فروردین ماه 1399، به مناسبت ولادت حضرت ولی عصر (عج) مراسم نورافشانی در دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار گردید .
پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
آیین بهره برداری از ۵۵ پروژه مدیریت شهری در منطقه ۲۲ تهران 15

آیین بهره برداری از ۵۵ پروژه مدیریت شهری در منطقه ۲۲ تهران
عکاس: شایان محرابی

آیین بهره برداری از ۵۵ پروژه مدیریت شهری در منطقه ۲۲ تهران صبح امروز شنبه ۲۶ بهمن ماه با حضور پیروز حناچی شهردار تهران و محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد. این پروژه ها در شش محور فضای سبز، زیرساخت‌ها، گردشگری، اجتماعی، تجهیزات شهری و مناسب سازی معابر برای معلولین با اعتبار ۶۲ میلیارد تومان انجام شده است.
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
آیین بهره برداری از ۵۵ پروژه مدیریت شهری در منطقه ۲۲ تهران 7

آیین بهره برداری از ۵۵ پروژه مدیریت شهری در منطقه ۲۲ تهران
عکاس: امیر گلی پور

آیین بهره برداری از ۵۵ پروژه مدیریت شهری در منطقه ۲۲ تهران صبح امروز شنبه ۲۶ بهمن ماه با حضور پیروز حناچی شهردار تهران و محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد. این پروژه ها در شش محور فضای سبز، زیرساخت‌ها، گردشگری، اجتماعی، تجهیزات شهری و مناسب سازی معابر برای معلولین با اعتبار ۶۲ میلیارد تومان انجام شده است.
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
نشست دورنگاه ارتباطات شهر تهران -2 17

نشست دورنگاه ارتباطات شهر تهران -2
عکاس: امیر گلی پور

نشست دورنگاه ارتباطات شهر تهران ( شورای مدیران روابط عمومی شهرداری تهران) با حضور غلامحسین محمدی رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران، مصطفی کاظمی مدیر کل دفتر شهردار، علی نوذرپور شهرداری منطقه 22، یکشنبه 6 بهمن ماه 1398 به میزبانی شهرداری منطقه 22 در کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
نشست دورنگاه ارتباطات شهر تهران 3

نشست دورنگاه ارتباطات شهر تهران
عکاس: شایان محرابی

نشست دورنگاه ارتباطات شهر تهران ( شورای مدیران روابط عمومی شهرداری تهران) با حضور غلامحسین محمدی رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران، مصطفی کاظمی مدیر کل دفتر شهردار، علی نوذرپور شهرداری منطقه 22، یکشنبه 6 بهمن ماه 1398 به میزبانی شهرداری منطقه 22 در کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
پس از یک روز برفی در پایتخت 21

پس از یک روز برفی در پایتخت
عکاس: امیر گلی پور

بارش های برف در روزهای اخیر در تهران، شهر چهره ی دیگری به خود پیدا کرده است.
پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
گذرفرهنگی تاراز 8

گذرفرهنگی تاراز
عکاس: امیر گلی پور

گذرفرهنگی تاراز دریاچه شهدای خلیج فارس به زودی با حضور مدیران شهری پایتخت به بهره داری می رسد.
شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸
پاییز دریاچه شهدای خلیج فارس 28

پاییز دریاچه شهدای خلیج فارس
عکاس: امیر گلی پور

دریاچه شهدای خلیج فارس در شرق به غرب بزرگراه شهید خرازی جنب بوستان جنگلی چیتگر واقع شده است. با توجه به وجود امکانات تفرجگاهی متعدد مورد استقبال شهروندان و مسافران قرار گرفته است.
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸
نشست اعضای کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر با مدیران شهری منطقه ۲۲ 4

نشست اعضای کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر با مدیران شهری منطقه ۲۲
عکاس: امیر گلی پور

