منطقه 6

پویش «ماه مهربانی» در منطقه 6 13

پویش «ماه مهربانی» در منطقه 6
عکاس: محمدرضا عبدالطیفی

پویش ماه مهربانی با حضور روزه اولی‌ها، روز یکشنبه 19 فروردین‌ماه در منطقه 6 برگزار شد.
دوشنبه۲۰ فروردین ۱۴۰۳
افتتاح مجتمع تجاری و فرهنگی رواق در منطقه عباس‌آباد 13

افتتاح مجتمع تجاری و فرهنگی رواق در منطقه عباس‌آباد
عکاس: محسن ابوالقاسم

مراسم افتتاح مجتمع تجاری فرهنگی رواق در قالب صد و پانزدهمین پویش امید و افتخار با حضور لطف‌الله فروزنده معاون اقتصاد شهری شهرداری تهران، حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، سیدمحمدحسین حجازی مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد و جمعی از مدیران شهری برگزار شد.
شنبه۱۸ فروردین ۱۴۰۳
افطاری سیزدهم فروردین در بوستان لاله 33

افطار روز بیست‌ویکم ماه رمضان در بوستان لاله
عکاس: سبحان فرج ون

همزمان با افطار روز بیست‌ویکم ماه رمضان، ۱۱ هزار پرس قیمه نجفی در میان روزه داران و عزاداران شهادت امیرالمومنین حضرت علی(ع) در بوستان لاله توزیع شد.
دوشنبه۱۳ فروردین ۱۴۰۳
احیای شب 19 رمضان در دانشگاه تهران 2

احیای شب 19 رمضان در دانشگاه تهران
عکاس: شایان محرابی

مراسم احیای شب 19 رمضان، جمعه شب همزمان با شب ضربت خوردن امیرالمومنین حضرت علی(ع) در دانشگاه تهران برگزار شد.
شنبه۱۱ فروردین ۱۴۰۳
جشن تولد امام حسن (ع) در بلوار کشاورز 7

جشن تولد امام حسن (ع) در بلوار کشاورز
عکاس: سهیل صحرانورد

مراسم جشن و توزیع کیک ۲۰۰ متری همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع)، عصر سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳ در بلوار کشاورز برگزار شد.
سه شنبه۷ فروردین ۱۴۰۳
افطارخونه طهران در بلوار کشاورز 26

افطارخونه طهران در بلوار کشاورز
عکاس: محسن ابوالقاسم

«افطارخونه طهران» از اول تا دهم فروردین، از افطار تا ۱۰ شب در پیاده‌راه بلوار کشاورز، میزبان روزه‌داران تهرانی خواهد بود.
یکشنبه۵ فروردین ۱۴۰۳
«شهر رمضان» در بوستان لاله (2) 23

«شهر رمضان» در بوستان لاله
عکاس: محسن ابوالقاسم

بوستان لاله تهران از اول ماه مبارک رمضان و همزمان با عید نوروز میزبان جشنواره رمضانی با عنوان «شهر رمضان» است. در این جشنواره قرار است مردم تهران با حضور بعد از افطار در پارک لاله این لحظات خوش را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.
یکشنبه۵ فروردین ۱۴۰۳
استقبال از بهار - 5 57

استقبال از بهار - 5
عکاس: علی حشمتی، بابک گنجینه، محمدرضا عبداللطیفی، احسان دانک

شهرداری تهران همزمان با فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت در آخرین روزهای فصل زمستان، طرح استقبال از بهار را شامل؛ گل‌آرایی، دیوارنگاره، حجم‌های ترکیبی و ... اجرا می‌کند.
سه شنبه۲۹ اسفند ۱۴۰۲
توسعه متروی تهران؛ ایستگاه تقاطعی تربیت مدرس 16

توسعه متروی تهران؛ ایستگاه تقاطعی تربیت مدرس
عکاس: سبحان فرج ون

متروی تهران که از آن بعنوان یکی از پروژه‌های عظیم خاورمیانه یاد می شود، حالا به روزهای بهره‌برداری از ایستگاه‌ جدید خود نزدیک شده و قرار است در آینده نزدیک و به همت دستگاه های ذیربط، سالن تقاطعی و ورودی شمالی ایستگاه متروی تربیت مدرس که در تقاطع خط ۶ و ۷ مترو تهران قرار دارد افتتاح شود.
جمعه۲۵ اسفند ۱۴۰۲
جشن نیمه شعبان در میدان ولیعصر(عج) 18

جشن نیمه شعبان در میدان ولیعصر(عج)
عکاس: سهیل صحرانورد

جشن نیمه شعبان به مناسبت میلاد حضرت مهدی (عج) شامگاه شنبه ۵ اسفند ماه با حضور اقشار مختلف مردم در میدان حضرت ولیعصر (عج) برگزار شد.
شنبه۵ اسفند ۱۴۰۲
اینجا کارگاه؛ بازارچه سرمد 11

اینجا کارگاه؛ بازارچه سرمد
عکاس: فائزه ناصری

چهارراه ولیعصر(عج) به عنوان یکی از مکان‌های پر تردد شهر همیشه شاهد حضور دستفروشان و بساط گستران بوده است، از این رو با هدف ساماندهی این محور ایجاد بازارچه سرمد در ضلع جنوب غربی چهارراه ولیعصر(عج) در دستور کار شهرداری منطقه ۱۱ تهران و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر قرار گرفت و تا هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید.
شنبه۲۸ بهمن ۱۴۰۲
ایستگاه متروی توحید 2

ایستگاه متروی توحید
عکاس: شایان محرابی

ایستگاه تقاطعی توحید در خط ۷ مترو تهران، چهارشنبه اول دیماه ۱۴۰۰ افتتاح شد. توحید هفدهمین ایستگاهی است که در خط ۷ مترو به بهره‌برداری رسیده است. از آنجا که ایستگاه تقاطعی با خط ۴ است و در مرز مناطق ۲ و ۶ و ۱۰ و ۱۱ قرار گرفته با بهره‌برداری آن گشایش ارزنده‌ای بین دو خط مهم برای تبادل سفر ایجاد می‌شود و مسافرانی که از کرج و از ایستگاه صادقیه وارد تهران می‌شوند می‌توانند از این ایستگاه با خط ۷ و در ایستگاه مهدیه با خط ۳ تبادل سفر داشته باشند.
یکشنبه۸ بهمن ۱۴۰۲
ایستگاه متروی کارگر 20

