منطقه 19

گرامیداشت شهدای مدافع سلامت 41

گرامیداشت شهدای مدافع سلامت
عکاس: دریافتی

بمناسبت هفته سلامت، مراسم گرامیداشت شهدای مدافع سلامت 6 اردیبهشت‌ماه در قطعه 50 بهشت زهرا(س) برگزار شد.
جمعه۷ اردیبهشت ۱۴۰۳
اولین رویداد سه نسلی‌ها در هفته سلامت 5

اولین رویداد «سه نسلی‌ها» در هفته سلامت
عکاس: علی حشمتی

اولین رویداد «سه نسلی‌ها» در هفته سلامت در راستای صیانت از سلامت و ترویج فرهنگ شادابی و نشاط میان شهروندان با حضور صدها شرکت‌کننده از 9 منطقه پایتخت برگزار شد.
سه شنبه۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
دعوت به همکاری شهرداری تهران از افراد در معرض آسیب و جامعه‌پذیر 29

دعوت به همکاری شهرداری تهران از افراد جامعه‌پذیر در معرض آسیب
عکاس: شایان محرابی

سکینه بدرلو، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران و آبروی، نماینده سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی و مسعود عابدی، مدیر روابط عمومی سازمان پسماند، چهارشنبه 29 فروردین‌ماه با حضور در مددسراهای مناطق 17-18-19، از مددجویان این مراکز، جهت همکاری با شهرداری تهران دعوت کرد. برای این افراد شرایط استخدام به عنوان نیروهای پاکبان در شهرداری تهران مهیا است.
پنج شنبه۳۰ فروردین ۱۴۰۳
اینجا کارگاهه؛ تقاطع غیرهمسطح نواب-تندگویان 52

اینجا کارگاهه؛ تقاطع غیرهمسطح نواب-تندگویان
عکاس: شایان محرابی

پروژه تقاطع غیرهمسطح نواب - تندگویان به عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های منطقه به همت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در حال انجام است. این پروژه در صورت تکمیل به ایمن‌سازی و تسهیل تردد مردم مناطق 16 و 19 کمک شایانی می‌کند.
چهارشنبه۲۹ فروردین ۱۴۰۳
بلوار الغدیر

اینجاکارگاهه؛ منطقه نوزده
عکاس: شایان محرابی

تعداد زیادی کارگاه در حوزه‌های خدمت‌رسانی(عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک) در شهر تهران فعال است. کمپین «اینجا کارگاهه» به منظور اطلاع‌رسانی دقیق به مردم در بیش از ۱۰۰ نقطه کارگاهی پایتخت است. گزارش زیر بازسازی آمفی تئاتر بوستان شقایق، ساخت سوله بازیافت، آمفی تئاتر بوستان کاظمی، احداث ساختمان کارآفرینی محله نعمت آباد، بلوار الغدیر، فاز دوم تصفیه خانه خلیج فارس در منطقه 19 را به تصویر کشیده است.
دوشنبه۲۰ فروردین ۱۴۰۳
آیین بهره‌برداری از کندروی شمالی بزرگراه آزادگان 1

آیین بهره‌برداری از کندروی شمالی بزرگراه آزادگان
عکاس: سهیل صحرانورد

آیین بهره‌برداری از کندروی شمالی بزرگراه آزادگان حدفاصل فداییان اسلام تا شهید تندگویان همزمان با صد و یکمین پویش امید و افتخار، صبح شنبه ۲۸ بهمن ماه با حضور لطف‌الله فروزنده معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، سردار اسدالله حاج زمانی معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم الانبیاء و جمعی از مدیران شهری برگزار شد.
شنبه۲۸ بهمن ۱۴۰۲
اینجا کارگاهه؛ تقاطع غیرهمسطح نواب - تندگویان 46

اینجا کارگاهه؛ تقاطع غیرهمسطح نواب-تندگویان
عکاس: شایان محرابی

پروژه تقاطع غیرهمسطح نواب - تندگویان به عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های منطقه به همت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در حال انجام است. این پروژه در صورت تکمیل به ایمن‌سازی و تسهیل تردد مردم مناطق 16 و 19 کمک شایانی می‌کند.
یکشنبه۱۷ دی ۱۴۰۲
بازدید اصحاب رسانه از پروژه‌های منطقه ۱۹ 22

بازدید اصحاب رسانه از پروژه‌های منطقه ۱۹
عکاس: شایان محرابی

جمعی از اصحاب رسانه به همراهی تورج فرهادی، شهردار منطقه ۱۹، صبح دوشنبه ۱۱ دی‌ماه از پروژه‌های این منطقه بازدید کردند.
دوشنبه۱۱ دی ۱۴۰۲
بزرگداشت شهدای حادثه ریزش ساختمان منطقه ۱۹  18

بزرگداشت شهدای حادثه ریزش ساختمان منطقه ۱۹
عکاس: مجتبی عرب زاده - سهیل صحرانورد

مراسم بزرگداشت شهدای حادثه ریزش ساختمان منطقه ۱۹ صبح یکشنبه 22 مرداد ماه با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری در مسجد شیخ فضل‌الله نوری برگزار شد.
یکشنبه۲۲ اَمرداد ۱۴۰۲
آغاز عملیات مرمت نخستین فرودگاه بلدیه 27