نشست مشترک اعضای کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با مدیران شهری منطقه ۲۲ و مدیران شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران پیرامون مسائل و مشکلات دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار شد.
شنبه ۷ دی ۱۳۹۸
بوستان ارغوان مخصوص معلولین 9

بوستان ارغوان مخصوص معلولین
عکاس: امیر گلی پور

بوستان ارغوان مخصوص معلولین در شهرک راه آهن (شهرک گلستان) در خیابان امیرکبیر خیابان ارغوان جنب میدان موج واقع شده است. این بوستان با لوازم های مخصوص توان یابان و جانبازان به بوستان معلولیلن معروف است و بیشتر جانبازان و توان یابان از این بوستان استفاده می کنند.
چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸
بوستان پونه 1

بوستان پونه
عکاس: امیر گلی پور

بوستان پونه در شرق به غرب بزرگراه شهید همت، بزرگراه شهید خرازی در شهرک شهید باقری قرار گرفته است.
دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸
برپایی سفره شب یلدا در بوستان جوانمردان ایران 12

برپایی سفره شب یلدا در بوستان جوانمردان ایران
عکاس: امیر گلی پور

به مناسبت شب یلدا سفره شب یلدا در بوستان جوانمردان ایران پهن شد.
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸
بوستان پارسیان 2

بوستان پارسیان
عکاس: امیر گلی پور

بوستان پارسیان در شهرک گلستان (شهرک راه آهن ) در خیابان امیرکبیر جنب شهرک مسکونی پارسیان قرار دارد. با وجود لوازم بازی بچه ها این بوستان با استقبال شهروندان محلی روبرو شده است.
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
شهرک مسکونی شهید باقری 2

شهرک مسکونی شهید باقری
عکاس: امیر گلی پور

شهرک مسکونی شهید باقری در شرق به غرب بزرگراه شهید همت، شهید خرازی قبل از بازار بزرگ ایران قرار گرفته است.
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸
تدوام آلودگی پایتخت 30

تدوام آلودگی پایتخت
عکاس: امیر گلی پور

هر ساله با فرا رسیدن فصل سرما و وارونگی هوا، شهرهای بزرگ دچار بحران و تداوم آلودگی هوا می شوند و همین امر سبب شده است که تهران هم از شهرهای بزرگ مستثنی نباشد.
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
بوستان بنفشه 16

بوستان بنفشه
عکاس: امیر گلی پور

بوستان بنفشه در شهرگ گلستان (شهرک راه آهن سابق) در خیابان گلها، خیابان بنفشه در ناحیه یک شهرداری منطقه 22 قرار گرفته است. این بوستان با داشتن امکانات و لوازم بازی کودکان مورد استقبال شهروندان محلی قرار گرفته است.
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
بوستان باغ نو 12

بوستان باغ نو
عکاس: امیر گلی پور

باغ نو در میدان المپیک، خیابان ساحل در منطقه 22 تهران واقع شده است. با فرام بودن امکاناتی از قبیل لوازم ورزشی و دسترسی اسان محلی بسیار مورد توجه شهروندان قرار گرفته است. با توجه به وجود فرهنگسرای تهران و اجرای برنامه و کلاس های فرهنگی و آموزشی سبب شده است شهروندان محلی در تمام فصول از این فرهنگسرا استقبال خوبی کنند. باغ نوبا مساحتی حدود 25842 متر مربع در سال 1383 به بهره برداری رسیده است.
یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸
نشست دورنگاه ارتباطات شهر تهران  28

نشست دورنگاه ارتباطات شهر تهران
عکاس: وحید شیخی

نشست دورنگاه ارتباطات شهر تهران صبح امروز دوشنبه 29 مهرماه برگزار شد .
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸
باغ راز هستی 1

