منطقه 21

استقبال از بهار - 5 57

استقبال از بهار - 5
عکاس: علی حشمتی، بابک گنجینه، محمدرضا عبداللطیفی، احسان دانک

شهرداری تهران همزمان با فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت در آخرین روزهای فصل زمستان، طرح استقبال از بهار را شامل؛ گل‌آرایی، دیوارنگاره، حجم‌های ترکیبی و ... اجرا می‌کند.
سه شنبه۲۹ اسفند ۱۴۰۲
افتتاح زیرگذر بزرگراه شهید متوسلیان - باغستان 23

افتتاح زیرگذر بزرگراه شهید متوسلیان - باغستان
عکاس: محسن ابوالقاسم

مراسم افتتاح زیرگذر بزرگراه شهید متوسلیان - باغستان (سه راه شهریار) همزمان با هفتمین روز دهه مبارک فجر با حضور استاندار تهران و مدیران شهری پایتخت در منطقه ۲۱ تهران برگزار شد.
چهارشنبه۱۸ بهمن ۱۴۰۲
نشست خبری شهردار منطقه 21 12

نشست خبری شهردار منطقه 21
عکاس: شایان محرابی

نشست خبری محمدرضا پوریافر، شهردار منطقه ۲۱ با اصحاب رسانه، دوشنبه ۹ بهمن‌ماه در محل ساختمان شهرداری این منطقه برگزار شد.
دوشنبه۹ بهمن ۱۴۰۲
به وقت خدمت؛ احداث تونل هدایت آب‌های سطحی 8

به وقت خدمت؛ احداث تونل هدایت آب‌های سطحی
عکاس: شایان محرابی

پروژه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی محدوده بزرگراه فتح، یکی از مجاری در حال اجرای حوضه آبریز چیتگر به شمار می‌آید. این تونل به روش مکانیزه و با استفاده از دستگاه حفار تی‌بی‌ام در بخش حدفاصل مجرای کاروانسرا سنگی تا مجرای شهریار در حال اجرا است تا پس از تکمیل و بهره برداری، رواناب‌های مناطق ۲۱ و ۲۲ شهرداری تهران با عبور مطمئن از کانال‌های ارتباطی به سمت تخلیه‌گاه مناسب (شاخه‌ای از رودخانه کرج) هدایت شوند.
سه شنبه۲۳ آبان ۱۴۰۲
اینجا کارگاهه؛ منطقه بیست‌ویکم 8

اینجا کارگاهه؛ منطقه بیست‌ویک
عکاس: سبحان فرج ون

تعداد زیادی کارگاه در حوزه‌های خدمت‌رسانی(عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک) در شهر تهران فعال است. کمپین «اینجا کارگاهه» به منظور اطلاع‌رسانی دقیق به مردم در بیش از ۱۰۰ نقطه کارگاهی پایتخت است. گزارش زیر کارگاه‌های زیرگذر تقاطع فتح-باغستان و توسعه درمانگاه شهرداری منطقه ۲۱ را به تصویر کشیده است.
دوشنبه۲۲ آبان ۱۴۰۲
هفتادوششمین پویش امید و افتخار 21

هفتادوششمین پویش امید و افتخار
عکاس: سبحان فرج ون

آئین بهره برداری از پروژه‌های منطقه ۲۱ در قالب هفتاد و ششمین پویش امید و افتخار، شامل هشت زمین چمن مصنوعی به مساحت ۱۳ هزار متر مربع به همراه یک سرای محله و مرکز طوطیا با حضور محمد امین توکلی زاده، معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران و محمدرضا پوریافر، شهردار منطقه ۲۱، صبح روز شنبه ۲۲ مهرماه برگزار شد.
شنبه۲۲ مهر ۱۴۰۲
خدمات نیروهای پاکبان شهر تهران در اربعین حسینی 41

پاکبانی در گوشه‌ای از بهشت
عکاس: دریافتی

پاکبانان شهرداری مناطق 21، 8، 5، 2 به منظور خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در مسیرهای راهپیمایی حضور دارند.
یکشنبه۱۲ شهریور ۱۴۰۲
یادواره شهدای بخش کن 38

