» مناطق » منطقه 2

منطقه 2 شهرداری تهران

ویژه برنامه هفته دفاه مقدس منطقه 2 19

ویژه برنامه هفته دفاه مقدس در منطقه 2 عکاس: مهدی عسگری

همزمان با هفته دفاع مقدس و با همت شهرداری منطقه 2 نمایشگاه و ویژه برنامه ای تحت این عنوان در منطقه برگزار شد.
یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
بهره برداری از پروژه های منطقه 2

بهره برداری از پروژه های منطقه 2 عکاس: مهدی عسگری

آیین افتتاح و بهره بردارى از ١٠ پروژه عمرانى، فرهنگى، اجتماعى شهردارى منطقه ٢ با حضور پیروز حناچی شهردار تهران (به صورت مجازی)، اعضای شورای شهردار و مدیران ارشد شهرداری در پروژه سینما کودک این منطقه برگزار شد.
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹
آیین افتتاح و بهره بردارى از ١٠ پروژه عمرانى، فرهنگى، اجتماعى شهردارى منطقه ٢ 2

آیین افتتاح و بهره بردارى از ١٠ پروژه عمرانى، فرهنگى، اجتماعى شهردارى منطقه ٢ عکاس: شایان محرابی

آیین افتتاح و بهره بردارى از ١٠ پروژه عمرانى، فرهنگى، اجتماعى شهردارى منطقه ٢ با حضور پیروز حناچی شهردار تهران (به صورت مجازی)، اعضای شورای شهردار و مدیران ارشد شهرداری در پروژه سینما کودک این منطقه برگزار شد.
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹
سینما کودک در آستانه افتتاح 8

سینما کودک در آستانه افتتاح عکاس: مهدی عسگری

سینما کودک که با هدف کارکرد تخصصی جهت کودکان و نوجوانان طراحی و ساخته شده است ظهر شنبه 15 شهریور به صورت ویدیو کنفرانس توسط شهردار تهران آغار به کار می کند.
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۹
کاروان عزاداری خودرویی شهربانان و معبربانان بسیجی منطقه ۲

کاروان عزاداری خودرویی شهربانان و معبربانان بسیجی منطقه ۲ عکاس: مهدی عسگری

کاروان عزاداری خودرویی شهربانان و معبربانان بسیجی منطقه ۲ از میدان صادقیه در محور ستارخان _ توحید حرکت کرد و در انتهای مسیر در میدان طهرانی مقدم مراسم روضه خوانی و پخش دعای فرج برگزار شد.
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹
تکیه سیار عزای حسینی در پایانه تاکسیرانی سازمان آب 8

تکیه سیار عزای حسینی در پایانه تاکسیرانی سازمان آب عکاس: سعید ربیعی

همزمان با شروع ماه محرم و ایام عزاداری اباعبدالله الحسین (ع)، تاکسیرانان پایانه سازمان آب در منطقه 2 شهرداری تهران صبح امروز سه شنبه چهارم شهریورماه 1399 با برپایی تکیه سیار در این پایانه برای سالار شهیدان عزاداری و سوگواری کردند.
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹
مراسم افتتاح نخستین برج فناوری 3

مراسم افتتاح نخستین برج فناوری بنتک عکاس: مهدی عسگری

نخستین برج فناوری بخش خصوصی مستقر در ناحیه نوآوری شریف پیش از ظهر امروز با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و پیروز حناچی شهردار تهران افتتاح شد.
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۹
بازدید مدیرکل محیط‌زیست و‌ توسعه پایدار شهرداری تهران از مرکز معاینه فنی نیایش 14

بازدید مدیرکل محیط‌زیست و‌ توسعه پایدار شهرداری تهران از مرکز معاینه فنی نیایش عکاس: سعید ربیعی

صبح امروز یکشنبه دوم شهریور 1399،دکتر شینا انصاری مدیرکل محیط‌زیست و‌ توسعه پایدار شهرداری تهران به همراه حسین مقدم مدیرعامل شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران باحضور در مرکز معاینه فنی خودروهای سبک نیایش از بخش های مختلف این مرکز بازدید کردند.
یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹
آیین پاسداشت استاد ابراهیم قنبری مهر 8

آیین پاسداشت استاد ابراهیم قنبری مهر عکاس: محمد دلکش

ابراهیم قنبری‌مهر در سال ۱۳۰۷ متولد شد. این سازندهٔ سازهای موسیقی، از شاگردان ابوالحسن صباست.یک روز پس از تولد ۹۲ سالگی استاد مراسمی برایش در بوستان شقایق سعادت آباد برگزار شد که در این مراسم عنوان پارک از «شقایق» به «شقایق مهر» تغییر کرد.
یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
پیوستن وزارت کار به طرح کاپ 12

پیوستن وزارت کار به طرح کاپ عکاس: مهدی عسگری

با امضای یک تفاهم نامه، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به اجرای طرح کاهش پسماند «کاپ» پیوست؛ در این مراسم انعقاد تفاهم نامه با حضور شهردار و مدیران منطقه2، مدیرکل سازمان محیط زیست شهرداری تهران و مدیران سازمان پسماند و مدیران وزارتخانه انجام شد.
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹
نه به کیسه های پلاستیکی 6

نه به کیسه های پلاستیکی عکاس: سعید ربیعی

همزمان با روز جهانی بدون پلاستیک، پیروز حناچی شهردار تهران با حضور در فروشگاه شهروند بهرود در پویش خرید بدون کیسه‌های پلاستیکی مشارکت کرد.
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پل معلق بوستان نهج البلاغه 5