آغاز عملیات مرمت نخستین فرودگاه بلدیه
عکاس: شایان محرابی

عملیات مرمت آشیانه‌های نخستین فرودگاه بلدیه در بوستان ولایت به موزه پرواز، توسط شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهر تهران، سه‌شنبه ۱۷ مردادماه آغاز شد.
سه شنبه۱۷ اَمرداد ۱۴۰۲
دومین روز آواربرداری ساختمان‌های غیرمجاز در منطقه ۱۹ 30

دومین روز آواربرداری ساختمان‌های غیرمجاز در منطقه ۱۹
عکاس: سبحان فرج ون

آواربرداری ساختمان‌های غیرمجاز در منطقه ۱۹، با حضور نیروهای آتش‌نشانی و هلال احمر برای دومین روز، دوشنبه ۱۶ مردادماه ادامه پیدا کرد و برای جستجو از سگ‌های زنده‌یاب هلال احمر نیز استفاده شد.
دوشنبه۱۶ اَمرداد ۱۴۰۲
آواربرداری ساختمان‌های غیرمجاز در منطقه ۱۹ 10

آواربرداری ساختمان‌های غیرمجاز در منطقه ۱۹
عکاس: شایان محرابی

پس از ریزش ساختمان‌های غیر مجاز در منطقه 19، نیروهای آتش‌نشانی و هلال احمر عملیات آواربرداری و جستجو را با سگ‌های زنده یاب در شب نیز ادامه دادند.
دوشنبه۱۶ اَمرداد ۱۴۰۲
ریزش ساختمان‌ درحال ساخت غیرمجاز در منطقه 19 27

فروریختن ساختمان‌های غیرمجاز در منطقه ۱۹
عکاس: سهیل صحرانورد

چند ساختمان نیمه کاره غیرمجاز ظهر امروز یکشنبه 15 مرداد در خلازیر شهرک احمدیه واقع در منطقه ۱۹ ریزش کرد.
یکشنبه۱۵ اَمرداد ۱۴۰۲
افتتاح تصفیه‌خانه خلیج فارس و طرح‌های مدیریت منابع آب در منطقه ۱۹ 30

افتتاح تصفیه‌خانه خلیج فارس و طرح‌های مدیریت منابع آب در منطقه ۱۹
عکاس: مجتبی عرب زاده

آیین افتتاح تصفیه‌خانه خلیج فارس و طرح‌های مدیریت منابع آب در پنجاه‌وهفتمین پویش امید و افتخار، با حضور علیرضا زاکانی، شهردار تهران، شنبه ۶ خردادماه، در منطقه 19 برگزار شد.
شنبه۶ خرداد ۱۴۰۲
آیین افتتاح شهر دخت 16

آیین افتتاح شهر دخت
عکاس: شایان محرابی

آیین افتتاح شهردخت و سالن کنفرانس بوستان بانوان منطقه ۱۹ و دو شهر دخت دیگر در مناطق ۲۰ و ۶ که در پنجاه و ششمین پویش امید و افتخار با حضور فاطمه قاسمپور، نماینده تهران و رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، محمد امین توکلی زاده، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، مریم اردبیلی، مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران و تورج فرهادی، شهردار منطقه ۱۹ در مجموعه شهر بانو بوستان ولایت برگزار شد
شنبه۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
پنجاه و دومین رویداد امید و افتخار 11

پنجاه‌ودومین رویداد امید و افتخار در منطقه ۱۹
عکاس: مجتبی عرب زاده

پروژه‌های فرهنگی و هنری منطقه ۱۹ شهرداری تهران در پنجاه‌ودومین رویداد امید و افتخار با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، شنبه ۲۶ فروردین‌ماه افتتاح شدند.
شنبه۲۶ فروردین ۱۴۰۲
افتتاح دهکده فوتبال بوستان ولایت 22

افتتاح دهکده فوتبال بوستان ولایت
عکاس: شایان محرابی

آیین افتتاح و بهره‌برداری از دهکده فوتبال مجموعه بانوان بوستان ولایت در منطقه 19 شهرداری تهران، صبح سه‌شنبه 2 اسفند، با حضور مریم اردبیلی، مشاور شهردار و مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران، تورج فرهادی، شهردار منطقه 19 و جمعی از ورزشکاران برگزار شد.
سه شنبه۲ اسفند ۱۴۰۱
نمایش میدانی جان‌فدا 45

نمایش میدانی جان‌فدا
عکاس: حمید رضا درجاتی

نمایش میدانی «جان‌فدا» روایتی از زندگی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است که هر شب تا تاریخ ۲۵ دی‌ماه در بوستان ولایت تهران میزبان مخاطبان است، «جان‌فدا» به تهیه‌کنندگی علی اسماعیلی و کارگردانی حسن بزرا، محصول مکتب «حاج قاسم» و سازمان هنری رسانه‌ای اوج است.
سه شنبه۲۰ دی ۱۴۰۱
مراسم تشییع و تدفین شهید گمنام در بوستان ولایت 34

مراسم تشییع و تدفین شهید گمنام در بوستان ولایت
عکاس: شایان محرابی

همزمان با سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و شب وفات مادر مهربانی‌ها حضرت ام‌البنین(س)، مراسم تشییع و تدفین یکی از شهدای گمنام با حضور خانواده معظم شهدا، شهروندان منطقه 19 و همچنین مسئولان لشکری و کشوری، شهردار منطقه 19 و مدیران ارشد شهری، صبح پنجشنبه ۱۵ دی‌ماه در بوستان ولایت برگزار شد.
پنج شنبه۱۵ دی ۱۴۰۱
تخریب ساخت‌ و سازهای غیر مجاز محله خلازیل 27