یادواره شهدای بخش کن
عکاس: فرزام طایفه

اولین یادواره شهدای بخش کن (مناطق ۵-۲۱-۲۲) در مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا(ع) با حضور سردار نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه، شهردار مناطق ۵-۲۱-۲۲، مقامات ارشد کشوری و لشکری و خانوده معظم شهدا برگزار شد.
پنج شنبه۴ خرداد ۱۴۰۲
نشست مدیران ارتباطی صنایع و واحدهای تولیدی با شهردار منطقه ۲۱ 14

نشست مدیران ارتباطی صنایع و واحدهای تولیدی با شهردار منطقه ۲۱
عکاس: احسان دانک

نخستین نشست شورای مدیران ارتباطی صنایع و واحدهای تولیدی با شهردار منطقه ۲۱، پنج‌شنبه ۴ خردادماه برگزار شد.
پنج شنبه۴ خرداد ۱۴۰۲
رونمایی از سردیس سردار شهید احمد متوسلیان 6

رونمایی از سردیس سردار شهید احمد متوسلیان
عکاس: شایان محرابی

مراسم رونمایی از سردیس سردار شهید احمد متوسلیان، مقابل پادگان شهید بروجردی واقع در بزرگراهی که به نام سردار متوسلیان نام گذاری شده است، چهارشنبه سوم خردادماه، رونمایی شد.
چهارشنبه۳ خرداد ۱۴۰۲
افتتاح مرکز توانمندسازی سالمندان شهر تهران «فراهنگ» در منطقه ۲۱ 16

افتتاح مرکز توانمندسازی سالمندان شهر تهران «فراهنگ» در منطقه ۲۱
عکاس: احسان دانک

نخستین مرکز توانمندسازی سالمندان شهر تهران «فراهنگ»، چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت‌ماه با حضور مهدی پیرهادی، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، حمید صاحب، مدیر کل سلامت شهرداری تهران و محمدرضا پوریافر، شهردار منطقه در منطقه ۲۱ افتتاح شد.
چهارشنبه۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲
بازدید سفرای خارجی از منطقه ۲۱ 33

بازدید سفرا کشورهای خارجی از منطقه ۲۱
عکاس: سبحان فرج ون

تور بازدید جمعی از سفرا و کارمندان کشورهای خارجی و خانواده آنان از موزه خودروهای تاریخی ایران، پارک ملی هوافضا و شهرک سینمایی غزالی به میزبانی شهرداری منطقه ۲۱، صبح امروز شنبه ۲۰ اسفندماه برگزار شد.
شنبه۲۰ اسفند ۱۴۰۱
کلنگ‌زنی احداث ۱۰ هزار واحد آپارتمانی در منطقه21 27

آیین کلنگ‌زنی و احداث واحدهای آپارتمانی در منطقه ۲۱
عکاس: احسان دانک

آیین کلنگ‌زنی و احداث ۱۰ هزار واحد مسکونی در منطقه ۲۱ با حضور سردار نقدی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حمیدرضا صارمی، معاون شهرسازی شهرداری تهران، محمدرضا پوریافر، شهردار منطقه ۲۱ و جمعی از مسئولان نظامی و لشگری برگزار شد.
سه شنبه۱۶ اسفند ۱۴۰۱
آیین بهره‌برداری و کلنگ‌زنی پروژه‌های منطقه ۲۱ 12

آیین بهره‌برداری و کلنگ‌زنی پروژه‌های منطقه ۲۱
عکاس: سبحان فرج ون

در سی‌و‌چهارمین رویداد امید و افتخار، آیین بهره‌برداری و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی، ترافیکی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۱ با حضور عباس شعبانی، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، احمد احمدی‌صدر، مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران و محمدرضا پوریافر، شهردار منطقه ۲۱، صبح روز چهارشنبه ۳ اسفندماه برگزار شد.
چهارشنبه۳ اسفند ۱۴۰۱
بازدید اصحاب رسانه از پارک ملی هوافضا 20

بازدید اصحاب رسانه از پارک ملی هوافضا
عکاس: سبحان فرج ون

تور بازدید اصحاب رسانه از پارک ملی هوافضا با حضور محمدرضا پوریافر شهردار منطقه ۲۱ و سردار علی بلالی مشاور عالی فرمانده هوافضای سپاه، صبح امروز چهارشنبه ۱۲ بهمن‌ماه برگزار شد.
چهارشنبه۱۲ بهمن ۱۴۰۱
تشییع پیکر شهید گمنام در منطقه ۲۱