پل معلق بوستان نهج البلاغه عکاس: سعید ربیعی

پل معلق بوستان نهج البلاغه در ارتفاع ۶۵ متری و در فاز 2 بر روی بوستان نهج البلاغه احداث شده است.این پل تحمل بار به صورت همزمان با ظرفیت ۲۰۰ نفر را دارد. طول مفید دهانه این پل ۲۸۰ متر، عرض آن ۲ متر و ارتفاع حداکثر آن ۸۰ متر است. بوستان نهج البلاغه یکی از مهمترین مراکز تفریحی و تفرجگاهی منطقه 2 تهران به حساب می آید.
یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
شبهای خیابان لبخند 22

شب های خیابان لبخند عکاس: شایان محرابی

شهرداری منطقه 2 تهران طی عملی ابتکاری یکی از خیابان‌های این منطقه را با نورپردازی و استفاده از مجسمه و المانهای شهری تبدیل به فضایی شادی‌آور کرده است. خیابان لبخند در بلوار دادمان واقع شده است.
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
سه شنبه های بدون خودرو شهردار منطقه 2 5

سه شنبه های بدون خودرو شهردار منطقه 2 عکاس: مهدی عسگری

رسول کشت پور شهردار منطقه دو تهران و امیر محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری همزمان با ۲ژوئن روز جهانی دوچرخه و با رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا مسیر باغ راه فدک در منطقه دو تهران را با دوچرخه رکاب زدند.
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
پیاده راه لاله مادران 19

پیاده راه لاله مادران عکاس: شایان محرابی

پیاده راه لاله برای مادران، در پی اقدام ارزنده دکتر هومن اردبیلی شهروندان ساکن منطقه دو خیابان (زر افشان شمالی-شهرک قدس) در سال 92 و با هدف گرامیداشت یاد مادر گرانقدرشان دکتر شهناز صابری و تقدیر از مقام مادران ، با وقف زیبایی به شهر و شهروندان احداث و امسال در هشتمین سال مورد توجه شهروندان قرار گرفته است . پیاده راه لاله برای مادران امسال با کاشت 230.000 لاله در حاشیه پیاده راه خیابان زر افشان شمالی چشم هر بیننده ای را نوازش می دهد.
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
رزمایش مشترک سپاه و شهرداری تهران 23

رزمایش مشترک سپاه و شهرداری تهران عکاس: سبحان فرج ون

صبح روز دوشنبه 25 فروردین ماه 1399، رزمایش مشترک قرارگاه پدافند زیستی قدس سپاه محمد رسول الله(ص) و شهرداری تهران در مناطق 22، 5 و 2 با حضور سردار یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ و رسول کشت‌پور شهردار منطقه دو برگزار گردید .
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
افتتاح پروژه زیرگذر استاد معین 4

افتتاح پروژه زیرگذر استاد معین با حضور شهردار تهران عکاس: شایان محرابی

مراسم افتتاح پروژه زیرگذر استاد معین با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، اعضای شورای اسلامی شهر تهران و مدیران ارشد شهرداری تهران دوشنبه 14 بهمن ماه 1398 برگزار شد.
دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
بارش برف زمستانی در تهران-2 11

بارش برف زمستانی در تهران-2 عکاس: سبحان فرج ون

برف بامدادی یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ، بیشتر مناطق شهر تهران را سفیدپوش کرد.
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
افتتاح پروژه های شهرداری منطقه 2 تهران 1

افتتاح پروژه های شهرداری منطقه 2 تهران عکاس: شایان محرابی

افتتاح پروژه های شهرداری منطقه 2 تهران با حضور محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، اعضای شورای اسلامی شهر تهران، شهردار منطقه 2 و دیگر مدیران ارشد شهرداری تهران در مجموعه ورزشی شهدای فرحزاد چهارشنبه 11 دی ماه 1398 برگزار شد.
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه های مدیریت بحران شهر تهران 8

آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه های مدیریت بحران شهر تهران عکاس: وحید شیخی

آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه های مدیریت بحران شهر تهران صبح امروز شنبه 7 دی ماه با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار تهران برگزار شد.
شنبه ۷ دی ۱۳۹۸
خیابان خنده و گذر پاییزی شهرک غرب 7

خیابان خنده و گذر پاییزی شهرک غرب عکاس: سبحان فرج ون

شهرداری منطقه 2 ، خیابان خنده را با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و گذر پاییزی را با موضوع گرامیداشت شب یلدا بعنوان یکی از سنت های دیرین ایران برپا کرده است . خیابان خنده در بلوار دادمان و گذر پاییزی در خیابان خووردین واقع شده است .
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
رونمایی از نقش برجسته سرباز هخامنشی با حضور شهردار تهران 23

رونمایی از نقش برجسته سرباز هخامنشی با حضور شهردار تهران عکاس: شایان محرابی

آیین رونمایی از نقش برجسته سرباز هخامنشی تخت جمشید استردادی از آمریکا سه شنبه (۲۶ آذر) در موزه مشاهیر برج میلاد برگزار شد.
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸
نمایشگاه شب یلدا 33

نمایشگاه شب یلدا عکاس: شایان محرابی

جشنواره عرضه محصولات شب یلدا از 22 آذر ماه در بوستان گفتگوی تهران آغاز به کار کرد و تا ۳۰ آذر ماه از ساعت ۱۱ صبح تا ۹ شب پذیرای بازدیدکنندگان است. در این نمایشگاه ۱۶۰ تولید کننده از سراسر کشور محصولات خود را در قالب ۱۴۰ غرفه ارائه می‌کنند. در این نمایشگاه عرضه محصولات مایحتاج شب یلدا بدون واسطه و به صورت مستقیم در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
مسترکلاس وحید سالمی 21