باغ راز هستی
عکاس: امیر گلی پور

باغ «راز هستی» با مساحت 18.5 هکتار در دو فاز ساخته شده است. برای نخستین بار در این باغ، مجموعه‌ باغ گیاهان دارویی، مجموعه‌ای از انواع گل‌های رز بومی ایرانی و مجموعه‌ای شامل گندم‌زار و یونجه‌زار در قالب مزرعه از گونه‌های متنوع گیاهی بومی تهران به ویژه منطقه 22 تهران و کوهپایه‌های البرز وجود دارد. محدوده‌ای برای نگهداری گوزن‌ها و محدوده‌ای با عنوان «باغچه نوازش» برای نگهداری حیوانات اهلی و روستایی مانند بز و شتر پیش‌بینی و فضاسازی شده است.
چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸
اجرای تعزیه سوگواره عاشورایی در دریاچه شهدای خلیج فارس 13

اجرای تعزیه سوگواره عاشورایی در دریاچه شهدای خلیج فارس
عکاس: امیر گلی پور

استقبال شهروندان ازسوگواره عاشورایی و تعزیه خوانی در دریاچه شهدای خلیج فارس
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
مسابقه عملیاتی ورزشی آتش نشانان تهران 38

مسابقه عملیاتی ورزشی آتش نشانان تهران
عکاس: شایان محرابی

به مناسبت 7 مهر روز ایمنی و آتش‌نشانی یک دوره مسابقه عملیاتی و ورزشی ویژه آتش نشانان شهر تهران با حضور ۸ تیم ورزشی پنج شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ در ضلع شرقی دریاچه خلیج فارس برگزار شد.
پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
بازدید رئیس شورای شهر تهران از بوستان جنگلی چیتگر 10

بازدید رئیس شورای شهر تهران از بوستان جنگلی چیتگر
عکاس: امیر گلی پور

صبح امروز محسن هاشمی رفسنجانی رئییس شورای اسلامی شهر تهران، مجید فراهانی عضوشورای شهر تهران، شهردار منطقه، مدیران و خبرنگاران حوزه شهری از روند آبیاری از پسماند در بوستان جنگلی چیتگر بازدید کردند. در این بازدید محسن هاشمی تسلط مدیریتی در منطقه ۲۲ و حساسیت نسبت به چیتگر وجود دارد اما باید آبیاری تحت فشار فضای سبز در دستور کار شهرداری تهران قرار بگیرد را تاکید کرد.
چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
همایش شیرخوارگان حسینی در استادیوم آزادی-1 46

همایش شیرخوارگان حسینی در استادیوم آزادی-1
عکاس: سبحان فرج ون

صبح روز جمعه 15 شهریور ماه، همایش شیرخوارگان حسینی با حضور مادران و شیرخوارگان و کودکان در استادیوم آزادی برگزار گردید.
جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸
پویش سراسری حریم بانان کوچک 16

پویش سراسری حریم بانان کوچک
عکاس: امیر گلی پور

در راستای حفظ و صیانت از محیط زیست صبح امروز ششم شهریور ماه پویش سراسری حریم بانان کوچک توسط اداره کل حریم شهرداری تهران با همکاری شهرداری منطقه 22 با شعار حریم شهر تهران حرمت دارد در روستای وردیج برگزار شد.
چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸
دوره دوم رقابت های نشاط سالمندی غرب تهران 20

دور دوم رقابت های نشاط سالمندی غرب تهران
عکاس: امیر گلی پور

دور دوم رقابت های نشاط سالمندی پهنه غرب تهران به مدت دو روز در دریاچه شهدای خلیج فارس در حال برگزاری است.
چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸
بازدید پیروز حناچی شهردار تهران از بوستان جنگلی چیتگر تا دریاچه شهدای خلیج فارس 2

بازدید پیروز حناچی شهردار تهران از بوستان جنگلی چیتگر تا دریاچه شهدای خلیج فارس
عکاس: امیر گلی پور

پیروز حناچی شهردار تهران مسیر یوستان جنگلی چیتگر تا دریاچه شهدای خلیج فارس را رکاب زد.
سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸
بازدید پیروز حناچی شهردار تهران از دهکده مهربانی 3