تشییع پیکر شهید گمنام در منطقه ۲۱
عکاس: سبحان فرج ون

پیکر شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس که به تازگی تفحص شده است، پس از تشییع در شهرک فرهنگیان و آزادی منطقه ۲۱ شهر تهران در بوستان مریم این منطقه به خاک سپرده شد.
پنج شنبه۸ دی ۱۴۰۱
آیین تکریم و معارفه شهرداران مناطق تهران 2

آیین تکریم و معارفه شهرداران مناطق تهران 2
عکاس: حمید رضا درجاتی

آیین تکریم و معارفه شهرداران مناطق21 -22 شهرداری تهران، با حضور علیرضا جاوید معاون هماهنگی و امور مناطق شهردار تهران، صبح سه شنبه 26 مهر ماه 1401 برگزار شد.
سه شنبه۲۶ مهر ۱۴۰۱
پویش سلام فرمانده در منطقه 21

پویش سلام فرمانده در منطقه 21
عکاس: علی گلدوز

پویش «سلام فرمانده» در ادامه فعالیت خود به میزبانی شهرداری منطقه 21 تهران، سه شنبه 14 تیرماه ۱۴۰۱ با حضور کودکان و نوجوانان دهه هشتاد و نودی با اجرای این سرود برگزار شد.
چهارشنبه۱۵ تیر ۱۴۰۱
بازدید شهردار منطقه 21 از هنرستان فنی و حرفه‌ای علاقه مندیان  19

بازدید شهردار منطقه 21 از هنرستان فنی و حرفه‌ای علاقه مندیان
عکاس: علی گلدوز

حسین کاشانی پور شهردار منطقه ۲۱ با همراهی جمعی از معاونین و مدیران ارشد شهری این منطقه ضمن بازدید از هنرستان فنی و حرفه‌ای علاقه مندیان، با اولیاء این مرکز آموزشی و دانش آموزان آن نیز گفتگو کرد.
یکشنبه۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
بازدید شهردار منطقه ۲۱ از کارخانه پارس اگزوز 3

بازدید شهردار منطقه ۲۱ از کارخانه پارس اگزوز
عکاس: علی گلدوز

حسین کاشانی پور شهردار منطقه ۲۱ در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۱؛ تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، از خط تولید و بخش های مختلف گروه صنعتی پارس اگزوز بازدید کرد.
دوشنبه۵ اردیبهشت ۱۴۰۱
دومین مرحله از طرح اهداء بسته های معیشتی به پاکبانان 5

دومین مرحله از طرح اهداء بسته های معیشتی به پاکبانان
عکاس: شایان محرابی

در دومین مرحله از طرح اهداء بسته های معیشتی به پاکبانان خدوم و شریف شهرداری تهران، ۸ هزار بسته معیشتی با مشارکت شهرداری تهران، بسیج مستضعفین و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توزیع خواهد شد.
شنبه۲۷ فروردین ۱۴۰۱
موزه خودروهای تاریخی ایران 7

موزه خودروهای تاریخی ایران
عکاس: علی گلدوز

موزه خودروهای تاریخی ایران در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۸۲ افتتاح شد. این موزه مجموعه‌ای از بهترین‌ها و در پاره‌ای موارد منحصر به فردترین‌های صنعت خودروسازی را گردآورده تا علاوه بر حفظ و نگهداری از این آثار ملی، نمایش آنها را دستمایه بررسی و تبیین تاریخچه ورود خودرو به ایران کند. بعضی از نمونه‌های موجود در خزانه موزه جزء نمونه‌های نادر در صنعت خودروسازی هستند، از جمله پیرس آرو لیموزین آب طلاکاری شده، تنها نمونه پنتر لیزر تولید شده در جهان، تنها اتومبیلی که حاصل کار مشترک کمپانی‌های مرسدس بنز، پورشه و فولکس واگن است. از کالسکه‌های این موزه هم می‌توان به کالسکه سلطنتی ناصرالدین شاه قاجار (قدیمی‌ترین کالسکه موجود در ایران) و کالسکه مخصوص تاجگذاری هر دو ساخت کارخانه معروف واگن فابریک در کشور اتریش اشاره کرد.
چهارشنبه۲۴ فروردین ۱۴۰۱
تور بازدید عکاسان خبری از کارخانه سیمان ری  26