مسترکلاس وحید سالمی عکاس: شایان محرابی

مسترکلاس وحید سالمی با موضوع کپشن نویسی در عکاسی خبری، توسط مدرسه عکاسی آژانس عکس تهران با همکاری نگارستان شهر و مرکز ارتباطات و اموربین‌الملل شهرداری تهران شنبه ۲۳ آذرماه ۱۳۹۸ برگزار شد.
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
افتتاح چهارمین همایش و نمایشگاه ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی 40

افتتاح چهارمین همایش و نمایشگاه ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی عکاس: شایان محرابی

افتتاح چهارمین همایش و نمایشگاه ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی با حضور مدیران ارشد شهری و وزارت راه و شهرسازی 4 آذر ماه 98 در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار شد.
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸
مراسم تشییع رضا مرعشی 5

مراسم تشییع رضا مرعشی عکاس: شایان محرابی

مراسم تشییع رضا مرعشی از کارشناسان ومدیران خدوم کشاورزی ایران و برادر همسر آیت الله هاشمی رفسنجانی از مقابل منزل ایشان برگزار شد.
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸
بوستان سنگی 1

بوستان سنگی عکاس: وحید شیخی

بوستان سنگی یکی از پارک‌های منطقه شمال غرب تهران است. این پارک در منطقه سعادت‌آباد قرار دارد .امکانات ورزشی مختلفی از میزهای شطرنج گرفته تا وسایل نرمشی و میز های پینگ پنگ در همه جای پارک وجود دارد.آلاچیق‌های زیبا هم از دیگر امکانات این پارک هستند.
یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸
ویدئو مپینگ تصاویر شهدا در میدان صنعت 4

ویدئو مپینگ تصاویر شهدا در میدان صنعت عکاس: سبحان فرج ون

به مناسبت هفته دفاع مقدس تصاویر شهدای دفاع مقدس به صورت ویدئو مپینگ بر دیوار یکی از ساختمان های میدان صنعت به نمایش در آمد.
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸
اتمام عملیات اجرایی سطح صفر پروژه گیشا 1

اتمام عملیات اجرایی سطح صفر پروژه گیشا عکاس: شایان محرابی

با شروع مهر ماه، عملیات اجرایی سطح صفر پروژه گیشا به پایان رسید و با جمع کردن کارگاه های عمرانی بزرگراه چمران این بخش از پروژه براس استفاده عموم به بهره برداری رسید.
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
آخرین وضعیت اجرای پروژه پل گیشا 17

آخرین وضعیت اجرای پروژه پل گیشا عکاس: شایان محرابی

در پروژه زیرگذر نصر سه سطح تعریف شده است؛ یک سطح در منفی یک است که زیرگذر شرق به غرب است و زمان بندی تحویل آن خرداد 99 در نظر گرفته شده بود که با توجه به فعالیت فشرده تر تا پایان سال این زیرگذر افتتاح میشود. سطح صفر مربوط به تردد خودروها در بزرگراه شهید چمران به سمت شمال و جنوب و نیز غرب و شرق و حرکت خودروها از بزرگراه جلال آل احمد به سمت شمال و جنوب یا دوربرگردان ها بود که در این بخش طبق قولی که داده بودیم پروژه افتتاح خواهد شد و مردم از اول مهر می توانند از آن استفاده کنند. در سطح بعد نیز قرار است قسمتی از پل قدیمی دوباره نصب شود و به عنوان پیاده راه و مسیر دوچرخه مورد استفاده قرار گیرد که طبق برنامه این بخش تا پایان سال 99 تحویل داده خواهد شد.
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
بازدید مهندس کاظمی از پروژه گیشا 4

بازدید مهندس کاظمی از پروژه گیشا عکاس: شایان محرابی

مهندس مصطفی کاظمی مشاور و مدیرکل دفتر شهردار تهران به همراه، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، محمدرضا دهداری پور شهرداری منطقه 6، برزین ضرغامی مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران از پروژه زیرگذر کوی نصر بازدید کردند.
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
شهرنگار: محله درکه 7

شهرنگار؛ محله درکه عکاس: سبحان فرج ون

درکه یکی از محله‌های شمال شهر تهران است. درکه در نزدیکی محله‌های اوین و ولنجک قرار دارد. این محله به دلیل قرار گرفتن در دامنه کوه‌های شمالی تهران، ار محل‌های مناسب برای پیاده‌گردی و کوه‌پیمایی در تهران به‌شمار می‌رود.
پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
عزاداری عاشورا در میدان شهید طهرانی مقدم 28

عزاداری عاشورا در میدان شهید طهرانی مقدم عکاس: شایان محرابی

عزاداری ظهر عاشورا با حضور جمعی از عزاداران حسینی در میدان شهید طهرانی مقدم سه شنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ برگزار شد.
سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۸
آیین سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) در میدان صنعت 3

آیین سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) در میدان صنعت عکاس: سبحان فرج ون

عصر روز سه شنبه 12 شهریور ماه 1398، آیین سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) در میدان صنعت با نواختن آوای سنج و دمام و برافراشتن پرچم اباعبدالله (ع) و با مشارکت شهرداری منطقه 2 برگزار گردید .
سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸
نمایشگاه بوی ماه مهر 5

نمایشگاه بوی ماه مهر عکاس: وحید شیخی

نمایشگاه فروش پاییزه بوی ماه مهر ویژه مدارس ، فروش لوازم التحریر و نوشت افزار ،پوشاک مدارس ،کیف و کفش در منطقه 2 شهرداری تهران در حال برگزاریست.
یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸
بوستان پدر 3