بازدید پیروز حناچی شهردار تهران از دهکده مهربانی
عکاس: امیر گلی پور

پیروز حناچی شهردار تهران از دهکده مهربانی محل نگهداری سگ های بلاصاحب بازدید کرد.
سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸
شادستان در دریاچه شهدای خلیج فارس 2

شادستان در دریاچه شهدای خلیج فارس
عکاس: امیر گلی پور

در آخرین شب اجرای جشن های شادستان در دریاچه شهدای خلیج فارس، دختران نینجا مهمان این برنامه بودند که مورد استقبال چشمگیر شهروندان قرار گرفتند.
یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
مراسم نورافشانی در شب عید غدیر 8

مراسم نورافشانی در شب عید غدیر
عکاس: امیر گلی پور

در شب عید سعید غدیر آسمان تهران نور باران شد.
چهارشنبه ۳۰ اَمرداد ۱۳۹۸
نشست صمیمانه شهردار منطقه 22 با اصحاب رسانه 5

نشست صمیمانه شهردار منطقه 22 با اصحاب رسانه
عکاس: امیر گلی پور

به مناسبت روز خبرنگار شهردار منطقه 22و مدیر روابط عمومی منطقه با جمعی از اصحاب رسانه ها دیدار و نشست صمیمانه ای را برگزار کردند.
یکشنبه ۲۰ اَمرداد ۱۳۹۸
شبهای دریاچه شهدای خلیج فارس 2

شبهای دریاچه شهدای خلیج فارس
عکاس: امیر گلی پور

استقبال شهروتدان در شبهای گرم تابستان از دریاچه شهدای خلیج فارس.
سه شنبه ۸ اَمرداد ۱۳۹۸
پنجمین دوره انتخابات شواریاری محله های شهر تهران 23

پنجمین دوره انتخابات شورایاری محله های شهر تهران
عکاس: امیر گلی پور

صبح امروز چهارم مرداد پنجمین دوره انتخابات شواریاری محله های شهر تهران برگزار شد.در این انتخابات بهاره آروین عضور شورای شهر تهران با حضور در محله صدرا منطقه22 رای خود را به صندوق انداخت.
شنبه ۵ اَمرداد ۱۳۹۸
آتش سوزی مجتمع تجاری طوبی 31

آتش سوزی مجتمع تجاری طوبی
عکاس: امیر گلی پور

مجتمع تجاری طوبی واقع در بلوار کوهک که در ساعت ۲:۰۴ بامداد دچار حادثه حریق شده بود، با حضور به موقع عوامل اجرایی و مدیران شهری منطقه ۲۲و نیروهای آتش نشان مهار شد.علت حادثه در دست بررسی است.حضور به موقع نیروهای آتش نشان مانع از گسترده تر شدن حریق شد.
چهارشنبه ۲ اَمرداد ۱۳۹۸
دومین جشنواره شاتوت دردهستان سولقان 14

دومین جشنواره شاتوت دردهستان سولقان
عکاس: امیر گلی پور

دومین جشنواره شاتوت دردهستان سولقان با استقبال چشمگیر شهروندان با همکاری شهرداری منطقه22، بخشداری کن و دهیاری روستای سولقان عصر روز27 تیرماه در این مکان برگزار شد.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
شب های شاد دریاچه خلیج‌فارس 9

شب های شاد دریاچه خلیج‌فارس
عکاس: امیر گلی پور

جشن شادستان با عنوان تابستانی برای همه به مدت دو شب با حضورهنرمندان و استقبال چشمگیر شهروندان در دریاچه شهدای خلیج فارس در حال برگزاری میباشد.
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
آغاز عملیات جمع آوری آبهای سطحی و کنترل سیلاب شمال و غرب شهر تهران 2 17

آغاز عملیات جمع آوری آبهای سطحی و کنترل سیلاب شمال و غرب شهر تهران 2
عکاس: امیر گلی پور

مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی مناطق ٢١ و ٢٢ و کنترل سیلاب شمال و غرب شهر تهران باحضور شهردار تهران، اعضای شورای شهر تهران، نمایندگان مجلس و شهرداران مناطق برگزار شد.
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸
آغاز عملیات اجرایی پروژه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی مناطق 21،22 و کنترل سیلاب شمال و غرب شهر تهران 48

آغاز عملیات جمع آوری آبهای سطحی و کنترل سیلاب شمال و غرب شهر تهران
عکاس: وحید شیخی

آغاز عملیات اجرایی پروژه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی مناطق 21،22 و کنترل سیلاب شمال و غرب شهر تهران صبح امروز شنبه 22 تیر ماه با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار محترم تهران برگزار شد .
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸
کوچه های شهر در دریاچه شهدای خلیج فارس 18

کوچه های شهر در دریاچه شهدای خلیج فارس
عکاس: امیر گلی پور

برنامه تلویزیونی کوچه های شهر در دریاچه شهدای خلیج فارس با استقبال پر شور مردم در دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار شد.
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸
شهرنگار؛ باملند 24

شهرنگار؛ بام لند
عکاس: محمد محسنی فر

مرکز تجاری تفریحی که در ساحل دریاچه شهدای خلیج فارس در قالب ۱۲ ویلای دو طبقه مستقل طراحی شده و مجموعه‌ای از نام‌های تجاری معتبر داخلی و بین‌المللی را گرد هم آورده است.
دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸
مراسم تشییع پیکر دو شهید گمنام در شهرک چیتگر 18

مراسم تشییع پیکر دو شهید گمنام در شهرک چیتگر
عکاس: امیر گلی پور

مراسم تشییع پیکر دو شهید گمنام در شهرک چیتگر با حضور مقامات لشکری و کشوری و مدیران شهری در شهرک مسکونی چیتگر برگزار شد.
دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸
جلسه بررسی توسعه خطوط مترو 9 و 10 در پایتخت 4

جلسه بررسی توسعه خطوط مترو 9 و 10 در پایتخت
عکاس: امیر گلی پور

اعلام آمادگی سرمایه گذاران برای مشارکت جهت ساخت مترو در منطقه22 / جلسه ای با حضور دکتر محسن پورسید آقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، علی نوذرپور شهردار منطقه22 و سرمایه گذاران در منطقه22 برگزار شد و در مورد کمبودها و الزامات مسیر متروی پیش بینی شده در منطقه بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸
مراسم رونمایی از نخستین پلتفرم هوشمند مدیریت پسماند در ایران 19

مراسم رونمایی از نخستین پلتفرم هوشمند مدیریت پسماند در ایران
عکاس: امیر گلی پور

مراسم رونمایی از نخستین پلتفرم هوشمند مدیریت پسماند در ایران با حضور دکتر زهرا صدراعظم نوری ،رئیس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران و علی نوذرپور،شهردار منطقه ۲۲ برگزار شد.
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸
دهمین شب برنامه نسیماه 19

دهمین شب برنامه نسیماه
عکاس: امیر گلی پور

دهمین شب برنامه نسیماه ویژه شب های ماه رمضان با حضور شهردار منطقه 9 ، هنرمندان مطرح صدا وسیما در بوستان جوانمردان ایران تهران برگزار شد.
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
شادی در جوانمردان 6

جنگ شادی در بوستان جوانمردان
عکاس: امیر گلی پور

استقبال شهروندان تهرانی از جشن های شهرداری تهران در شب های ماه مبارک رمضان؛ برنامه تلویزیونی نسیماه.
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
جشن رمضان در بوستان جوانمردان 29

جشن رمضان در بوستان جوانمردان
عکاس: شایان محرابی

ویژه برنامه جشن رمضان تحت عنوان نسیماه در ایام ماه مبارک رمضان در بوستان جوانمردان همراه با ویژه برنامه های جذاب برگزار می شود.
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