تور بازدید عکاسان خبری از کارخانه سیمان ری
عکاس: حمید رضا درجاتی

صبح پنجشنبه 5 اسفند 1400 جمعی از عکاسان خبری از کارخانه سیمان ری , با همکارى آژانس عکس تهران و سفرنویس و روابط عمومى شهردارى منطقه 20 بازدید به عمل آوردند
پنج شنبه۵ اسفند ۱۴۰۰
زندان هارون‌الرشید 29

زندان هارون‌ الرشید
عکاس: حمید رضا درجاتی

زندان هارون یا زندان هارون‌الرشید یا زندان خان مربوط به سدهٔ ۴ ه‍.ق است این اثر در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۳۴ با شمارهٔ ثبت ۴۰۸ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌است و یکی از آثار تاریخی پس از اسلام در شهر ری است. این بنا در ده کیلومتری جاده تهران به خراسان در دامنه کوه‌های مسگرآباد واقع است. به‌طور تحقیق نام زندان در قدیم‌الایام بدین بنا اطلاق شده و امروزه هم به همین نام خوانده می‌شود.به عقیده آندره گدار بنای مزبور از زمان سلجوقی است و یکی از استحکامات نظامی آن عصر به شمار می‌آید.
دوشنبه۲۵ بهمن ۱۴۰۰
مراسم افتتاحیه 22 پروژه مدیریت شهری 21

مراسم افتتاحیه 22 پروژه مدیریت شهری
عکاس: امیر دنیوی

مراسم افتتاحیه 22 پروژه مدیریت شهری صبح روز شنبه ١٦ بهمن ١٤٠٠ با حضور حسین نظری معاون هماهنگی امور مناطق در منطقه ٢٢ برگزار شد.
شنبه۱۶ بهمن ۱۴۰۰
بازدید شهردار منطقه 21 از کارخانه ارج 9

بازدید شهردار منطقه 21 از کارخانه ارج
عکاس: علی گلدوز

صبح امروز چهارشنبه 6 بهمن 1400 حسین کاشانی پور شهردار منطقه 21 از کارخانه قدیمی ارج بازدید کرد.
چهارشنبه۶ بهمن ۱۴۰۰
بازدید شهردار منطقه 21 از گروه صنعتی برنز 22

بازدید شهردار منطقه 21 از گروه صنعتی برنز
عکاس: علی گلدوز

حسین کاشانی پور شهردار منطقه۲۱ به همراه مدیران منطقه در بازدید از گروه صنعتی برنز از نزدیک در جریان مشکلات آن قرار گرفت و تصمیمات مشترکی در جهت رفع مشکلات در چارچوب ضوابط و مقررات مدیریت شهری اتخاذ شد.
سه شنبه۱۴ دی ۱۴۰۰
سخنرانی شهردار تهران در اولین یادواره شهدای تهرانسر 44

سخنرانی شهردار تهران در اولین یادواره شهدای تهرانسر
عکاس: سعید ربیعی

علیرضا زاکانی شهردار تهران با حضور در مراسم اولین یادواره شهدای تهرانسر که شامگاه پنجشنبه 27 آبان 1400 در مسجد سیدالشهدا (ع) تهرانسر و با حضور خیل عظیمی از مشتاقان و مردم منطقه برگزار شد به سخنرانی پرداخت.
پنج شنبه۲۷ آبان ۱۴۰۰
موزه خودروهای تاریخی ایران 81