تخریب ساخت‌ و سازهای غیر مجاز محله خلازیل
عکاس: شایان محرابی

نشست خبری تورج فرهادی شهردار منطقه ۱۹ تهران با حضور اصحاب رسانه پیرامون تخریب ساخت‌ و سازهای غیر مجاز ناحیه 3 (محله خلازیل) این منطقه، دوشنبه 16 آبان 1401 برگزار شد. در پایان این برنامه اصحاب رسانه از محل های تخریب شده این منطقه بازدید کردند.
دوشنبه۱۶ آبان ۱۴۰۱
نمایش بزرگ میدانی «تنهاتر از مسیح» 30

نمایش بزرگ «تنهاتر از مسیح»
عکاس: شایان محرابی

نمایش بزرگ میدانی «تنهاتر از مسیح» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی علی اسماعیلی در بوستان ولایت اجرا شد. تنهاتر از مسیح سبکی از روضه‌خوانی هنری با محوریت مصائب خاندان عصمت و طهارات در واقعه عاشورا است که در دو سانس ۲۰ و ۲۲ در بوستان ولایت اجرا می‌شود.
یکشنبه۲۰ شهریور ۱۴۰۱
مراسم افتتاح بوستان فرامنطقه ای ایرانیان 2

مراسم افتتاح بوستان فرامنطقه ای ایرانیان
عکاس: مجتبی عرب زاده

صبح شنبه 19 شهریور ماه 1401 بوستان فرامنطقه ای ایرانیان واقع در منطقه 19 تهران طی مراسمی با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از معاونین و مدیران شهری به بهره برداری رسید.
شنبه۱۹ شهریور ۱۴۰۱
قلعه خمار آباد 54

قلعه خمار آباد
عکاس: شایان محرابی

قلعه خمارآباد در جنوب استان تهران، در مجاورت روستای جعفرآباد جنگل واقع شده است. این قلعه که از خشت و گل ساخته شده است و قدمت آن به دوره قاجار باز می‌گردد تا سال1357، مسکونی بوده و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اهالی آن، آن‌جا را ترک کرده و به روستاهای اطراف مهاجرت نمودند. همجوار این قلعه، اصطبلی با سبک معماری قلعه وجود داشته که در آن از هزار رأس دام نگهداری می‌شده است. اهالی آن به شغل کشاورزی و دامداری مشغول بودند. 30 خانوار در آن زندگی می‌کردند و از طریق دو قنات به قلعه آب رسانی می‌شده که بقایای آن هنوز هم موجود است. به استناد سخنان آقای حاج محمد قاسمی که در سال 1312 در همین مکان به دنیا آمده قلعه خمارآباد متعلق به شخصی به نام آقابزرگ خان و خواهرش شاهزاده لهک بوده است. شایان ذکر است برخی از بناها و آثار تاریخی اطراف تهران از جمله آثار تاریخی منطقه 19، در طول زمان تغییر کاربری داده، تخریب شده و یا اثری از آن‌ها باقی نمانده است. آنچه که از این آثار به جا مانده هم وضعیت خوبی نداشته و در صورت عدم توجه مسئولین در سال‌های آتی به طور کامل نابود می‌گردد.
دوشنبه۳ اَمرداد ۱۴۰۱
اقامه نماز عید فطر افغانستانی های اهل تسنن مقیم تهران 42

اقامه نماز عید قربان افغانستانی های اهل تسنن مقیم تهران
عکاس: شایان محرابی

نماز عید سعید قربان افغانستانی های اهل تسنن مقیم تهران، صبح یکشنبه 19 خرداد 1401 در پارکینگ مرکز خرید و فروش خودرو آیت الله سعیدی منطقه 19 شهرداری اقامه شد.
یکشنبه۱۹ تیر ۱۴۰۱
آیین افتتاح مرکز خرید و فروش اجناس دست دوم خلازیر 22

آیین افتتاح مرکز خرید و فروش اجناس دست دوم خلازیر
عکاس: سبحان فرج ون

صبح روز پنجشنبه ۲ تیرماه ۱۴۰۱، مرکز خرید و فروش اجناس دست دوم با حضور محسن پیرهادی عضو شورای اسلامی شهر تهران، جلال بهرامی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، حسین نظری معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران، سعید بیگی مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران و سید مهدی هدایت شهردار منطقه ١٩ افتتاح و بهره برداری گردید.
پنج شنبه۲ تیر ۱۴۰۱
روز جهانی مقابله با کار کودک 14

روز جهانی مقابله با کار کودک
عکاس: حمید رضا درجاتی

ظهر یکشنبه 22 خرداد ماه 1401 ویژه برنامه روز جهانی مقابله با کار کودک به همت شهرداری منطقه 19 با حضور مهدی هدایت شهردار منطقه و جمعی از کودکان کار در بوستان ولایت برگزار شد.
یکشنبه۲۲ خرداد ۱۴۰۱
افطاری شهردار تهران با پاکبانان 19

افطاری شهردار تهران با پاکبانان
عکاس: شایان محرابی-مجتبی عرب زاده

به مناسبت ماه مبارک رمضان، مراسم افطاری علیرضا زاکانی شهردار تهران با پاکبانان، دوشنبه 29 فروردین 1401 در بوستان بزرگ ولایت برگزار شد.
دوشنبه۲۹ فروردین ۱۴۰۱
نشست خبری شهردار منطقه 19 18