ایستگاه متروی کارگر
عکاس: سبحان فرج ون

ایستگاه متروی کارگر یکی از ایستگاه‌های خط ۶ متروی تهران است که در تقاطع خیابان کارگر و خیابان دکتر فاطمی واقع شده‌است. این ایستگاه در ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ تأسیس شده‌است.
یکشنبه۱ بهمن ۱۴۰۲
اینجا کارگاهه؛ منطقه شش 14

اینجا کارگاهه؛ منطقه شش
عکاس: شایان محرابی

تعداد زیادی کارگاه در حوزه‌های خدمت‌رسانی(عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک) در شهر تهران فعال است. کمپین «اینجا کارگاهه» به منظور اطلاع‌رسانی دقیق به مردم در بیش از ۱۰۰ نقطه کارگاهی پایتخت است. گزارش زیر کارگاه‌ پروژه بهسازی نهر محله ساعی، بهسازی انهار خیابان ولیعصر(عج)، پیاده‌رو و خیابان انقلاب، اکبری و اسدآبادی را به تصویر کشیده است.
دوشنبه۲۹ آبان ۱۴۰۲
چهارمین رویداد رقابت‌های نشاط سالمندی 17

چهارمین رویداد رقابت‌های نشاط سالمندی
عکاس: سبحان فرج ون

چهارمین دوره رقابت‌های نشاط سالمندی با عنوان گنجینه‌های پویا با حضور سالمندان ۶۰ سال به بالا، صبح امروز سه‌شنبه ۱۶ آبان‌ماه در سالن چند منظوره الزهرا(س) بوستان هنرمندان واقع در شهرداری منطقه ۶ برگزار شد.
سه شنبه۱۶ آبان ۱۴۰۲
اختتامیه مدرسه تابستانی نشاط و تعالی 9

اختتامیه مدرسه تابستانی نشاط و تعالی
عکاس: سهیل صحرانورد

مراسم اختتامیه مدرسه تابستانی نشاط و تعالی صبح پنجشنبه 11 آبان با حضور محمدمهدی حسن‌زاده رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران در سالن همایش‌های وزارت کشور برگزار شد.
پنج شنبه۱۱ آبان ۱۴۰۲
رویداد طراحی دیواری با ماژیک 17

رویداد طراحی دیواری با ماژیک
عکاس: سهیل صحرانورد

رویداد طراحی دیواری با ماژیک روز دوشنبه یکم آبان ماه با هدف حمایت از مردم مظلوم غزه در ایوان انتظار میدان حضرت ولی عصر (عج) برگزار شد.
دوشنبه۱ آبان ۱۴۰۲
مسابقات شطرنج کارکنان شهرداری تهران 4

مسابقات شطرنج کارکنان شهرداری تهران
عکاس: سهیل صحرانورد

مسابقات شطرنج ویژه آقایان شاغل در کلیه واحدهای شهرداری تهران به میزبانی منطقه 6 و به همت اداره کل رفاهی شهرداری صبح شنبه 29 مهر در فدراسیون شطرنج برگزار شد.
شنبه۲۹ مهر ۱۴۰۲
جشن میلاد پیامبر (ص) 25

جشن میلاد پیامبر(ص) در میدان حضرت ولی‌عصر(عج)
عکاس: سبحان فرج ون

جشن میلاد پیامبر اکرم (ص)، با حضور گروه های سرود، مدیحه سرایان اهل بیت(ع) و شهروندان تهرانی، بعد از ظهر روز سه شنبه ۱۱ مهرماه در میدان ولی عصر(عج) برگزار شد.
سه شنبه۱۱ مهر ۱۴۰۲
یادمان شهدای اقلیت‌های دینی 3

یادمان شهدای اقلیت‌های دینی
عکاس: سبحان فرج ون

یادمان شهدای اقلیت‌های دینی و آیین نامگذاری و پلاک‌کوبی خیابانی مزین به نام شهید آشوری جانی بت اوشانا و رونمایی از پوستر یادمان شهید با حضور سید مرتضی روحانی، شهردار منطقه ۶، سردار ناصر سعیدی، جانشین فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، اسقف وانیا سرگیز، جانشین اسقف اعظم خلیفه گری، شارلی انویه تکیه، نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی، ناخدا سیدعباس علوی، کشیش نینوس مقدس نیا و کشیش یوبالیت آلدو، صبح روز چهارشنبه پنجم مهرماه ۱۴۰۲ در کلیسای حضرت یوسف(ع) برگزار شد.
چهارشنبه۵ مهر ۱۴۰۲
آیین افتتاح همراه‌سرای پناه 28

آیین افتتاح همراه‌سرای پناه
عکاس: سبحان فرج ون

آیین افتتاح همراه‌سرای پناه در راستای پویش شصت‌و‌ششمین رویداد امید و افتخار با حضور امین توکلی زاده، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، حسین قناعتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران و سید مرتضی روحانی، شهردار منطقه ۶، صبح روز شنبه ۱۴ مردادماه در محله نصرت برگزار شد.
شنبه۱۴ اَمرداد ۱۴۰۲
پویش نفس‌های حسینی 26

پویش نفس‌های حسینی
عکاس: سهیل صحرانورد

پویش نفس‌های حسینی به همت اداره کل امور زنان و خانواده معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و با حضور اعضای باشگاه نفس های تازه شهر صبح سه شنبه 3 مرداد در حسینیه فاطمیه برگزار شد.
سه شنبه۳ اَمرداد ۱۴۰۲
خیمه عاشورایی در میدان هفتم تیر 24

خیمه عاشورایی میدان شهدای هفتم تیر
عکاس: سهیل صحرانورد

به همت سازمان زیباسازی شهر تهران خیمه عاشورایی در میدان هفتم تیر برپا شده است. این خیمه قرار است در طول محرم و صفر، محل برپایی تعزیه و برگزاری نمایشگاه‌ هنرهای عاشورایی باشد. عصر روز شنبه 31 تیر مهدی چمران رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران از این خیمه بازدید کردند و با هنرمندان گفت‌وگو نشستند.
شنبه۳۱ تیر ۱۴۰۲
شصت‌وسومین پویش امید و افتخار 30

