دهمین رویداد تکریم پرچم جمهوری اسلامی ایران 14

دهمین رویداد تکریم پرچم جمهوری اسلامی ایران

دهمین رویداد تکریم پرچم جمهوری اسلامی ایران صبح یکشنبه 12 فروردین ماه با حضور عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امورخارجه و جمعی از سفرای کشورهای خارجی در منطقه گردشگری عباس آباد برگزار شد.
آیین برافراشتن پرچم عزای حسینی 29

آیین برافراشتن پرچم عزای حسینی

آیین برافراشتن پرچم عزای حسینی برفراز بلندترین سکوی پرچم ایران عصر دوشنبه 18 مرداد 1400 با حضور مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران و علیرضا جاوید سرپرست شهرداری تهران در کوشک باغ هنر برگزار شد.
تهران در سوگ «آیت الله هاشمی رفسنجانی» 16

تهران در سوگ «آیت الله هاشمی رفسنجانی»

دکتر عیسی علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران در گفت و گو با شهرنوشت، با اشاره به سیاه پوشی پایتخت در ۳ روز عزای عمومی در کشور ضمن عرض تسلیت گفت: باتوجه به شخصیت والای آیت الله هاشمی رفسنجانی اقدامات لازم را در سوگ ایشان در دستور کار قرار دادیم. وی با بیان اینکه در این خصوص ۳ برنامه در دست اقدام داریم، افزود: تمامی پرچم های رنگی در سطح شهر جمع آوری شده و به رنگ مشکی در آمده و بیرق های سیاه در کنار پرچم ایران در سطح شهر تهران برافراشته خواهند شد. همچنین پرچم های بلند سطح شهر نیز به مدت ۳روز به رنگ سیاه در می آید. مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران با اشاره به ۱۰۰ پرچم بلند ۷۰ متری و ۸ هزار پرچم در عرشه پل ها در سطح شهر اذعان کرد: این تعداد پرچم به رنگ مشکی در خواهند آمد. همچنین در مناطق و سازمان های زیرمجموعه شهر تهران نیز پرچم های سیاه نصب خواهند شد.