نشست خبری شهردار منطقه 19
عکاس: حمید رضا درجاتی

نخستین نشست خبری مهدی هدایت ، شهردار منطقه ۱۹ تهران ظهر امروز دوشنبه (۲۹فروردین ماه) با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
دوشنبه۲۹ فروردین ۱۴۰۱
بازار میوه و تره بار مرکزی تهران در آستانه نوروز 9

بازار میوه و تره بار مرکزی تهران در آستانه نوروز
عکاس: شایان محرابی

بازار میوه و تره بار مرکزی تهران در آستانه نوروز علاوه بر عرضه میوه شب عید به مردم، محل فروش اقلام مورد نیاز سفره هفت سین هم است و بسیارى از شهروندان با مراجعه به این محل اقلام مورد نیاز خود براى نوروز را تهیه مى کنند.
سه شنبه۲۴ اسفند ۱۴۰۰
آئین کاشت 313 درخت به نیت شهدا 34

آئین کاشت 313 درخت به نیت شهدا
عکاس: سعید ربیعی

همزمان با گرامیداشت روز درختکاری، آئین کاشت 313 درخت به نیت شهدا و آغاز عملیات اجرایی باغ شهدای ایران عصر روز یکشنبه 15 اسفند 1400 و با حضور سمیه رفیعی رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی، مهدی هدایت شهردار منطقه 19 و جمعی از مدیران شهری در بوستان ولایت تهران برگزار شد.
یکشنبه۱۵ اسفند ۱۴۰۰
طرح ساماندهی بازار اجناس دست دوم خلاذیل 2

طرح ساماندهی بازار اجناس دست دوم خلازیل
عکاس: سبحان فرج ون

با توجه به حضور نابسامان فروشندگان اجناس دست دوم در خلازیل و به دنبال آن ایجاد ترافیک در بزرگراه آزادگان، شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با مشارکت شهرداری منطقه 19 تهران، طرح ساماندهی بازار اجناس دست دوم در خلازیل را اجرا می کند. در این طرح 500 غرفه تا پایان سال تحویل فروشندگان می گردد. در روز چهارشنبه، 4 اسفند ماه 1400، مهدی هدایت شهردار منطقه 19 شهر تهران از روند آماده سازی بازار مرکزی اجناس دست دوم خلازیل بازدید به عمل آوردند.
چهارشنبه۴ اسفند ۱۴۰۰
بهسازی پایانه‌ های تاکسی شاهد و شهرری 33

بهسازی پایانه‌ های تاکسی شاهد و شهرری

آیین افتتاح پروژه‌های بهسازی و مسقف سازی پایانه‌های تاکسی مترو شاهد و شهرری با حضور سید مهدی هدایت شهردار منطقه ۱۹، سید محمدناظم رضوی شهردار منطقه ۲۰ و جمعی از مدیران معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران دوشنبه 2 اسفند 1400 برگزار شد.
دوشنبه۲ اسفند ۱۴۰۰
گردهمایی پاکبانان منطقه ۱۹ به مناسبت میلاد حضرت علی(ع) 15

گردهمایی پاکبانان منطقه ۱۹ به مناسبت میلاد حضرت علی(ع)
عکاس: کاظم رضایی

گردهمایی پاکبانان منطقه ۱۹ با عنوان مردان پاک به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر چهارشنبه 27 بهمن 1400 با حضور شهردار منطقه ۱۹ و مدیران شهری این منطقه در سالن استاد شهریار بوستان ولایت برگزار شد.
چهارشنبه۲۷ بهمن ۱۴۰۰
آیین افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های شهری 46

آیین افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های شهری
عکاس: شایان محرابی

آئین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های شهری با حضور علیرضا زاکانی شهرار تهران، شنبه ۲۳ بهمن ماه 1400، در زیرگذر عابر پیاده شهید جناح و به صورت همزمان در مناطق ۱۵، ۱۸، ۱۹ و ۵ همزمان با ایام چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.
شنبه۲۳ بهمن ۱۴۰۰
یادواره شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون 36

یادواره شهدای مدافع حرم منطقه 19 لشکر فاطمیون
عکاس: شایان محرابی

مراسم یادواره شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون منطقه ۱۹، چهارشنبه 20 بهمن 1400 در سالن استاد شهریار در بوستان ولایت برگزار شد.
چهارشنبه۲۰ بهمن ۱۴۰۰
آغاز عملیات بزرگ خدمت جهادی 9

آغاز عملیات بزرگ خدمت جهادی
عکاس: شایان محرابی

عملیات بزرگ خدمت جهادی که با همکاری شهرداری منطقه ۱۹، قرارگاه شهید اسداللهی سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) و ناحیه مقاومت بسیج ابوذر دوشنبه 11 بهمن 1400 برگزار شد.
دوشنبه۱۱ بهمن ۱۴۰۰
گرامیداشت هفته ملی هوای پاک در منطقه 19

گرامیداشت هفته ملی هوای پاک در منطقه 19
عکاس: شایان محرابی

مراسم گرامیداشت "هفته ملی هوای پاک" با حضور سعید محمودی مدیرکل محیط زیست استان تهران و سیدمهدی هدایت شهردار منطقه ۱۹ و جمعی از مدیران شهری در سالن استاد شهریار بوستان بزرگ ولایت چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ برگزار شد.
چهارشنبه۲۹ دی ۱۴۰۰
مراسم بزرگداشت روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی 30