شصت‌وسومین پویش امید و افتخار
عکاس: سبحان فرج ون

آیین افتتاح پروژه انتقال پساب تصفیه‌ خانه شهرک غرب به منطقه ۶، در راستای شصت‌وسومین پویش امید و افتخار با حضور عباس شعبانی، معاون امور مناطق شهرداری تهران، علی‌محمد مختاری، مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران و مرتضی روحانی، شهردار منطقه ۶، صبح روز شنبه ۲۴ تیرماه برگزار شد.
شنبه۲۴ تیر ۱۴۰۲
جشن گلریزان نذر یاری 26

جشن گلریزان نذر یاری
عکاس: سبحان فرج ون

جشن گلریزان نذر یاری برای زندانیان جرایم غیرعمد به مناسبت اعیاد قربان و غدیر با حضور رضا محمدی، شهردار منطقه ۶، حسین اجاقی، رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران، علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی و جمعی از هنرمندان، پهلوانان و چهره‌های ورزشی کشور، بعد از ظهر روز سه شنبه ۱۳ تیرماه در زورخانه دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه تهران برگزار شد.
سه شنبه۱۳ تیر ۱۴۰۲
مراسم دعای روز عرفه در دانشگاه تهران 20

مراسم دعای روز عرفه در دانشگاه تهران
عکاس: شایان محرابی

مراسم دعای روز عرفه با حضور مردم، عصر روز چهارشنبه ۷ تیرماه در دانشگاه تهران برگزار شد.
چهارشنبه۷ تیر ۱۴۰۲
آئین آغاز عملیات اجرایی ساخت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس 4

آئین آغاز عملیات اجرایی ساخت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس
عکاس: سبحان فرج ون

آئین آغاز عملیات اجرایی ساخت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس با حضور سعید بیگی، رئیس شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران و جمعی از مدیران شهرداری منطقه ۶، صبح روز چهارشنبه ۷ تیرماه در محله والفجر برگزار شد.
چهارشنبه۷ تیر ۱۴۰۲
بهره‌برداری از میدانگاه ایستگاه متروی جهاد 23

بهره‌برداری از میدانگاه ایستگاه متروی جهاد
عکاس: شایان محرابی

در پنجاه‌وپنجمین شنبه امید و افتخار، میدانگاه ایستگاه متروی جهاد با حضور عباس شعبانی، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، رضا محمدی، شهردار منطقه ۶، هادی حق‌بین، مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران و دیگر مدیران ارشد شهری، شنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه افتتاح شد.
شنبه۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲
ورزش زورخانه‌ای، آمیخته ای از سیره علوی و مرام پهلوانی 27

ورزش زورخانه‌ای، آمیخته ای از سیره علوی و مرام پهلوانی
عکاس: حمید رضا درجاتی

ورزش باستانی یکی از مهمترین و شاخص‌ترین ورزش‌هایی است که با مرام و نام امیرالمومنین ‌(ع) گره خورده و با مدد گرفتن از مولای متقیان، عجین شده است. معمولا فضای زورخانه‌ها به دلیل قداست مذهبی‌و‌معنوی، شرایط خاص دارد؛ بدون خم کردن سر نمی‌توان از طاق ورودی عبور کرد یا اینکه گود زورخانه تقریبا 80 سانت پایین‌تر از سطح است که نشان از افتادگی و فروتنی دارد. از ابتدای حرکات ورزشکاران تا انتهای آن، مرتبا نام علی ابن ابیطالب‌(ع) و ذکر ائمه اطهار(ع) بر زبان ها جاری است که برخی از بزرگان، دلیل آن را نبردهای تن به تن مولا‌(ع) در جنگ ها و به ویژه جنگ احد نسبت می‌دهند. شیرینی این ورزش هم، آمیخته به ذکر صلوات است.
یکشنبه۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲
میدانگاه جهاد 1

میدانگاه جهاد
عکاس: شایان محرابی

میدانگاه جهاد یک سازه جدید پوسته‌ای آجری ایرانی_اسلامی است، که در مجموع شامل ۲۵۰۰ مترمربع فضا کلی که ۸۰۰ مترمربع آن زیر بنا است و کار خاصی به لحاظ معماری و زیبایی‌شناختی صورت گرفته در آستانه بهره‌برداری است.
چهارشنبه۶ اردیبهشت ۱۴۰۲
اولین گردهمایی شهرداران نواحی تهران 19

اولین گردهمایی شهرداران نواحی تهران
عکاس: حمید رضا درجاتی

اولین گردهمایی شهرداران نواحی تهران صبح امروز چهارشنبه ششم اردیبهشت‌ماه 1402 با حضور علیرضا زاکانی، شهردار تهران و اعضای شورای اسلامی شهر تهران درسالن ایوان شمس برگزار شد.
چهارشنبه۶ اردیبهشت ۱۴۰۲
دومین نشست نخبگانی مدیریت شهری و امضای تفاهم نامه با دانشگاه تهران 18

دومین نشست نخبگان مدیریت شهری و امضای تفاهم نامه با دانشگاه تهران
عکاس: مجتبی عرب زاده

علیرضا زاکانی شهردار تهران در قالب سلسله نشست‌های هم‌اندیشی مدیران پایتخت با نخبگان و اساتید دانشگاه‌ها، امروز دوشنبه 28 فروردین‌ماه 1402 با اعضای هیأت علمی، اساتید و مدیران دانشگاه تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.
دوشنبه۲۸ فروردین ۱۴۰۲
پویش ماه مهربانی و برپایی سفره کریمانه در منطقه 6

پویش ماه مهربانی و برپایی سفره کریمانه در منطقه 6
عکاس: حمید رضا درجاتی

شهردار منطقه شش از ادامه توزیع افطاری ساده در میادین حضرت ولیعصر(عج) و فرهنگ و ۱۲ نقطه از بلوار کشاورز تا پایان ماه مبارک رمضان خبرداد.
جمعه۲۵ فروردین ۱۴۰۲
مراسم احیای شب بیست‌وسوم در دانشگاه تهران 11