بوستان پدر عکاس: وحید شیخی

باغ عبقری یکی از باغ های منطقه ۲ است که بیش از ۱۱ هزار متر مربع وسعت دارد،این باغ که امروز بوستان پدر نام دارد در بلوار سعادت آباد واقع شده ،البته این باغ پیش از این متعلق به بنیاد مستضعفان بود که طی تفاهمنامه‌ای بین شهرداری تهران و بنیاد مستضعفان تصمیم بر این شد تا به یک بوستان عمومی تبدیل شود به نام بوستان پدر .
یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸
بازدید شهردار تهران از نمایشگاه عطر سیب 4

بازدید شهردار تهران از نمایشگاه عطر سیب عکاس: شایان محرابی

پیروز حناچی شهردار تهران به همراه حجت الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران از نمایشگاه عطر سیب در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران شنبه، ۹ شهریور ۱۳۹۸ بازدید کرد.
شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸
گردهمایی دبیران و اعضای شوراهای نماز و امر به معروف با حضور شهرداری تهران 12

گردهمایی دبیران و اعضای شوراهای نماز و امر به معروف با حضور شهرداری تهران عکاس: شایان محرابی

گردهمایی دبیران و اعضای شوراهای نماز و امر به معروف با حضور پیروز حناپی شهرداری تهران و حجت الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران شنبه، ۹ شهریور ۱۳۹۸ در سالن همایش های بوستان گفتگو برگزار شد.
شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸
پانزدهمین نمایشگاه «‌زنان و تولید ملی» 25

پانزدهمین نمایشگاه «‌زنان و تولید ملی» عکاس: شایان محرابی

پانزدهمین نمایشگاه «‌زنان و تولید ملی» از تاریخ ۵ تا ۱۱ شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو در حال برگزاری است.
چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸
هفدهمین نمایشگاه عطر سیب 18

هفدهمین نمایشگاه عطر سیب عکاس: شایان محرابی

هفدهمین نمایشگاه «عطر سیب» از تاریخ ۵ تا ۱۱ شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو در حال برگزاری است.
چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸
اختتامیه مدرسه تابستانی نشاط و تعالی 26

اختتامیه مدرسه تابستانی نشاط و تعالی عکاس: سبحان فرج ون

صبح روز سه شنبه 5 شهریور ماه، مراسم اختتامیه مدرسه تابستانی نشاط و تعالی، طرح شهید حسین بواس ویژه فرزندان کارکنان شهرداری تهران در سالن همایش های برج میلاد برگزار گردید .
سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸
سه شنبه بدون خودرو با حضور امام جمعه غرب تهران 16

پویش سه شنبه های بدون خودرو با حضور امام جمعه غرب تهران عکاس: سبحان فرج ون

صبح روز سه شنبه 5 شهریور ماه، حجت الاسلام و المسلمین دکتر صالح نیا امام جمعه غرب تهران، به دعوت شهرداری منطقه 2 و با حضور شهردار این منطقه رسول کشت پور، به پویش سه شنبه های بدون خودرو پیوست.
سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸
کنسرت مهدی جهانی در بوستان نهج البلاغه 22

کنسرت مهدی جهانی در بوستان نهج البلاغه عکاس: شایان محرابی

کنسرت مهدی جهانی به مناسبت عید غدیر خم در فاز یک بوستان نهج البلاغه شامگاه سه شنبه 29 مرداد ماه 1398 با حضور گسترده شهروندان برگزار شد.
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
عرضه بهداشتی دام در جایگاه منطقه 2 شهرداری تهران 8

عرضه بهداشتی دام در جایگاه منطقه 2 شهرداری تهران عکاس: وحید شیخی

صبح امروز دوشنبه 21 مردادماه در آستانه عید سعیدقربان .چند تن از اعضای شورای اسلامی شهر تهران و مدیران شهری از مراکز عرضه بهداشتی دام در جایگاه منطقه 2 شهرداری تهران بازدید کردند .
دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸
بازدید سعید راد از مراکز عرضه دام 7

بازدید سعید راد از مراکز عرضه دام عکاس: وحید شیخی

صبح روز یکشنبه 20 مرداد ماه در آستانه عید سعیدقربان، سعید راد مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار از مراکز عرضه دام بازدید کرد.
یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸
آماده سازی منطقه 2 برای انتخابات شورایاری محلات شهر تهران 5

آماده سازی منطقه 2 برای انتخابات شورایاری محلات شهر تهران عکاس: سبحان فرج ون

منطقه 2 شهرداری تهران با 21 محله برای انتخابات شورایاری محلات شهر تهران آماده می شود .
پنج شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸
افتتاح پروژه های منطقه ۲ شهرداری تهران 3

افتتاح پروژه های منطقه ۲ شهرداری تهران عکاس: شایان محرابی

آیین بهره‌برداری از پروژه‌های مدیریت شهری و «بوستان پدر» در منطقه 2 که با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، محمدرضا تابش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران ، معاونین و مدیران ارشد شهرداری برگزار شد.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
مراسم جمع آوری آخرین قطعه شاه تیر های عرشه پل گیشا 5

مراسم جمع آوری آخرین قطعه شاه تیر های عرشه پل گیشا عکاس: وحید شیخی

مراسم جمع آوری آخرین قطعه شاه تیر های عرشه پل گیشا ظهر امروز شنبه 22 تیر ماه با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار محترم تهران برگزار شد .
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸
ویژه برنامه شادستان 98 در بوستان پرواز 17

ویژه برنامه شادستان 98 در بوستان پرواز عکاس: شایان محرابی

ویژه برنامه شادستان 98 به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام جمعه 21 تیر ماه 1398 در بوستان پرواز با اجرای برنامه های متنوع برگزار شد.
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸
عملیات جمع آوری "پل گیشا" 14