مراسم بزرگداشت روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی
عکاس: سعید ربیعی

مراسم بزرگداشت روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی ظهر روز یکشنبه پنجم دی ماه 1400 با حضور علی نصیری سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، مهدی داوری مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهر تهران، یحیی صالح طبری رئیس اورژانس تهران، شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران، شهردار منطقه 19 و جمعی از مدیران شهری در مرکز مدیریت بحران بوستان ولایت برگزار شد.
یکشنبه۵ دی ۱۴۰۰
از کوره های خاموش آجرپزی تا بازار داغ خلازیل 1

از کوره های خاموش آجرپزی تا بازار داغ خلازیل (خلازیر)
عکاس: شایان محرابی

صبح دوشنبه 15 آذر 1400 جمعی از اصحاب رسانه با همراهی شهردار منطقه 19 و جمعی از مدیران منطقه، از کوره آجر پزی اسماعیل آباد و سایر کوره های منطقه بازدید کردند. در ادامه این بازدیداصحاب رسانه از ضایعات فروشان خلازیل (خلازیر) که حدود ۴ تا ۵ هزار صنف بوده بازدید کردند.
دوشنبه۱۵ آذر ۱۴۰۰
سمفونی رنگ های پاییزی - بوستان رازی 17

سمفونی رنگ های پاییزی - بوستان رازی
عکاس: شایان محرابی

نه بهار با هیچ اردیبهشتی/ نه تابستان با هیچ شهریوری/ و نه زمستان با هیچ اسفندی/ اندازه پاییز به مذاق خیابان‌ها خوش نمی آید/ پاییز مهری دارد که به دل هر خیابانی می نشیند.
دوشنبه۱۵ آذر ۱۴۰۰
افتتاح دو پروژه خدمات شهری منطقه 19 شهرداری تهران 24

افتتاح دو پروژه خدمات شهری منطقه 19 شهرداری تهران
عکاس: شایان محرابی

پروژه نانو کارواش پسماند در بوستان شقایق و نخستین خط بازیافت لاستیک های فرسوده(مربال) در شهرداری تهران صبح دوشنبه اول آذر ماه 1400 با حضور مهدی پیرهادی، رئیس کمیسیون‌ سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، مهدی هدایت شهردار منطقه 19 و معاونین و مدیران ارشد شهرداری تهران در منطقه 19 افتتاح و بهره برداری شد.
دوشنبه۱ آذر ۱۴۰۰
مانور برف روبی منطقه 19 شهرداری تهران 46

مانور برف روبی منطقه 19 شهرداری تهران
عکاس: شایان محرابی

مانور بزرگ برف روبی 1400منطقه 19 شهرداری تهران صبح دوشنبه اول آذر 1400 با حضور مهدی پیرهادی، رئیس کمیسیون‌ سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، مهدی هدایت شهردار منطقه 19 و معاونین و مدیران ارشد شهرداری تهران در بوستان ولایت برگزار شد.
دوشنبه۱ آذر ۱۴۰۰
صبحگاه مشترک یگان حفاظت شهرداری تهران با حضور  شهردار تهران 4

صبحگاه مشترک یگان حفاظت شهرداری تهران با حضور شهردار تهران
عکاس: شایان محرابی

صبحگاه مشترک یگان حفاظت شهرداری تهران با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، سردار بیات فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران، سجاد محمد علی نژاد، مشاور و مدیر کل حوزه شهردار تهران، محمد مقدم حراست کل شهرداری تهران و خانواده معظم شهدا، چهارشنبه 21 مهر ماه 1400برگزار شد.
چهارشنبه۲۱ مهر ۱۴۰۰
کودکان کار میهمان جشنواره بادبادک‌ها 24

کودکان کار میهمان جشنواره بادبادک‌ها
عکاس: حمید رضا درجاتی

صبح دوشنبه ١٩ مهر ماه ١٤٠٠ جشنواره بادبادک‌ها به مناسبت هفته ملی کودک با حضور جمعى از کودکان کار، در بوستان ولایت برگزار شد‌.
دوشنبه۱۹ مهر ۱۴۰۰
حضور شهردار تهران در منزل آتش نشان شهید مرتضی حیدری 15

حضور شهردار تهران در منزل آتش نشان شهید مرتضی حیدری
عکاس: سعید ربیعی

علیرضا زاکانی شهردار تهران عصر روز چهارشنبه هفتم مهرماه 1400 و به مناسبت روز آتش نشان با حضور در خانه شهید آتش نشان مرتضی حیدری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید خدمت از خانواده او تجلیل کرد.
چهارشنبه۷ مهر ۱۴۰۰
بزرگترین مرکز واکسیناسیون خودرویی کرونا در تهران 21

بزرگترین مرکز واکسیناسیون خودرویی کرونا در تهران
عکاس: شایان محرابی

آئین افتتاح و بهره برداری از بزرگترین مرکز واکسیناسیون خودرویی جنوب تهران با حضور دکتر علیرضا زالی فرمانده ستاد مدیریت مقابله با کرونا کلانشهر تهران، علی توکلی شهردار منطقه ۱۹ تهران و جمعی از مسئولان شبکه بهداشت و با استقبال خانواده های سالمند برگزار شد.
یکشنبه۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
اقامه نماز عید فطر افغانستانی های اهل تسنن مقیم تهران 32