مراسم احیای شب بیست‌وسوم در دانشگاه تهران
عکاس: شایان محرابی

مراسم احیای شب بیست‌وسوم ماه مبارک رمضان، شامگاه پنجشنبه ۲۴ فروردین‌ماه با حضور اقشار مختلف مردم در دانشگاه تهران برگزار شد.
جمعه۲۵ فروردین ۱۴۰۲
ضیافت افطاری فلسطینی 25

ضیافت افطاری فلسطینی
عکاس: شایان محرابی

مراسم ضیافت افطاری فلسطینی عنوان برنامه ای ست که بعد از اذان مغرب در میدان فلسطین تهران برگزار می شود. افطار و پذیرایی، اجرای سرود و مراسم فرهنگی از مهمترین برنامه های این مراسم است.
چهارشنبه۲۳ فروردین ۱۴۰۲
محفل انس با قرآن در مسجد خوزستانی‌ها 1

محفل انس با قرآن در مسجد خوزستانی‌ها
عکاس: حمید رضا درجاتی

محفل انس با قرآن به‌مناسبت ماه مبارک رمضان، با حضور قاریان ممتاز و برجسته کشور شامگاه امشب بیستم فروردین‌ ماه در مسجد ولیعصر(مسجد خوزستانی ها) تهران برگزار شد.
یکشنبه۲۰ فروردین ۱۴۰۲
سومین روز داوری محصولات ارائه شده به کندو 1

سومین روز داوری محصولات ارائه شده به کندو
عکاس: حمید رضا درجاتی

سومین و اخرین روز دفاع و داوری محصولات رسانه‌ای ۴ گروه میهان، آمادکست، مادفیلم و آسومدیا روز پنج شنبه هفدهم فروردین ماه در مجمع تولیدات رسانه‌ای کندو برگزار شد.
شنبه۱۹ فروردین ۱۴۰۲
اولین روز داوری محصولات ارائه شده به کندو 5

اولین روز داوری محصولات ارائه شده به کندو
عکاس: حمید رضا درجاتی

اولین روز دفاع و داوری محصولات رسانه‌ای ۴ گروه میهان، آمادکست، مادفیلم و آسومدیا روز پنج شنبه هفدهم فروردین ماه در مجمع تولیدات رسانه‌ای کندو برگزار شد.
پنج شنبه۱۷ فروردین ۱۴۰۲
طرح ساماندهی موقت دستفروشان و بساط‌گستران 4

طرح ساماندهی موقت دستفروشان و بساط‌گستران
عکاس: حمید رضا درجاتی

در آستانه نوروز۱۴۰۲ و با هدف ساماندهی دستفروشان و بساط گستران، شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر اقدام به برپایی غرفه ویژه فروش محصولات صنایع دستی، مواد خوراکی و سوغات اقوام در نقاط مختلف شهر از جمله ضلع شمالی و غربی بوستان دانشجو، ضلع شرقی میدان ونک و پارک ساعی نموده تا متقاضیان فروش اقلام مذکور در این غرفه‌ها حضور یابند.
شنبه۲۷ اسفند ۱۴۰۱
آیین بهره‌برداری از ۱۱ کیلومتر خط مترو 11

آیین بهره‌برداری از ۱۱ کیلومتر خط مترو
عکاس: شایان محرابی - مجتبی عرب زاده

آغاز بهره‌برداری از پن ۵ ایستگاه و ۱۱ کیلومتر در مسیر خطوط ۶ و ۷ مترو تهران، با حضور آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور، علیرضا زاکانی، شهردار تهران، معاونین و اعضای اسلامی شهر تهران، صبح شنبه ۲۷ اسفندماه برگزار شد.
شنبه۲۷ اسفند ۱۴۰۱
آغاز جشن های بهار ایران / 2

آغاز جشن های بهار ایران / ۲
عکاس: حمید رضا درجاتی

مراسم ویژه آغاز جشن های بهار ایران با حضور کاروان های ویژه شهرداری های مناطق ۲۲گانه، گروه های هنری و نمایشی، نماد های نوروزی اقوام و ملل، اجرای گروه های موسیقی، کاروان های گل و گیاه، عروسک های غول پیکر نوروزی، پرواز ده هزار بادکنک رنگی و نور افشانی، بعد از ظهر امروز جمعه ۲۶ اسفندماه در میدان حضرت ولی‌عصر(عج) برگزار شد.
جمعه۲۶ اسفند ۱۴۰۱
توسعه متروی تهران؛ ایستگاه بوستان لاله و کارگر 12

توسعه متروی تهران؛ ایستگاه بوستان لاله و کارگر
عکاس: شایان محرابی

متروی تهران که از آن بعنوان یکی از پروژه‌های عظیم خاورمیانه یاد می شود، حالا به روزهای بهره‌برداری از ایستگاه‌های جدید خود نزدیک شده و قرار است در آینده ای نه چندان دور و به همت دستگاه های ذیربط، ایستگاه مترو بوستان لاله و کارگر که در بخش میانی خط 6 مترو تهران قرار دارد افتتاح شود. خط ۶ متروی تهران به طول ۴۲ کیلومتر از منطقه کن در شمال غربی تهران آغاز و با گذر از خیابان کوهسار و بزرگراه‌های شهید همت و آیت الله اشرفی اصفهانی وارد خیابان مرزداران شده و با عبور از بزرگراه یادگار امام(ره) در ادامه مسیر به میدان‌های ولیعصر(عج)، هفتم تیر، امام حسین(ع) و شهدا می‌رسد. در نهایت این خط به منطقه دولت آباد در جنوب شرقی تهران منتهی می‌شود. مسیر توسعه جنوبی خط ۶ از دولت آباد آغاز و با عبور از بزرگراه امام علی(ع)، خیابان شهید غیوری و میدان شهرری به محدوده شرقی حرم مطهر عبدالعظیم حسنی(ع) رسیده و در ایستگاه شهرری پایان می‌یابد. طول این خط ۴۲ کیلومتر بوده و ۳۲ ایستگاه دارد. ۳ پست برق، ۳۰ هواکش میان تونلی و ۳۱ خروجی اضطراری از جمله ویژگی‌های خط ۶ متروی تهران است.
جمعه۲۶ اسفند ۱۴۰۱
پویش نذر‌یاری 14