موزه خودروهای تاریخی ایران
عکاس: شایان محرابی

موزه خودروهای تاریخی ایران در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۸۲ افتتاح شد. این موزه مجموعه‌ای از بهترین‌ها و در پاره‌ای موارد منحصر به فردترین‌های صنعت خودروسازی را گردآورده تا علاوه بر حفظ و نگهداری از این آثار ملی، نمایش آنها را دستمایه بررسی و تبیین تاریخچه ورود خودرو به ایران کند. بعضی از نمونه‌های موجود در خزانه موزه جزء نمونه‌های نادر در صنعت خودروسازی هستند، از جمله پیرس آرو لیموزین آب طلاکاری شده، تنها نمونه پنتر لیزر تولید شده در جهان، تنها اتومبیلی که حاصل کار مشترک کمپانی‌های مرسدس بنز، پورشه و فولکس واگن است. از کالسکه‌های این موزه هم می‌توان به کالسکه سلطنتی ناصرالدین شاه قاجار (قدیمی‌ترین کالسکه موجود در ایران) و کالسکه مخصوص تاجگذاری هر دو ساخت کارخانه معروف واگن فابریک در کشور اتریش اشاره کرد.
شنبه۸ آبان ۱۴۰۰
بازدید میدانی ناصر امانی از منطقه 21

بازدید میدانی ناصر امانی از منطقه 21
عکاس: علی گلدوز

ناصر امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران ضمن حضور در منطقه 21؛ به همراه شهردار و معاونین منطقه از پروژه های توسعه ای این منطقه بازدید کرد و با حضور در پارک ملی هوا و فضا در آیین کلنگ زنی پروژه عمومی سازی پارک شرکت کرد.
سه شنبه۹ شهریور ۱۴۰۰
پویش سه شنبه های بدون خودرو  4

پویش سه شنبه های بدون خودرو
عکاس: حمید رضا درجاتی

پویش سه شنبه های بدون خودرو صبح امروز هشتم تیرماه 1400 با حضور پیروز حناچی شهردار تهران برگزار شد.
سه شنبه۸ تیر ۱۴۰۰
تور عکاسی از پروژه های منطقه 21

تور عکاسی از پروژه های منطقه 21
عکاس: حمید رضا درجاتی

تور عکاسی پروژه های منطقه 21 با همکارى آژانس عکس تهران و روابط عمومى شهردارى منطقه21 صبح یکشنبه 7 تیر ماه ١٤٠٠ با حضور جمعی از عکاسان مطبوعاتى در این منطقه برگزار شد.
دوشنبه۷ تیر ۱۴۰۰
بازدید مهندس علیپور از پروژه های مدیریت پسماند شهرداری تهران 32

بازدید مهندس علیپور از پروژه های مدیریت پسماند شهرداری تهران
عکاس: سعید ربیعی

صدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به همراه جمعی از معاونین صبح روز سه شنبه 25 خرداد 1400 از مراحل احداث نخستین مرکز MRF (پردازش تمیز و مکانیزه پسماند) در مرکز جمع آوری پسماند کوهک بازدید کرد. مراحل ساخت دستگاه های MRF توسط تولیدکنندگان داخلی در کارخانه شهاب خودرو و مرکز جمع آوری و پردازش پسماندهای حجیم و ضایعات فضای سبز شهر تهران و تبدیل آنها به نئوپان و کودکمپوست از دیگر مکان هایی بود که علیپور از آنها بازدید کرد.
سه شنبه۲۵ خرداد ۱۴۰۰
المان های شهری منطقه 21

المان های شهری منطقه 21
عکاس: علی گلدوز

المان (یادمان)های شهری نقش مهمی در فرایند شکل گیری، تغییر و بازتولید هویت شهری دارند. در شرایط امروزین که هویت شهرها با شتاب زیادی دستخوش تغییرات است، جایگاه المان‌های شهری به عنوان عناصر هویت بخش شهر دوچندان می‌نماید. این گزارش بخشی از المان های شهری در منطقه 21 تهران را نشان می دهد.
یکشنبه۱۵ فروردین ۱۴۰۰
آذین بندی منطقه 21 در ایام شعبانیه 9

آذین بندی منطقه 21 در ایام شعبانیه
عکاس: عباس کیقبادی

مردم منطقه 21 در شب میلاد فرخنده منجی عالم بشریت امام زمان (عج) و جشن بزرگ نیمه شعبان با آذین بندی و چراغانی خیابان ها و پخش نذورات به پیشواز این روز بزرگ رفتند.
سه شنبه۱۰ فروردین ۱۴۰۰
جلسه آموزشی طرح کاپ 12