اقامه نماز عید فطر افغانستانی های اهل تسنن مقیم تهران
عکاس: شایان محرابی

اقامه نماز عید سعید فطر افغانستانی های اهل تسنن مقیم تهران صبح پنجشنبه 23 اردیبهشت در پارکینگ مرکز خرید و فروش خودرو نعمت آباد، با رعایت پرتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار شد.
پنج شنبه۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
اولین هایپر مارکت پسماند خشک شهر تهران در منطقه 19

اولین هایپر مارکت پسماند خشک شهر تهران
عکاس: شایان محرابی

در این مکان پسماندهای خشک شهروندان از جمله دور ریختنی های پلاستیکی، شیشه، الکترونیکی، فلزی و … براساس قیمت‌های مصوب سازمان پسماند شهر تهران خریداری شده و معادل آن شهروندان می‌توانند کالاهای مورد نیاز خود را از هایپرمارکت تهیه کنند. این مرکز در روزهای شنبه پسماندهای شهروندان را با دو برابر قیمت خریداری می کند و به مراجعین یک عدد لامپ ال ای دی تعمیر شده هدیه می دهد. در این هایپر پسماند قابلیت بازیافت لامپ‌های ال ای دی سوخته فراهم شده و پس از تعمیر، ۶ ماه ضمانت می‌شوند. این مرکز جنب پایانه شهید سروری در منطقه 19 راه اندازی شده است.
سه شنبه۳۱ فروردین ۱۴۰۰
ویژه برنامه پیک امید در تهران 1400 - صالح آباد غربی 25

ویژه برنامه پیک امید در تهران 1400 - صالح آباد غربی
عکاس: شایان محرابی

شهرداری تهران با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اقدام به برگزاری ویژه برنامه ای با عنوان پیک امید در تهران 1400 کرد. در این برنامه ها علاوه بر کارناوال عروسک های بلند قامت و برنامه های فرهنگی و هنری کلاس های تخصصی کودک و نوجوان برگزار می شود.
جمعه۶ فروردین ۱۴۰۰
بازدید شهردار تهران از حوزه علمیه مشکات 41

بازدید شهردار تهران از حوزه علمیه مشکات
عکاس: شایان محرابی

پیروز حناچی صبح روز سه شنبه 26 اسفند ماه 1399 با حضور در حوزه علمیه مشکات از این مجموعه بازدید کرد. در این برنامه کلنگ خوابگاه متاهلین این مجموعه توسط شهردار تهران زده شد.
سه شنبه۲۶ اسفند ۱۳۹۹
آیین بهره برداری خیابان شهامت 28

آیین بهره برداری خیابان شهامت
عکاس: شایان محرابی

آیین بهره برداری خیابان شهامت در منطقه 19 با حضور حجت ا‌لاسلام سیدمحمدحسن ابوتر‌ابی و اعضای شورای اسلامی شهر تهران دوشنبه 25 اسفد 1399 برگزار شد.
دوشنبه۲۵ اسفند ۱۳۹۹
مراسم درختکاری در بوستان ولایت  11

مراسم درختکاری در بوستان ولایت
عکاس: کاظم رضازاده

مراسم درختکاری در بوستان ولایت با حضور اعضای شورای شهر تهران و شهردار منطقه و معاونین و خانواده معظم شهدا و تعدادی از دوچرخه سواران برگزار شد.
دوشنبه۱۸ اسفند ۱۳۹۹
بهره‌برداری از 15 زمین ورزشی در منطقه 19

بهره‌برداری از 15 زمین ورزشی در منطقه 19
عکاس: مجتبی عرب زاده

آیین بهره‌برداری از 15 زمین ورزشی در منطقه 19 صبح دوشنبه 4 بهمن1399 با حضور جمعی از مدیران شهری و قهرمانان ملی در بوستان ولایت برگزار شد.
دوشنبه۴ اسفند ۱۳۹۹
بازدید شهردار تهران از منطقه 19 33

بازدید شهردار تهران از منطقه 19
عکاس: شایان محرابی

پیروز حناچی شهردار تهران سه شنبه 21 بهمن ماه 1399، به همراه محمدرضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و علی توکلی شهردار منطقه از مقبره شهدا بوستان 22 بهمن، پروژه بوستان ایرانیان، ایستگاه خدمات کاهش آسیب، بازار خلاذیر و سطح منطقه 19 بازدید کرد.
سه شنبه۲۱ بهمن ۱۳۹۹
رونمایی از مقبره شهدای گمنام بوستان 22 بهمن 1

رونمایی از مقبره شهدای گمنام بوستان 22 بهمن
عکاس: شایان محرابی

رونمایی از مقبره شهدای گمنام بوستان 22 بهمن منطقه 19 در راستای پاسداشت مقام شامخ شهیدان عالی قدر میهن اسلامی با حضور خانواده شهدا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران و مدیران شهری دوشنبه 20 بهمن ماه برگزار شد.
دوشنبه۲۰ بهمن ۱۳۹۹
مانور عملیات برف روبی شهرداری منطقه 19

مانور عملیات برف روبی شهرداری منطقه 19
عکاس: کاظم رضازاده

صبح روز پنج شنبه 22 آذر ماه 1399 مانور خودرویی عملیات برف روبی شهرداری تهران در بوستان ولایت باحضور جمعی از مدیران شهری برگزار شد.
شنبه۲۲ آذر ۱۳۹۹
زیر آسمان روضه 14

زیر آسمان روضه
عکاس: مرضیه نورعلی

برگزاری روضه خانگی بانوان به دلیل شیوع ویروس کرونا در فضای باز بوستان ولایت منطقه 19 برگزار شد
شنبه۸ شهریور ۱۳۹۹
رونمایی از یادمان شهدای گمنام 5