پویش نذر‌یاری
عکاس: حمید رضا درجاتی

مراسم جشن گل‌ریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و حمایت از خانواده آنان با حضور هنرمندان و خیرین عصر امروز بیست‌ویکم اسفندماه در تالار ایوان شمس برگزار شد.
یکشنبه۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نشست خبری مدیر‌عامل شرکت ساماندهی و مشاغل 23

نشست خبری مدیر‌عامل شرکت ساماندهی و مشاغل
عکاس: حمید رضا درجاتی

نشست خبری مدیر‌عامل شرکت ساماندهی و مشاغل شهر تهران ظهر امروز بیستم اسفندماه با حضور اصحاب رسانه در محل ساختمان این شرکت برگزارشد.
شنبه۲۰ اسفند ۱۴۰۱
تهران غرق در نور 1

تهران غرق در نور
عکاس: حمید رضا درجاتی

همزمان با نیمه شعبان، پروژه نورآرایی شهر تهران انجام و تا پایان ماه مبارک رمضان در سطح این شهر باقی خواهد ماند.
سه شنبه۱۶ اسفند ۱۴۰۱
شصت‌وپنجمین نشست هیات امناء دانشگاه علوم پزشکی 19

شصت‌وپنجمین نشست هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی
عکاس: مجتبی عرب زاده

شصت‌وپنجمین نشست هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی تهران، عصر امروز با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و روسای بیمارستان‌ها در محل سالن کنفرانس این دانشگاه برگزار شد.
شنبه۱۳ اسفند ۱۴۰۱
جشنواره تخم‌مرغ رنگی در میدان هفت تیر 13

جشنواره تخم‌مرغ رنگی در میدان شهدای هفتم تیر
عکاس: سبحان فرج ون

جشنواره تخم‌مرغ‌های رنگی در آستانه نوروز از امروز شنبه سیزدهم الی پانزدهم اسفندماه با حضور جمعی از هنرمندان نقاش و طراح در پلازای میدان شهدای هفتم تیر برگزار شد.
شنبه۱۳ اسفند ۱۴۰۱
سنت حسنه درختکاری، یادبود شهدای منطقه6

سنت حسنه درختکاری، یادبود شهدای منطقه ۶
عکاس: حمید رضا درجاتی

در آستانه هفته منابع طبیعی و روز درختکاری،صبح امروز دهم اسفندماه، نهال یادبود شهدای منطقه ۶ با حضور شهردار این منطقه، اعضای شورای شهر و جمعی از خانواده شهدا در بوستان لاله برگزار شد.
چهارشنبه۱۰ اسفند ۱۴۰۱
اختتامیه مسابقه طراحی‌و‌دوخت کیسه پارچه‌ای 5

اختتامیه مسابقه طراحی‌ و‌ دوخت کیسه پارچه‌ای
عکاس: علیرضا برهانی

آیین اختتامیه مسابقه طراحی‌ و‌ دوخت کیسه پارچه‌ای، صبح امروز سه‌شنبه دوم اسفندماه با حضور شرکت‌کنندگان در تالار ایوان شمس برگزار شد.
سه شنبه۲ اسفند ۱۴۰۱
روز برفی در منطقه 6

روز برفی در منطقه 6
عکاس: رسول صفی‌زاده

بارش برف زمستانی در تهران، جلوه‌ی زیبایی به منطقه 6 تهران داده است.
چهارشنبه۲۶ بهمن ۱۴۰۱
حماسه حضور 1

حماسه حضور
عکاس: حمید رضا درجاتی

عکس های پاناروما از حضور پر شور مردم در جشن 44 سالگی انقلاب اسلامی در تهران
شنبه۲۲ بهمن ۱۴۰۱
خانواده‌های انقلابی 10

خانواده‌ انقلابی
عکاس: حمید رضا درجاتی

حضور پرشور خانواده‌ها در چهل‌و‌چهارمین مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، خط بطلانی بر یاوه‌گویی های معاندین نظام جمهوری اسلامی ایران بود.
شنبه۲۲ بهمن ۱۴۰۱
بازدید شهردار تهران از زیرمجموعه های معاونت های شهرسازی‌و‌معماری 45

بازدید شهردار تهران از معاونت‌های شهرسازی‌ و‌ معماری
عکاس: مجتبی عرب زاده

علیرضا زاکانی شهردار تهران صبح امروز سه‌شنبه یازدهم بهمن‌ماه به همراه حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی‌ و‌ معماری شهرداری تهران از ادارات و سازمان‌های زیر مجموعه معاونت شهرسازی بازدید کرد.
سه شنبه۱۱ بهمن ۱۴۰۱
نشست خبری معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران 2

نشست خبری معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران
عکاس: حمید رضا درجاتی

نشست خبری امین توکلی‌زاده، معاون امور فرهنگی‌ و‌ اجتماعی شهرداری تهران عصر امروز شنبه هشتم بهمن‌ماه با حضور اصحاب رسانه در محل ساختمان این معاونت برگزار شد.
شنبه۸ بهمن ۱۴۰۱
قرار خدمت؛ ملاقات شهروندان منطقه 6 با شهردار تهران 12

قرار خدمت؛ ملاقات شهروندان منطقه 6 با شهردار تهران
عکاس: مجتبی عرب زاده

علیرضا زاکانی، شهردار تهران در سلسله بازدیدهای خود از مناطق تهران با عنوان طرح قرار خدمت، امروز ششم بهمن ماه ۱۴۰۱ به همراه معاونین خود با شهروندان منطقه 6 ملاقات کرد.
پنج شنبه۶ بهمن ۱۴۰۱
قرار خدمت؛ دیدار شهردار تهران با خانواده شهید مهدی داراب برکادهی 14

قرار خدمت؛ دیدار شهردار تهران با خانواده شهید مهدی داراب برکادهی
عکاس: مجتبی عرب زاده

علیرضا زاکانی، شهردار تهران در سلسله بازدیدهای خود از مناطق تهران با عنوان طرح قرار خدمت، امروز ششم بهمن ماه ۱۴۰۱ به دیدار خانواده معظم شهید مهدی داراب برکادهی رفت.
پنج شنبه۶ بهمن ۱۴۰۱
قرار خدمت؛ دیدار با کارکنان منطقه 6