عملیات جمع آوری "پل گیشا" عکاس: شایان محرابی

عملیات جمع آوری "پل گیشا" دو ماه به طول می انجامد.
یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸
نشست دورنگاه ارتباطات شهر تهران 26

نشست دورنگاه ارتباطات شهر تهران عکاس: وحید شیخی

نشست دورنگاه ارتباطات شهر تهران شورای مدیران روابط عمومی صبح امروز چهارشنبه 29 خردادماه با حضور رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران برگزار شد .
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
شهرنگار؛ حوالی میدان صادقیه 15

شهرنگار؛ حوالی میدان صادقیه عکاس: مازن هواشم

میدان صادقیه یک میدان در غرب تهران و در محله صادقیه است. می‌توان از شمال، در بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی، از جنوب، در بزرگراه محمدعلی جناح، از شرق، در خیابان ستارخان و از غرب، در بزرگراه آیت‌الله کاشانی وارد این میدان شد. در جنوب شرق میدان مجتمع تجاری گلدیس و در سمت شمال غرب بوستان استقلال است. این میدان در مرز میان منطقه ۲ شهرداری تهران و منطقه ۵ شهرداری تهران قرار دارد.
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
گذر فرهنگی بوستان نهج البلاغه در شب های ماه رمضان 14

گذر فرهنگی بوستان نهج البلاغه در شب های ماه رمضان عکاس: شایان محرابی

بوستان نهج البلاغه در شب های ماه رمضان با ایجاد گذر فرهنگی میزبان شهروندان است.
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
رودخانه فرحزاد 1

رودخانه فرحزاد عکاس: شایان محرابی

رودخانه فرحزاد یکی از رودخانه های شهر تهران است که در منطقه 2 شهرداری تهران است، این رودخانه از دامنه‌های البرز آغاز شده و تا بزرگراه یادگار امام ادامه دارد.
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
دیدار رسانه ورزش و پیشکسوتان تیم ملی فوتبال ایران به نفع سیل زدگان 30

دیدار رسانه ورزش و پیشکسوتان تیم ملی فوتبال ایران به نفع سیل زدگان عکاس: مسعود اکبری

این دیدار به همت شهرداری منطقه دو و با حضور نمایندگان هلال احمر، مسئولان شهرداری، اهالی فوتبال و مسئولان سایر دستگاه‌های نظارتی در قالب کمپین «تهران کنار خوزستان» برگزار شد و عوائد مالی آن به سیل زدگان اهدا خواهد شد.
شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
بوستان سیمرغ 5

بوستان سیمرغ عکاس: محمد محسنی فر

بوستان سیمرغ در خیابان سی متری نیرو هوایی قرار دارد و دارای فضای سبز و محل بازی کوچکی می باشد که مناسب برا استراحت و اوقات فراغت کوتاه خانواده های ساکن در اطراف این بوستان است.
جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
| ویدئو | پایانه تاکسیرانی میدان صنعت

| ویدئو | پایانه تاکسیرانی میدان صنعت عکاس: محیا تابش

پایانه تاکسیرانی میدان صنعت
پنج شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
هفتمین سالگرد رویداد جذاب و دیدنی "پیاده راه لاله برای مادران" 5

هفتمین سال برگزاری رویداد جذاب و دیدنی "پیاده راه لاله برای مادران" عکاس: وحید شیخی

مراسم هفتمین سال برگزاری رویداد جذاب و دیدنی "پیاده راه لاله برای مادران" عصر امروز چهارشنبه 4 اردیبهشت ماه با حضور شهردار منطقه 2 و اعضای شورای شهر برگزار شد .
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
بوستان پرواز 24

بوستان پرواز عکاس: مازن هواشم

بوستان پرواز، نام پارکی در شمالِ غرب تهران و در منطقه سعادت‌آباد است.اختلاف ارتفاع این بوستان نسبت به مناطق اطراف، باعث ایجاد چشم انداز زیبایی از شمال و جنوب تهران شامل کوهستان البرز و همچنین برج میلاد و سایر ساختمانهای بلندمرتبه تهران، بخصوص در هوای عاری از آلاینده ها شده،که از این بوستان قابل مشاهده است.
یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
پیاده راه لاله مادران 49

پیاده راه لاله مادران عکاس: شایان محرابی

پیاده راه لاله برای مادران، در پی اقدام ارزنده دکتر هومن اردبیلی شهروندان ساکن منطقه دو خیابان (زر افشان شمالی-شهرک قدس) در سال 92 و با هدف گرامیداشت یاد مادر گرانقدرشان دکتر شهناز صابری و تقدیر از مقام مادران ، با وقف زیبایی به شهر و شهروندان احداث و امسال در پنجمین سال مورد توجه شهروندان قرار گرفته است . پیاده راه لاله برای مادران امسال با کاشت 200000 لاله در مساحت 1600متر مربع در حاشیه پیاده راه خیابان زر افشان شمالی چشم هر بیننده ای را نوازش می دهد.
پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸
پارک حشرات غول پیکر 43

پارک حشرات غول پیکر عکاس: شایان محرابی

پروژه مشارکتی پارک حشرات غول پیکر با هدف ایجاد فضای فراغتی ویژه و آشنایی بازدیدکنندگان با مهمترین گونه‌های حشرات و عجایب آن‌ها در زمینی به مساحت ۷ هزار مربع در منطقه 2 طراحی و احداث شده است. پارک‌های موضوعی به عنوان جدیدترین روش تلفیق آموزش و تفریح در کشورهای مختلف شناخته می‌شوند. این پارک‌ها با حشرات غول پیکر پروژه‌ای نوین است که به عنوان یکی از جدیدترین، پیشرفته‌ترین و در عین‌حال جذاب‌ترین فضاهای فراغتی در تعداد محدودی از کشورهای پیشرفته دنیا اجرا شده است. در این پارک حشرات در ابعاد بسیار بزرگ و کاملا متحرک ساخته شده اند.
جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸
ژوراسیک پارک تهران 28