رونمایی از یادمان شهدای گمنام
عکاس: کاظم رضازاده

مقبره دو شهید گمنام آرمیده در بوستان شقایق منطقه ۱۹ امروز با حضور مجید فرهانی عضو شورای اسلامی شهر تهران و شهردار منطقه با رعایت پروتکل های بهداشتی رونمایی شد.
چهارشنبه۸ اَمرداد ۱۳۹۹
تخریب پاساژ توحید 2

تخریب پاساژ توحید
عکاس: کاظم رضازاده

پاساژ تجاری توحید در منطقه ۱۹ به منظور تأمین امنیت جانی شهروندان، رفع مخاطرات احتمالی وگره ترافیکی تخریب شد.
شنبه۲۱ تیر ۱۳۹۹
آیین افتتاح فضای جمعی رها محله نعمت آباد 10

آیین افتتاح فضای جمعی رها محله نعمت آباد
عکاس: کاظم رضازاده

فضای جمعی رها با حضور محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران، حسن خلیل آبادی عضو شورای اسلامی شهر تهران، عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران،کاوه حاجی علی اکبری مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران و علی توکلی شهردار منطقه 19 درتقاطع خیابان شهید زارعی(رها) و کوچه غنچه در ناحیه سه این منطقه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
شنبه۱۴ تیر ۱۳۹۹
بازگشایی پل غیر هم سطح "باقر شهر" 18

بازگشایی پل غیر هم سطح "باقر شهر"
عکاس: شایان محرابی

پل غیر هم سطح در مسیر جنوب به غرب اتوبان قم به بزرگراه علامه عسگری و ورود به محدوده منطقه 19 از پل روگذر باقرشهر بازگشایی شد. پروژه تقاطع غیر همسطح چهار راه باقر شهر در 4 بخش اجرا می شود که در حال حاضر بخش روگذر آن بازگشایی شده است و طی برنامه اجرایی آتی بخش زیرگذر محور شرق به غرب ، زیرگذر دوربرگردان جنوب به جنوب و شمال به شمال صورت می گیرد.
شنبه۳ خرداد ۱۳۹۹
رزمایش ضدعفونی معابر سازمان بسیج شهرداری تهران 1

رزمایش ضدعفونی معابر سازمان بسیج شهرداری تهران
عکاس: احمد آقاسیانی

رزمایش ضدعفونی معابر شهر تهران ظهر امروز چهارشنبه 27 فروردین 1399 توسط سازمان بسیج شهرداری تهران در بوستان ولایت برگزار شد.
چهارشنبه۲۷ فروردین ۱۳۹۹
افتتاح پروژه های مناسب سازی معابر و بوستان ها در منطقه 19 1

افتتاح پروژه های مناسب سازی معابر و بوستان ها در منطقه 19
عکاس: وحید شیخی

صبح امروز چهارشنبه 13 آذرماه پروژه های مناسب سازی معابر و بوستان ها به منظور بهره برداری افراد کم توان و معلول در منطقه 19 افتتاح شد .
چهارشنبه۱۳ آذر ۱۳۹۸
عرضه دام زنده در منطقه 19 شهرداری تهران 3

عرضه دام زنده در منطقه 19 شهرداری تهران
عکاس: کاظم رضازاده مقدم

خدمات رسانی جایگاه موقت عرضه دام زنده درشهرداری منطقه 19 تهران
سه شنبه۲۲ اَمرداد ۱۳۹۸
بیست و هفتمین جلسه شورای معاونان، مشاورین و شهرداران 25

بیست و هفتمین جلسه شورای معاونان، مشاورین و شهرداران
عکاس: شایان محرابی

بیست و هفتمین جلسه شورای معاونان، مشاورین و شهرداران با حضور پیروز حناچی شهردار تهران دوشنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۸ در سوله مدیریت بحران منطقه 19 در بوستان ولایت برگزار شد.
دوشنبه۱۷ تیر ۱۳۹۸
نمایشگاه بهاره در بوستان ولایت 7

نمایشگاه بهاره در بوستان ولایت
عکاس: شایان محرابی

نمایشگاه بهاره بوستان ولایت با عرضه کالاهایی از جمله: پوشاک، آجیل، شیرینی و میوه که از تخفیف 5 تا 25 درصدی در سال 97 برخوردار است از چهارشنبه 15 اسفند 1397 لغایت جمعه 24 اسفند 1397 از ساعت 11:00 الی 21:00 در برپاست.
جمعه۱۷ اسفند ۱۳۹۷
نمایش بزرگ «تنهاتر از مسیح» 16

نمایش بزرگ «تنهاتر از مسیح»
عکاس: شایان محرابی

نمایش بزرگ «تنهاتر از مسیح» با شیوه‌ای جدید و متفاوت به شکل روضه‎خوانی هنری و به صورت اجرای میدانی با محوریت مصائب آل الله و اصحاب امام عشق حضرت سیدالشهداء(ع) در واقعه عاشورا به همت سازمان هنری رسانه‌ای اوج و موسسه هنری سیمای ققنوس در بوستان ولایت تهران به روی صحنه می‎رود. نمایش میدانی «تنهاتر از مسیح» به مدت ۶۰ دقیقه و در فضایی بیش از ۱۵.۰۰۰مترمربع با بهره‎گیری از ۴۰۰ عوامل و بازیگر و جلوه‎های ویژه تصویری و میدانی در ایام اربعین ۹۷ از ۱۷ مهر تا ۱۷ آبان ۹۷ هر شب در ۲ نوبت پذیرای حدود ۷۰۰۰ تماشاگر است.
یکشنبه۱۳ آبان ۱۳۹۷
شانزدهمین نمایشگاه فرهنگی عطر سیب 8