قرار خدمت؛ دیدار با کارکنان منطقه 6
عکاس: مجتبی عرب زاده

علیرضا زاکانی، شهردار تهران در سیزدهمین سلسله بازدیدهای خود از مناطق تهران با عنوان طرح قرار خدمت، امروز ششم بهمن ماه ۱۴۰۱ با حضور در تالار ایوان شمس منطقه ۶ پایتخت، در جمع کارکنان خدوم این منطقه سخنرانی کرد.
پنج شنبه۶ بهمن ۱۴۰۱
قرار خدمت؛ منطقه 6

قرار خدمت؛ منطقه 6
عکاس: مجتبی عرب زاده

علیرضا زاکانی، شهردار تهران در سیزدهمین سلسله بازدیدهای خود از مناطق تهران با عنوان طرح قرار خدمت، امروز ششم بهمن ماه ۱۴۰۱ به منطقه ۶ پایتخت رفت و پس از زیارت مقبره شهدای گمنام در فاطمیه بزرگ تهران از روند اجرای پروژه های ایستگاه مترو کارگر در خط 6 مترو تهران، همراه سرای خیابان امیرلو و مجموعه ورزشی دانشگاه تربیت بدنی دانشگاه تهران بازدید کرد.
پنج شنبه۶ بهمن ۱۴۰۱
رونمایی از سند ایزو14001 ایستگاه مترو تربیت مدرس 19

رونمایی از سند ایزو14001 ایستگاه مترو تربیت مدرس
عکاس: حمید رضا درجاتی

آیین رونمایی از سند ایزو14001 شرکت بهره‌برداری و راه آهن شهری تهران صبح امروز 29 دی‌ماه در ایستگاه تربیت مدرس با حضور جمعی از معاونین شهرداری تهران برگزارشد.
پنج شنبه۲۹ دی ۱۴۰۱
روز برفی تهران 13

روز برفی تهران
عکاس: سبحان فرج ون

بارش برف زمستانی از ساعات اولیه صبح امروز یکشنبه ۲۵ دی‌ماه، تهران را سفیدپوش کرد.
یکشنبه۲۵ دی ۱۴۰۱
سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) 1

سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) در میدان ولیعصر(عج)
عکاس: دریافتی

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) و روز مادر، ویژه‌ برنامه«به نام مادر» را با بر پایی ایستگاه‌های فرهنگی در ۱۱۰ نقطه از شهر تهران برگزار کرد.
شنبه۲۴ دی ۱۴۰۱
برف چهره تهران را سپیدپوش کرد 44

برف چهره تهران را سپیدپوش کرد
عکاس: حمید رضا درجاتی

بارش برف از بامداد امروز چهارشنبه 21 دی‌ماه در اغلب شهرهای کشور از جمله پایتخت آغاز و همچنان ادامه دارد.
چهارشنبه۲۱ دی ۱۴۰۱
تست گرم بخش میانی خط ۶ مترو تهران 48

تست گرم بخش میانی خط ۶ مترو تهران
عکاس: شایان محرابی

تست گرم بخش میانی خط ۶ مترو تهران، حد فاصل ایستگاه دانشگاه تربیت مدرس تا میدان امام حسین(ع)، شامگاه دوشنبه ۱۹ دی‌ماه با حضور سید محمد آقامیری رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران، علیرضا نادعلی، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، جلال بهرامی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، حسین نظری، معاون خدمات شهری شهرداری تهران، نصراله آبادیان، شهردار منطقه 7، مسعود درستی، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، محسن هرمزی، مدیرعامل شرکت مترو تهران و دیگر مدیران ارشد شهرداری و مترو تهران انجام شد.
سه شنبه۲۰ دی ۱۴۰۱
آیین عشای‌ ربانی در کلیسای سرکیس مقدس 44

آیین عشای‌ ربانی در کلیسای سرکیس مقدس
عکاس: حمید رضا درجاتی

مراسم عشای ربانی همزمان با سال نو میلادی ۲۰۲۳ صبح امروز یک‌شنبه 11‌ دی‌ماه با حضور اسقف اعظم «سیبوه سرکیسیان» خلیفه ارامنه تهران و جمعی از مسیحیان در کلیسای سرکیس مقدس برگزار شد.
یکشنبه۱۱ دی ۱۴۰۱
همایش نقش مدیریت شهری در ارتقاء ارتباطات اجتماعی و تاب آوری شهروندی 34

همایش نقش مدیریت شهری در ارتقاء ارتباطات اجتماعی و تاب آوری شهروندی
عکاس: حمید رضا درجاتی

همایش «نقش مدیریت شهری در ارتقای ارتباطات اجتماعی و تاب آوری شهروندی» با حضور احمد احمدی صدر، مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی و جمعی از اساتید، نخبگان، دانشجویان و مددکاران اجتماعی، عصر روز سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱، در تالار ایوان شمس برگزار شد.
سه شنبه۲۲ آذر ۱۴۰۱
هفت پیکر 20

هفت پیکر
عکاس: حمید رضا درجاتی

سازمان زیباسازی شهرداری تهران در اقدام ابتکاری، با نصب ۷ تندیس از مفاخر و مشاهیر ادبی همچون سعدی، مولانا، خیام، نظامی، حافظ، فردوسی و سنایی، در گذر کتاب و گفت‌وگو (محور خیابان کریم‌خان زند)، زمینه آشنایی با این مفاخر و آثار آنها را برای شهروندان فراهم کرده تا در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی پایتخت نشینان با این بزرگان عکس یادگاری بگیرند.
دوشنبه۲۱ آذر ۱۴۰۱
مانور برف روبی شهرداری منطقه 6 29

مانور برف روبی شهرداری منطقه 6
عکاس: حمید رضا درجاتی

مانور بزرگ ستاد برف روبی شهرداری منطقه 6 بامداد روز دهم آذرماه 1401 با هدف آمادگی نیروهای عملیاتی و تجهیزات و ماشین آلات برف‌روبی با حضور مهندس رضا محمدی شهردار منطقه 6 ، نیروهای خدمات شهری این منطقه وپلیس راهور برگزار شد.
پنج شنبه۱۰ آذر ۱۴۰۱
بازدید اصحاب رسانه از پایگاه های مدیریت بحران 23