جلسه آموزشی طرح کاپ
عکاس: علیرضا برهانی

عصر دیروز 11 خرداد 1399 در محل سازمان پسماند کلاس آموزشی با حضور کارشناسان و آموزشگران پسماند به منظور آغاز طرح پایلوت کاپ در مناطق 21 و 22 برگزار شد.
دوشنبه۱۲ خرداد ۱۳۹۹
آیین بهره برداری از 48 پروژه مدیریت شهری در منطقه 21 17

آیین بهره برداری از 48 پروژه مدیریت شهری در منطقه 21
عکاس: وحید شیخی

آیین بهره برداری از 48 پروژه مدیریت شهری در منطقه 21 صبح امروز سه شنبه 19 آذر ماه با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار تهران برگزار شد .
سه شنبه۱۹ آذر ۱۳۹۸
مانور برگزاری انتخابات شورایاری محلات شهر تهران 17

مانور برگزاری انتخابات شورایاری محلات شهر تهران
عکاس: علیرضا جلائیان - سبحان فرج ون

مانور برگزاری انتخابات شورایاری محلات شهر تهران روز دوشنبه 31 تیرماه 1398 در ساختمان شهرداری های مناطق 22 گانه تهرن در ساعت 14 با حضور آقای جوادی یگانه رئیس ستاد انتخابات شورایاری محلات شهر تهران و اعضا هیئت های اجرایی و ستاد انتخابات برگزار گردید .
دوشنبه۳۱ تیر ۱۳۹۸
آغاز عملیات جمع آوری آبهای سطحی و کنترل سیلاب شمال و غرب شهر تهران 2 17

آغاز عملیات جمع آوری آبهای سطحی و کنترل سیلاب شمال و غرب شهر تهران 2
عکاس: امیر گلی پور

مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی مناطق ٢١ و ٢٢ و کنترل سیلاب شمال و غرب شهر تهران باحضور شهردار تهران، اعضای شورای شهر تهران، نمایندگان مجلس و شهرداران مناطق برگزار شد.
شنبه۲۲ تیر ۱۳۹۸
آغاز عملیات اجرایی پروژه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی مناطق 21،22 و کنترل سیلاب شمال و غرب شهر تهران 48

آغاز عملیات جمع آوری آبهای سطحی و کنترل سیلاب شمال و غرب شهر تهران
عکاس: وحید شیخی

آغاز عملیات اجرایی پروژه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی مناطق 21،22 و کنترل سیلاب شمال و غرب شهر تهران صبح امروز شنبه 22 تیر ماه با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار محترم تهران برگزار شد .
شنبه۲۲ تیر ۱۳۹۸
بازدید چند تن از اعضای شورای شهر از پروژه های منطقه 21شهرداری تهران 1

بازدید چند تن از اعضای شورای شهر از پروژه های منطقه 21شهرداری تهران
عکاس: وحید شیخی

صبح امروز چهارشنبه 5 تیر ماه چند تن از اعضای شورای اسلامی شهر از پروژه های منطقه 21شهرداری تهران بازدید کردند.
چهارشنبه۵ تیر ۱۳۹۸
یادواره سرداران شهید و نکوداشت ایثارگران  25

یادواره سرداران شهید و نکوداشت ایثارگران
عکاس: وحید شیخی

آیین یادواره سرداران شهید و نکوداشت ایثارگران عصر امروز چهار شنبه 22 اسفند ماه ،با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار تهران برگزار شد .
چهارشنبه۲۲ اسفند ۱۳۹۷
آیین افتتاح پروژه های منطقه 21 13

آیین افتتاح پروژه های منطقه 21
عکاس: وحید شیخی

آیین افتتاح پروژه های منطقه 21 که با حضور دکتر حناچی شهردار محترم تهران برگزار شد
سه شنبه۱۴ اسفند ۱۳۹۷
بیستمین جلسه شوراى معاونان، مشاوران و شهرداران با حضور شهردار تهران 42

بیستمین جلسه شوراى معاونان، مشاوران و شهرداران با حضور شهردار تهران
عکاس: شایان محرابی

بیستمین جلسه شوراى معاونان، مشاوران و شهرداران با حضور پیروز حناجی شهردار تهران در منطقه 21 شهردای تهران برگزار شد.
دوشنبه۲۹ بهمن ۱۳۹۷
بازدید مدیر کل دفتر شهردار تهران از منطقه 21 19