ژوراسیک پارک تهران عکاس: شایان محرابی

ژوراسیک پارک تهران یا بوستان دایناسورهای متحرک یک بوستان آموزشی، گردشگری و تفریحی در میدان بهرود سعادت آباد تهران است. این پارک با انواع مجسمه‌های دایناسورها در گونه‌های مختلف و ابعاد واقعی نخستین پارک موضوعی پایتخت به شمار می‌رود که به معرفی انواع دایناسورها به همراه نمایش مجسمه‌های متحرک دایناسورها همراه با صدا و جلوه‌های ویژه می‌پردازد. احداث پارک ژوراسیک در اوایل اسفند ماه ۱۳۹۲ خورشیدی به بهره‌برداری رسید. مساحت کل بوستان ژوراسیک تهران ۳۰ هزار متر مربع است که در آن مجسمه متحرک ۲۸ دایناسور قرار گرفته است. در این بوستان نام علمی، روش زندگی و خوراک دایناسورها به نمایش گذاشته شده است، این دایناسورها به شکل کاملاً طبیعی طراحی شده‌اند به طوری که قادر هستند پلک بزنند و دست و پای آنها حرکت می‌کند.
جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸
بوستان شهرآرا 22

بوستان شهرآرا عکاس: وحید شیخی

بوستان شهر آرا یکی از بوستان های قدیمی شهر تهران در غرب پایتخت به شمار می رود که از امکانات خوبی برای گذران اوقات فراغت برخوردار است. این بوستان در ناحیه 2 منطقه 4 شهردای قرار گرفته و یش از 12 هزار و 600 متر مربع مساحت دارد.
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
پارک ژوراسیک 24

پارک ژوراسیک عکاس: وحید شیخی

ژوراسیک پارک تهران یا بوستان دایناسورهای متحرک یک بوستان آموزشی، گردشگری و تفریحی در میدان بهرود سعادت آباد تهران است. این پارک با انواع مجسمه‌‌های دایناسور‌ها در گونه‌‌های مختلف و ابعاد واقعی نخستین پارک موضوعی پایتخت به شمار می‌رود که به معرفی انواع دایناسورها به همراه نمایش مجسمه‌های متحرک دایناسورها همراه با صدا و جلوه‌های ویژه می‌‌پردازد. احداث پارک ژوراسیک در اوایل اسفند ماه ۱۳۹۲ خورشیدی به بهره‌برداری رسید.
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
باز آفرینی باغ عبقری منطقه ۲ 15

باز آفرینی باغ عبقری منطقه ۲ عکاس: وحید شیخی

باز آفرینی باغ عبقری صبح امروز با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار محترم تهران در منطقه ۲ شهرداری تهران برگزار شد
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
پارک پردیسان 3

پارک پردیسان عکاس: شایان محرابی

بازپروری پارک پردیسان جایی برای نگه داری حیوانات در واقع مکانی است که به حیات وحش آسیب دیده کمک می کند تا به طبیعت برگردند و برای حیواناتی که نمی توانند به طبیعت برگردند یک جایگاه خاص تعریف شود و یا در صورت امکان بعد از تیمار شدن به باغ وحش منتقل شوند.
جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
تونل نوری راه شب منطقه 2 5

تونل نوری راه شب منطقه 2 عکاس: شایان محرابی

تونل نور منطقه ٢ در بلوار خوردین تلفیق زیبایی از رنگ و نور را به تصویر کشید
سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷
مراسم ترحیم محمدرضا اعتمادیان 24

مراسم ترحیم محمدرضا اعتمادیان عکاس: محمد محسنی فر

مراسم ترحیم محمدرضا اعتمادیان عصر امروز شنبه با حضور پیروز حناچی شهردار تهران در مسجد دانشگاه امام جعفر صادق (ع) برگزار شد.
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
یازدهمین نمایشگاه محصولات غذایی ارگانیک 3

یازدهمین نمایشگاه محصولات غذایی ارگانیک عکاس: شایان محرابی

یازدهمین نمایشگاه محصولات غذایی ارگانیک با ۱۱۰ غرفه و سه سالن با هدف شهرسالم و شهروندان سالم تا ۳۰ آذر از ساعت ۹صبح تا ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران در بوستان گفتگو پذیرای بازدیدکنندگان است.
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
تقدیر از همکاران نویسنده و رونمایى از دوهفته نامه همگامان 21

نشست تقدیر از همکاران نویسنده و رونمایى از دوهفته نامه همگامان عکاس: شایان محرابی

نشست تقدیر از همکاران نویسنده و رونمایى از دوهفته نامه همگامان
سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷
آیین بهره برداری از 21 پروژه شهری منطقه 2 11

آیین بهره برداری از 21 پروژه شهری منطقه 2 عکاس: وحید شیخی

آیین بهره برداری از 21 پروژه شهری منطقه 2 عصر امروز دوشنبه ٢١ آبان ماه با حضور مهندس سید محمد علی افشانی شهردار محترم تهران برگزار شد
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷
بازدید شهردار تهران از 21 پروژه شهری منطقه 2 17

بازدید شهردار تهران از 21 پروژه شهری منطقه 2 عکاس: وحید شیخی

بازدید از 21 پروژه شهری منطقه 2 عصر امروز دوشنبه ٢١ آبان ماه با حضور مهندس سید محمد علی افشانی شهردار محترم تهران انجام شد
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷
بوستان نهج البلاغه (فاز2) 2