بازدید اصحاب رسانه از پایگاه های مدیریت بحران
عکاس: سبحان فرج ون

صبح دوشنبه ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۱، اصحاب رسانه از پایگاه های ویژه ستاد مدیریت بحران شهرداری تهران در مناطق ۶ و ۱۱ بازدید کردند. در انتهای این بازدید، علی نصیری رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
دوشنبه۲۳ آبان ۱۴۰۱
آیین تکریم و معارفه شهرداران مناطق تهران 17

آیین تکریم و معارفه شهرداران مناطق تهران
عکاس: شایان محرابی، علی آل عمران

آیین تکریم و معارفه شهرداران مناطق 15-10-6-1-4 شهرداری تهران، با حضور علیرضا جاوید معاون هماهنگی و امور مناطق شهردار تهران، صبح دوشنبه 25 مهر ماه 1401 برگزار شد.
دوشنبه۲۵ مهر ۱۴۰۱
همایش فصلی مدیران گزینش شهرداری تهران 31

همایش فصلی مدیران گزینش شهرداری تهران
عکاس: حمید رضا درجاتی

صبح یکشنبه دهم مهر ماه 1401 همایش فصلی مدیران گزینش شهرداری تهران با حضور جمعی از مدیران شهری در محل ستاد سمن های شهرداری تهران برگزار شد.
یکشنبه۱۰ مهر ۱۴۰۱
اجتماع بزرگ «امت رسول الله(ص) 34

اجتماع بزرگ «امت رسول الله(ص)»
عکاس: حمید رضا درجاتی

عصر یکشنبه سوم مهر ماه 1401 اجتماع بزرگ «امت رسول الله (ص)» با حضور پرشور اقشار مختلف مردم انقلابی، هیئات عزاداری و قاریان قرآن در حمایت از مسجد، قرآن و پرچم مقدس ایران آغاز و هزاران پرچم جمهوری اسلامی ایران در میدان انقلاب به اهتزاز در آمد.
یکشنبه۳ مهر ۱۴۰۱
مراسم آغاز سال تحصیلی در دبیرستان ماندگار البرز

مراسم آغاز سال تحصیلی در دبیرستان ماندگار البرز
عکاس: مجتبی عرب زاده

مراسم آغاز سال تحصیلی 1401 با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران صبح شنبه دوم مهرماه در دبیرستان ماندگار البرز برگزار شد.
شنبه۲ مهر ۱۴۰۱
راهپیمایی نمازگزاران نماز جمعه تهران در اعتراض به حوادث اخیر

راهپیمایی نمازگزاران نماز جمعه تهران در اعتراض به حوادث اخیر
عکاس: دریافتی

نمازگزاران نماز جمعه تهران جمعه ۱ مهر ماه 1401 در پی اعتراض به حوادث اخیر از درب دانشگاه تهران تا میدان انقلاب راهپیمایی کردند.
جمعه۱ مهر ۱۴۰۱
میز خدمت شهرداری تهران در نماز جمعه 15

میز خدمت شهرداری تهران در نماز جمعه
عکاس: شایان محرابی

میز خدمت شهرداری تهران در نماز جمعه 18 شهروماه 1401، با حضور سید سعید صدرزاده دستیار شهردار تهران در حوزه ارتباطات و مطالعات مردمی، جهت رفع معضلات و دغدغه‌های مردم به شکل نامه و یا در همان زمان از طریق تماس تلفنی با واحد مربوطه پیگیری جدی و رفع آن دایر شده است. نماز جمعه این هفته ی تهران به امامت حجت الاسلام سید کاظم صدیقی، خطیب موقت نماز جمعه تهران در دانشگاه تهران برگزار شد.
جمعه۱۸ شهریور ۱۴۰۱
نشست خبری رییس ستاد اربعین حسینی 20

نشست خبری رییس ستاد اربعین حسینی
عکاس: حمید رضا درجاتی

عصر امروز شنبه سی مرداد 1401 نشست خبری رییس ستاد اربعین حسینی با حضور خبرنگاران در ساختمان معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران برگزار شد
یکشنبه۳۰ اَمرداد ۱۴۰۱
ششمین دوره نشان عکس سال مطبوعاتی 32

ششمین دوره نشان عکس سال مطبوعاتی
عکاس: حمید رضا درجاتی

مراسم ششمین دوره نشان عکس سال مطبوعاتی بعدازظهر امروز جمعه ۲۸ مرداد ماه ۱۴۰۱ با حضور عکاسان مطبوعاتی و با معرفی اعلام نفرات برگزیدگان هر بخش در فرهنگستان هنر به کار خود پایان داد.
جمعه۲۸ اَمرداد ۱۴۰۱
تشییع پیکر بابک برزویه 22

تشییع پیکر بابک برزویه
عکاس: شایان محرابی

مراسم تشییع پیکر بابک برزویه عکاس پیشکسوت حوزه مطبوعات و سینما صبح امروز جمعه ۲۸ مرداد ماه ۱۴۰۱ در محل خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
جمعه۲۸ اَمرداد ۱۴۰۱
آیین رونمایی از سازه حجمی عصر عاشورا 9

آیین رونمایی از سازه حجمی عصر عاشورا
عکاس: سبحان فرج ون

صبح روز چهارشنبه ۱۲ مردادماه ۱۴۰۱، آیین رونمایی از سازه حجمی عصر عاشورا با حضور محمد نقیب ، معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو‎ تهران در ایوان انتظار میدان ولی عصر(عج) برگزار شد.
چهارشنبه۱۲ اَمرداد ۱۴۰۱
ده کیلومتر عاشقی 40

ده کیلومتر عاشقی
عکاس: حمید رضا درجاتی

مهمانی ۱۰ کیلومتری به مناسبت عید سعید غدیر خم از چهارراه ولیعصر تا چهارراه پارک وی تهران بعدازظهر امروز دوشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۱ برگزار شد.
دوشنبه۲۷ تیر ۱۴۰۱
پایتخت، مزین به نام مولا(ع) 16