بازدید مدیر کل دفتر شهردار تهران از منطقه 21
عکاس: وحید شیخی

عبدالرحیم کرکه آبادی ، مدیر کل دفتر شهردار تهران به همراه شهردار منطقه 21 از پروژه های این منطقه 21 بازدید کردند.
چهارشنبه۲۲ فروردین ۱۳۹۷
مراسم انتصاب شهرداران 6 منطقه تهران 1

مراسم انتصاب شهرداران 6 منطقه تهران
عکاس: مجید حسینی

محمدعلی نجفی در احکامی، شهرداران مناطق ۴، ۹، ۱۲، ۱۳، ۱۵ و ۲۱ تهران را منصوب کرد. بر اساس حکم شهردار تهران، حسینی نوکنده به عنوان شهردار منطقه۴، سیدعلی مفاخریان به عنوان شهردار منطقه۹، پیمان حسین محسنی به عنوان شهردار منطقه۱۲، مرتضی رحمان زاده به عنوان شهردار منطقه۱۳، وحیدرضا انارکی محمدی به عنوان شهردار منطقه۱۵ و حسن رحمانی به عنوان شهردار منطقه۲۱ تهران منصوب شدند. همچنین شهردار تهران در حکمی امین عارف نیا را به عنوان رییس مرکز ارتباطات و اموربین الملل شهرداری تهران، حسن رباطی را به عنوان معاون هماهنگی و امور مناطق و حمیدرضاقالیباف را به عنوان سرپرست حراست شهرداری تهران منصوب کرد.
دوشنبه۲۰ شهریور ۱۳۹۶
آیین افتتاح و بهره برداری از 20 پروژه منطقه 21 1

آیین افتتاح و بهره برداری از 20 پروژه منطقه 21
عکاس: احسان طالب زاده

آیین افتتاح و بهره برداری از ۲۰ پروژه منطقه ۲۱ با حضور رئیس شورای شهر تهران، شهردار محترم منطقه ۲۱ و مدیران شهری، روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه در مجموعه ورزشی شهدای شهرک دانشگاه تهران برگزار شد.
یکشنبه۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
شهرک سینمایی غزالی 1

شهرک سینمایی غزالی
عکاس: سبحان فرج ون

شهرک سینمایی غزالی نام محوطه بزرگی است در غرب تهران که در آن دکورهای خیابان‌ها و ساختمان‌های مربوط به فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی ساخته و نگهداری می‌شود.تقریبا تمام دکور های شهرک سینمایی غزالی مربوط به دوره رضا شاه و اوایل محمد رضا شاه است اما در این شهرک دکور مدینه و کوفه هم ساخته شده است.همچنین دکور های این شهرک دکور های ساختمان ها و خیابان هایی هستند که واقعا در تهران قدیم وجود داشتند.این شهرک که در بزرگراه شهید لشگری،کیلومتر ۱۵ خیابان ۵۵ ام جای گرفته است، در سال ۱۳۵۸ توسط کارگردان فقید ایرانی، علی حاتمی ساخته شد.
چهارشنبه۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
اقدامات شهرداری منطقه 21 در کاظمین برای زائران 21

اقدامات شهرداری منطقه 21 در کاظمین برای زائران
عکاس: علی گلدوز

شهرداری منطقه 21 مانند بقیه شهرداری های مناطق تهران در نقاط مختلف عراق مشغول خدمت رسانی به زائران عطبات عالیات در روزهای اربعین هستند.
یکشنبه۳۰ آبان ۱۳۹۵
بهره برداری از 70 پروژه عمرانی منطقه 21 16

آیین بهره برداری از 70 پروژه عمرانی منطقه 21
عکاس: امیر حدیدی

صبح شنبه 8 آبان آیین بهره برداری از 70 پروژه عمرانی منطقه 21 با حضور شهردار تهران برگزار شد
شنبه۸ آبان ۱۳۹۵
مانور اطفای حریق در پمپ بنزین شهرک استقلال 1

مانور اطفای حریق در پمپ بنزین شهرک استقلال
عکاس: علی گلدوز

مانور اطفای حریق در پمپ بنزین شهرک استقلال توسط ستاد بحران و آتش نشانی منطقه 21 برگزار شد.
سه شنبه۱۱ خرداد ۱۳۹۵