شانزدهمین نمایشگاه فرهنگی عطر سیب
عکاس: شایان محرابی

شانزدهمین نمایشگاه فرهنگی عطر سیب در راستای تقویت باورهای آئینی و دینی و حمایت از کسب و کار حسینی تا 23 شهریور ماه در بوستان ولایت با عرضه اقلام مورد نیاز هیئت‌های مذهبی آماده خدمات دهی به شهروندان خواهد بود.
سه شنبه۲۰ شهریور ۱۳۹۷
بزرگداشت آیت الله طالقانی 19

بزرگداشت آیت الله طالقانی
عکاس: محمد محسنی فر

بزرگداشت آیت الله طالقانی صبح امروز در قطعه شهدا بهشت زهرا برگزار شد
دوشنبه۱۹ شهریور ۱۳۹۷
بازدید دکتر حسینی مکارم سرپرست شهرداری تهران از دبیرستان همت 4

بازدید دکتر حسینی مکارم سرپرست شهرداری تهران از دبیرستان همت
عکاس: احسان رافتی

دکتر حسینی مکارم سرپرست شهرداری تهران صبح امروز به مناسبت روز معلم از دبیرستان همت بازدید و از معلمان این مدرسه تجلیل کردند.
سه شنبه۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
مانور ماشین آلات و تجهیزات ستاد برف روبی شهرداری تهران 1

مانور ماشین آلات و تجهیزات ستاد برف روبی شهرداری تهران
عکاس: احسان طالب زاده

صبح امروز 12 آذرماه 1396 مانور ماشین آلات و تجهیزات ستاد برف روبی شهرداری تهران با حضور معاون خدمات شهری شهرداری تهران در بوستان ولایت برگزار شد.
یکشنبه۱۲ آذر ۱۳۹۶
آیین نواختن زنگ دانش آموز شهید با حضور دکتر نجفی 1

آیین نواختن زنگ دانش آموز شهید با حضور دکتر نجفی
عکاس: احسان طالب زاده

آیین نواختن زنگ دانش آموز شهید با حضور دکتر نجفی؛ شهردار تهران در بهشت زهرا(س)، قطعه شهدای دانش آموز برگزار شد.
شنبه۱ مهر ۱۳۹۶
نشست خبری مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار 5

نشست خبری مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار
عکاس: احسان طالب زاده

صبح امروز (8 شهریور 1396) نشست خبری عبدالحسین رحیمی؛ مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در راستای " اجرای طرح عرضه بهداشتی دام سال 1396 " در ساختمان مرکزی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
چهارشنبه۸ شهریور ۱۳۹۶
بازدید شهردار تهران از پروژه های تازه ساخت منطقه 19 1

بازدید شهردار تهران از پروژه های تازه ساخت منطقه 19
عکاس: احسان طالب زاده

صبح امروز 27 تیر ماه 1396 محمد باقر قالیباف؛ شهردار تهران از پروژه های تازه ساخت منطقه 19 شهرداری تهران بازید و افتتاح کردند.
سه شنبه۲۷ تیر ۱۳۹۶
آیین افتتاح ۸۸ پروژه‌ شهرداری منطقه ۱۹ با حضور شهردار تهران 1

آیین افتتاح ۸۸ پروژه‌ شهرداری منطقه ۱۹ با حضور شهردار تهران
عکاس: احسان طالب زاده

آیین افتتاح و بهره‌برداری از ۸۸ پروژه منطقه ۱۹ و ۷ ایستگاه آتش‌نشانی پیش از ظهر امروز سه‌شنبه ۲۷ تیر ماه با حضور دکتر محمد‌باقر قالیباف شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری برگزار شد.
سه شنبه۲۷ تیر ۱۳۹۶
کاشت نهال در بوستان ولایت  8

کاشت نهال در بوستان ولایت
عکاس: سبحان فرج ون

صبح روز شنبه 14 اسفند ماه پویش یه عالمه درخت با همت قرارگاه جهادی امام رضا (ع) و شهرداری منطقه 19 و با حضور دانش آموزان , خانواده شهدای آتش نشان و شهدای مدافع حرم در بوستان ولایت برگزار گردید .
شنبه۱۴ اسفند ۱۳۹۵
مسابقه سازه های ماکارونی کودکان کار 37

مسابقه سازه های ماکارونی کودکان کار
عکاس: شایان محرابی

مسابقه سازه های ماکارونی کودکان کار در ورزشگاه شهید باکری واقع در منطقه 19 شهرداری تهران با شرکت تعدادی از کودکان کار و خیابان تحت پوشش مراکز پرتو شهرداری تهران پنج شنبه 25 آذر ماه برگزار شد.
پنج شنبه۲۵ آذر ۱۳۹۵
یک لقمه مهربانی در امام زاده علی اکبر 4

یک لقمه مهربانی در امام زاده علی اکبر
عکاس: حسین افخمی

مراسم افطاری یک لقمه مهربانی در امام زاده علی اکبر واقع در منطقه 19 برگزار شد.
شنبه۵ تیر ۱۳۹۵