بوستان نهج البلاغه (فاز2) عکاس: شایان محرابی

بوستان نهج البلاغه (فاز2)
چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷
سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران 7

سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران عکاس: شایان محرابی

در خرداد سال 1383 مرکز پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اساسنامه‌ای مشتمل بر 24 ماده و 18 تبصره به سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ارتقاء یافت. ایران با توجه به موقعیت جغرافیایی و زمین‌شناسی از جمله ده کشور سانحه‌خیز جهان به شمار می‌آید و همواره بر اثر بروز سوانحی چون سیل، زلزله، خشکسالی و غیره، خسارات جانی و مالی قابل توجهی به کشور وارد آمده است. از همین رو سال‌هاست راه‌های کاهش اثرات سوانح طبیعی در کشور مورد توجه قرار گرفته است و تلاش می‌شود تا همگام با تجربه‌های جهانی در این حوزه، شاخص ایمنی و آمادگی در برابر سوانح طبیعی ارتقاء یابد در این میان، برنامه‌ریزی برای پیشگیری و افزایش آمادگی در برابر سوانح در شهر تهران به عنوان مرکز فعالیت‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور از اهمیت زیادی برخوردار است. شهرداری تهران ملزم به تشکیل ستاد مدیریت بحران شهر تهران با هدف هماهنگی امور مربوط به مراحل مدیریت بحران (پیشگیری، آمادگی،‌ مقابله و بازسازی) شد و تمامی دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مستقر در شهرتهران موظف شدند با این ستاد همکاری نمایند همچنین براساس مصوبه کمیته ملی کاهش اثرات بلایای طبیعی شهردار تهران از سوی وزیر کشور به عنوان رئیس ستاد مدیریت بحران شهر تهران منصوب شد. از سوی دیگر با توجه به این که مرکز مطالعات زلزله و محیط زیست شهرداری تهران با همکاری آژانس همکاری‌های بین‌المللی ژاپن (جایکا) طرح ریز پهنه‌بندی لرزه‌ای شهر تهران را در دست انجام داشت، به تدریج زمینه همکاری، تعامل و ادغام دو مجموعه دبیرخانه طرح جامع مدیریت بحران شهر تهران و مرکز مطالعات زلزله و محیط زیست شهر تهران، فراهم شد.
پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷
نامگذاری بلوار شهرداری بنام قیصر امین پور با حضور شهردار تهران 3

نامگذاری بلوار شهرداری بنام قیصر امین پور با حضور شهردار تهران عکاس: شایان محرابی

نامگذاری بلوار شهرداری بنام قیصر امین پور با حضور شهردار تهران، اعضای شورای شهر و همسر قیصر امین پور
جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷
محله گیشا 34

محله گیشا عکاس: ساناز دریایی

گیشا نام یکی از محله‌های شمال غرب تهران واقع در منطقه ۲ تهران است که از شرق به بزرگراه چمران (اتوبان پارک وی) و از غرب به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری (بزرگ راه ایوبی) و از شمال به بزرگراه حکیم و از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد (بزرگ راه فرحزاد) محدود است. خیابان اصلی گیشا با طول تقریبی ۱٫۵ کیلومتر بزرگراه جلال آل احمد را به صورت مستقیم به بزرگراه حکیم متصل می‌سازد. خیابان گیشا دارای خیابان‌های منظم زوج و فرد دارای شماره است که در کل دارای ۴۱ خیابان زوج و فرد می‌باشد. این کوی به دلیل وجود بوتیک‌ها، مغازه‌ها، فروشگاه‌ها و همچنین قرار گرفتن پارک گفتگو در ضلع شرقی در ساعات زیادی از شبانه‌روز چهره زنده و پر رفت‌وآمدی دارد. گیشا از نخستین محله‌های مدرن تهران از دهه پنجاه تاکنون به حساب می‌آید، از سوی دیگر بافت تجاری غالب در این محله باعث شده‌است که حضور مردم در این محله عموماً با تفریح و فراغت همراه باشد، در واقع حضور انبوه و همیشگی مردم در خیابان گیشا این محله را به یک فضای جمعی و یکی از حوزه‌های مهم روابط اجتماعی تبدیل کرده‌است. موسیقی زنده در سراسر خیابان گیشا جریان دارد. در قسمت شرقی گیشا، پارک گفتگو با معماری منحصر بفرد با مساحت ۱۴۴۵۸۰ متر مربع یکی از زیباترین پارک‌های تهران می‌باشد. لازم است ذکر شود که محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه نیز در ضلع جنوبی این پارک قرار دارد.
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
آیین اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی برترین های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری 32

آیین اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی برترین های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری عکاس: ساناز دریایی

آیین اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی برترین های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری (جایزه جهانی تهران) با حضور محسن هاشمی، رییس شورای شهر تهران و معاونین شهرداری تهران برگزار شد.
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
عیادت حسینی مکارم، سرپرست شهرداری تهران از حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی 1

عیادت حسینی مکارم، سرپرست شهرداری تهران از حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی عکاس: شایان محرابی

عیادت حسینی مکارم، سرپرست شهرداری تهران از حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی
پنج شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷
بوستان نهج البلاغه 19

بوستان نهج البلاغه عکاس: شایان محرابی

بوستان نهج البلاغه با داشتن 35 هکتار وسعت و در برگرفتن رودخانه ای بزرگ و داشتن امکانات رفاهی و تفریحی متنوع به عنوان تفرجگاه اصلی مردم شهر تهران به ویژه ساکنین غرب پایتخت در منطقه 2 شهرداری تهران در آمده است.
یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۷
بازارچه نوروزی بساط گستران منطقه 2 17