پایتخت، مزین به نام مولا(ع)
عکاس: حمید رضا درجاتی-سبحان فرج ون

در آستانه عید بزرگ شیعیان جهان، پایتخت مزین به نام مولا علی بن ابیطالب (ع) شد.سازمان زیباسازی شهرداری تهران همزمان با عید ولایت و دهه امامت با آذین بندی میادین، خیابان ها و همچنین بهره مندی از المان های مزین به نام مولی الموحدین (ع) به پیشواز این عید سعید رفته است.ضیافت نور و نقش و حجم تدارک هنرهای شهری است که سازمان زیباسازی شهر تهران برای رقم زدن عیدی متفاوت تر از همیشه پیشکش پایتخت نشینان و مهمانان تهران کرده است .
یکشنبه۲۶ تیر ۱۴۰۱
نصب المان های غدیر در سطح شهر تهران

نصب المان های غدیر در سطح شهر تهران
عکاس: محمد دلکش

سازمان زیباسازی شهرداری تهران بیش از یک ماه پیش اقدام به طراحی و تولید المان های حجمی غدیر توسط هنرمندان داخلی نموده است که تمامی طرح ها تایید شده آماده و در نقاط پرتردد شهر نصب گردید.
شنبه۲۵ تیر ۱۴۰۱
مرمت و بازسازی روکش پل تقاطع حافظ و طالقانی 26

مرمت و بازسازی روکش پل تقاطع حافظ و طالقانی
عکاس: شایان محرابی

تعمیرات تخصصی و مرمت روکش اپوکسی بخشی از پل تقاطع حافظ و طالقانی توسط شرکت یادمان سازه بامداد روز دوشنبه 30 خرداد 1401 انجام شد.
دوشنبه۳۰ خرداد ۱۴۰۱
آیین پلاک‌کوبی هفت سردار شهید لشکر ۲۷ محمد رسول الله(ص) 34

آیین پلاک‌کوبی هفت سردار شهید لشکر ۲۷ محمد رسول الله(ص)
عکاس: شایان محرابی

نامگذاری و آیین پلاک‌کوبی هفت سردار شهید لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) در معابر شهرداری منطقه ۶ با حضور سرهنگ عزیز حسنی معاون هماهنگ‌کننده لشکر عملیاتی ۲۷ محمد رسول الله(ص)، جعفر تشکری هاشمی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، مسعود رنجبریان شهردار منطقه ۶، معاونین شهرداری این منطقه، شریعت رئیس بنیاد شهید منطقه ۶ و ۷ و مصطفی باغبان از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس شنبه 7 خرداد 1401 برگزار شد.
شنبه۷ خرداد ۱۴۰۱
جلسه هماهنگی تمهیدات حمل و نقل ترافیک 15

جلسه هماهنگی تمهیدات حمل و نقل ترافیک
عکاس: حمید رضا درجاتی

صبح امروز یکشنبه چهاردهم فروردین 1401 جلسه تمهیدات حمل و نقل ترافیک با حضور دکتر سیدمجتبی شفیعی معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران و سردار محمد حسین حمیدی رییس پلیس راهور استان تهران و جمعی از مدیران ارشد شهرداری همزمان با بازگشایی مراکز آموزشی در محل معاونت حمل و نقل ترافیک برگزار شد.
یکشنبه۱۴ فروردین ۱۴۰۱
بعد از 13 3

بعد از 13
عکاس: حمید رضا درجاتی - سبحان فرج ون

آیین سیزده بدر، در ظاهر روز آشتی با طبیعت است اما فضای سبز شهرها، جاده ها و حتی جنگل ها پس از 13 نمایش نازیبایی ها و البته انباشت زباله است.
شنبه۱۳ فروردین ۱۴۰۱
روز طبیعت در پارک ساعی و حاشیه اتوبان مدرس 64

روز طبیعت در پارک ساعی و حاشیه اتوبان مدرس
عکاس: حمید رضا درجاتی

هر ساله در آخرین روز تعطیلات نوروز که به آن (سیزده بدر یا روز آشتی با طبیعت) گفته می‌شود و از جشن‌های نوروزی ایران به شمار می‌رود، بسیاری از مردم ایران نیز جهت گذراندن ساعاتی در کنار خانواده و دامان طبیعت به پارک‌ها و مکان‌های تفریحی و خوش آب و هوای شهر می‌روند و اینگونه آماده شروع مجدد فعالیت‌های روزمره کاری خود در سال جدید می‌شوند.
شنبه۱۳ فروردین ۱۴۰۱
جشن نور و رنگ در بلوار کشاورز 7

جشن نور و رنگ در بلوار کشاورز
عکاس: سبحان فرج ون

در ایام نوروز 1401 به همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران، تونل نوری و المان های نوری دیگر در اشکال و فرم های مختلف در بلوار کشاورز اجرا شده است تا شهروندان امکان پیاده‌روی شبانه دل‌پذیرتری را تجربه کنند.
پنج شنبه۱۱ فروردین ۱۴۰۱
بازدید شهردار تهران از فروشگاه شهروند و میادین میوه تره بار 16

بازدید شهردار تهران از فروشگاه شهروند و میادین میوه تره بار
عکاس: مجتبى عرب زاده

ظهر شنبه ۱۴ اسفند ماه ۱۴۰۰ علیرضا زاکانی شهردار تهران از فروشگاه شهروند و میدان میوه و تره بار جلال آل احمد بازدید کرد.
شنبه۱۴ اسفند ۱۴۰۰
مراسم تشییع پیکر محمد گُل جامجو 25

مراسم تشییع پیکر محمد گُل جامجو
عکاس: حمید رضا درجاتی

صبح امروز یکشنبه اول اسفند ماه 1400مراسم تشییع پیکر محمد گُل جامجو عکاس پیشکسوت که در سن ۷۸ سالگی چشم از جهان فرو بست در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
یکشنبه۱ اسفند ۱۴۰۰
یوم الله ۲۲ بهمن در تهران 53

یوم الله ۲۲ بهمن در تهران
عکاس: حمید رضا درجاتی

مراسم بزرگداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی امروز جمعه ۲۲بهمن ۱۴۰۰ در تهران با حضور پرشور مردم به شکل موتوری و خودرویی ، در مسیرهای ۱۲گانه به سمت میدان آزادی برگزار شد.
جمعه۲۲ بهمن ۱۴۰۰