بازارچه نوروزی بساط گستران منطقه 2 عکاس: وحید شیخی

بازارچه نوروزی طرح ساماندهی بساط گستران در بلوار شهدای ستارخان بعد از فلکه دوم صادقیه منطقه 2 شهرداری تهران با نزدیک شدن به سال نو توسط شهرداری ایجاد شد.
پنج شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
مراسم درختکاری مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار 20

مراسم درختکاری مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار عکاس: ساناز دریایی

مراسم درختکاری توسط مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار و با حضور صدرالدین علیپور رییس مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران٫ رسول کشت‌پور شهردار منطقه 2 شهرداری تهران ٫ آرش حسینی میلانی عضو شورای اسلامی شهر تهران٫ هنرمندان٫ فرهیختگان٫ فعالین محیط و زیست و شهروندان منطقه ۲ در بوستان ایران زمین برگزار شد.
پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶
بوستان پرواز 19

بوستان پرواز عکاس: وحید شیخی

بوستان پرواز از شمال و شرق به بلوار پیام و میدان بهرود، از جنوب به شهرک پاسارگاد و از غرب به شهرک کیهان محدود می‌شود. اختلاف ارتفاع این بوستان نسبت به مناطق اطراف، باعث ایجاد چشم انداز زیبایی از شمال و جنوب تهران شامل کوهستان البرز و همچنین برج میلاد و سایر ساختمانهای بلندمرتبه تهران، بخصوص در هوای عاری از آلاینده ها شده که از این بوستان قابل مشاهده است. همین مسئله وجه تمایز بوستان پرواز از سایر بوستانهای تهران است (دید سراسرنما یا ۳۶۰ درجه تهران).
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶
باغ راه فدک 18

باغ راه فدک عکاس: وحید شیخی

باغ راه فدک از پروژه های شاخص در سطح منطقه ۲ به شمار می رود که برای ساخت آن ۲۷ هکتار از رود دره اوین درکه ساخته شده است. این رود دره قبل از ساخت پارک، سال ها محل تجمع بی خانمانان و معتادین بوده است که با احداث این پارک این معضل اجتماعی از بین رفته است. باغ راه فدک که به پارک ایران زمین نیز معروف است، در خیابان ایران زمین و در نزدیکی میدان صنعت واقع شده است. همه روزه و به خصوص در ایام تعطیل افراد زیادی از از همشهریان تهرانی به این پارک دوست داشتنی و زیبا جهت گذران اوقات فراغت مراجعه می کنند.
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶
نخستین کنگره بین المللی حقوق ایران 1

افتتاحیه نخستین کنگره بین المللی حقوق ایران عکاس: احسان طالب زاده

مراسم افتتاحیه نخستین کنگره بین المللی حقوق ایران در باب رویکرد حقوق شهروندی با حضور مقامات ملی، اساتید، صاحب نظران علم حقوق و اعضاء شورای اسلامی شهر تهران. صبح روز چهارشنبه 3 آبان ماه در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.
چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶
آیین اختتامیه سومین سوگواره عاشورایی خیمه 2

آیین اختتامیه سومین سوگواره عاشورایی خیمه عکاس: محسن ونایی

به مناسبت ایام عزاداری ماه های محرم و صفر آیین اختتامیه سومین سوگواره فرهنگی هنری خیمه به روایت بازنشستگان و سالمندان تهرانی با پریایی نمایشگاهی با هزاران آثار ارسالی یکم آبان ماه در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.
سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶
یازدهمین گردهمایی و میثاق زنان عاشورایی 13

یازدهمین گردهمایی و میثاق زنان عاشورایی عکاس: احسان طالب زاده

یازدهمین گردهمایی و میثاق زنان عاشورایی با حضور خانم معصومه ابتکار؛ معاون ریاست جمهوری اسلامی و مجتبی عبداللهی؛ معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران در برج میلاد تهران برگزار شد.
یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶
مراسم بزرگداشت روز آتشنشان با حضور دکتر نجفی 1

مراسم بزرگداشت روز آتش نشان با حضور دکتر نجفی عکاس: شایان محرابی

مراسم روز آتش‌نشان با حضور آتش‌نشانان، خانواده‌های شهدای آتش‌نشان، صدر اعظم نوری و محمدعلی نجفی؛ شهردار تهران روز سه شنبه 4 مهرماه در برج میلاد برگزار شد.
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
بازدید دکتر نجفی از مانور نیروهای آتش نشانی 7

بازدید دکتر نجفی از مانور نیروهای آتش نشانی عکاس: شایان محرابی

روز سه شنبه 4 مهرماه دکتر نجفی؛ شهردار تهران قبل از برگزاری مراسم بزرگداشت روز آتشنشان از مانور ایمنی و امداد نیرو های آتش نشان که در محوطه برج میلاد اجراء شد بازدید کردند.
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
بازدید شهردار تهران از جایگاه های عرضه دام بهداشتی 1

بازدید شهردار تهران از جایگاه های عرضه دام بهداشتی عکاس: احسان طالب زاده

صبح امروز (10 شهریور 1396) دکتر نجفی شهردار تهران، مهندس محسن هاشمی رفسنجانی و دیگر مسوولین شهری از جایگاه های عرضه دام بهداشتی در منطقه 2 شهرداری تهران بازدید کردند.
جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶
نشست شهردار تهران با مدیران و شورایاران شهر 12

نشست شهردار تهران با مدیران و شورایاران شهر عکاس: محسن ونایی

نشست شهردار تهران با مدیران و شورایاران شهر امروز 31 شهریور 96 در برج میلاد برگزار شد.
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