پارکینگ طبقاتی منطقه 18

اینجا کارگاهه؛ منطقه هجده

تعداد زیادی کارگاه در حوزه‌های خدمت‌رسانی(عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک) در شهر تهران فعال است. کمپین «اینجا کارگاهه» به منظور اطلاع‌رسانی دقیق به مردم در بیش از ۱۰۰ نقطه کارگاهی پایتخت است. گزارش زیر پارکینگ طبقاتی منطقه 18، کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی خیابان بهار، کندروی 45 متری بهار، سوله ورزشی شهدای یافت آباد، بزرگراه شهید بروجردی، باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)، درمانگاه شهرداری در منطقه 18 شهرداری تهران را به تصویر کشیده است.
پارکینگ‌ طبقاتی اعتماد

اینجا کارگاهه؛ منطقه ده

تعداد زیادی کارگاه در حوزه‌های خدمت‌رسانی(عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، خدمات شهری، حمل‌و‌نقل و ترافیک) در شهر تهران فعال است. کمپین «اینجا کارگاهه» به منظور اطلاع‌رسانی دقیق به مردم در بیش از ۱۰۰ نقطه کارگاهی پایتخت است. گزارش زیر بوستان عزیز، پارکینگ‌ طبقاتی گلستانی و اعتماد، احداث ساختمان کلینیک گل ‌و گیاه ، ایستگاه‌های بی آر تی نواب، احداث مرکز پسماند در منطقه ده شهرداری تهران را به تصویر کشیده است.
آیین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های شهری منطقه 2 44

آیین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های شهری منطقه 2

آیین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های شهری منطقه 2 در قالب صدوهفدهمین پویش امید و افتخار، با حضور مهدی پیرهادی، عضو شورای اسلامی شهر تهران، حسین نظری، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران و مهدی صالحی، شهردار منطقه 2، صبح روز شنبه یکم اردیبهشت‌ماه در پارکینگ بوستان پردیسان برگزار شد.
اینجا کارگاهه؛ طرح توسعه نفرآباد 49

اینجا کارگاهه؛ طرح توسعه محله نفرآباد

تعداد زیادی کارگاه در حوزه‌های خدمت‌رسانی(عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک) در شهر تهران فعال است. کمپین «اینجا کارگاهه» به منظور اطلاع‌رسانی دقیق به مردم در بیش از ۱۰۰ نقطه کارگاهی پایتخت است. گزارش زیر طرح توسعه محله نفرآباد را به تصویر کشیده است. طرح بازآفرینی محیط پیرامونی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) حدود ۲۰۰ هکتار است که ۱۳ تا ۱۵ هکتار آن به محله نفرآباد با بیش از ۲۰۰ پلاک مسکونی اختصاص یافته است. ۲۱ پروژه محرک توسعه در طرح مذکور پیش بینی شده و در زمین‌های متعلق به شهرداری طرح‌هایی همچون مسکن الگو، مجموعه اقامتی، خدماتی، پارکینگ و فضای باز شهری اجرا می‌شود.
اینجا کارگاهه؛ پارکینگ طبقاتی نیایش 28

اینجا کارگاهه؛ پارکینگ طبقاتی نیایش

یکی از پروژه‌های عمرانی پایتخت که از سال 93 به علت مشکلات معارضان ملکی، تاسیساتی و نقدینگی در مقاطعی متوقف شده بود، پروژه پارکینگ طبقاتی نیایش است. روند ادامه ساخت و اتمام این پروژه با تمام مشکلات پیش‌رو از سال گذشته به همت تیم مدیریت شهری از سر گرفته شد و قرار است تا پایان سال جاری 9 طبقه از پروژه پیش‌گفته به بهره‌برداری برسد. لازم به ذکر است ظرفیت پذیرش نهایی خودرو در 9 طبقه از پروژه مذکور 1280 خودرو است.
اینجا کارگاهه؛ منطقه شانزده 30

اینجا کارگاهه؛ منطقه شانزده

تعداد زیادی کارگاه در حوزه‌های خدمت‌رسانی(عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک) در شهر تهران فعال است. کمپین «اینجا کارگاهه» به منظور اطلاع‌رسانی دقیق به مردم در بیش از ۱۰۰ نقطه کارگاهی پایتخت است. گزارش زیر کارگاه‌ پروژه تقاطع غیرهمسطح نواب-تندگویان، پارکینگ طبقاتی جوادیه، بوستان آرمان محله جوادیه، ساماندهی دست‌فروشان محور صابونیان، ایستگاه ۱۳۵ آتش‌نشانی، مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو در منطقه ۱۶ را به تصویر کشیده است.
به وقت خدمت؛ پایانه شرق 53

به وقت خدمت؛ پایانه شرق

پروژه پایانه جدید شرق در مساحتی به وسعت ۱۳۰ هزار متر مربع شامل ساختمان ترمینال در ۳ طبقه و پارکینگ خودرو و اتوبوس به همراه محوطه سازی، در حال ساخت است و فاز نخستین آن امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.
بازدید از پروژه‌های منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد 38

بازدید از پروژه‌های منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد

جمعی از اصحاب رسانه،صبح امروز چهارشنبه ۲۵ مردادماه، از پروژه‌های منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد بازدید کردند.
آئین آغاز طرح کنترل هوشمند پارک حاشیه ای 35

آئین آغاز طرح کنترل هوشمند پارک حاشیه‌ای

آئین آغاز طرح کنترل هوشمند پارک حاشیه‌ای با حضور سید جعفر تشکری هاشمی، عضو شورای اسلامی شهر تهران، جلال بهرامی، معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران و مجتبی شفیعی، مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران، صبح روز دوشنبه ۲ مردادماه در پارکینگ طبقاتی طالقانی برگزار شد.
بازدید معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران از منطقه ۸ 22

بازدید معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران از منطقه ۸

صبح امروز، جمعه ۱۹ خردادماه، عباس شعبانی، معاون هماهنگی و امور مناطق به همراه فاطمه تنهایی، شهردار منطقه ۸ و جمعی از مدیران ستادی این منطقه از مخزن مکانیزه مسیل باختر، پروژه خیالستان زندگی و پارکینگ شهید مدنی منطقه ۸، بازدید کردند.
آیین ساخت پارکینگ طبقاتی در بیمارستان شریعتی 8

آیین ساخت پارکینگ طبقاتی در بیمارستان شریعتی

آیین ساخت پارکینگ طبقاتی در بیمارستان دکتر شریعتی، صبح شنبه ۶ خردادماه، همزمان با پنجاه‌وهفتمین رویداد امید و افتخار با حضور علیرضا زاکانی، شهردار تهران، جلال بهرامی، معاون حمل و نقل و ترافیک، مجتبی شفیعی، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و جمعی از مدیران ارشد شهری برگزار شد.
پنجمین همایش کشوری کلوپ کمپینگ و کاروانینگ 4

پنجمین همایش کشوری کلوپ کمپینگ و کاروانینگ

پنجمین همایش کشوری کلوپ کمپینگ و کاروانینگ، همزمان با عید سعید فطر و با مشارکت کانون جهانگردی و اتومبیل رانی، وزارت میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی، صبح امروز شنبه دوم اردیبهشت‌ماه، در پارکینگ شماره سه برج میلاد برگزار شد.
مراسم افتتاح پروژهای منطقه ۸ 3

مراسم افتتاح پروژهای منطقه ۸

مراسم افتتاح پارکینگ طبقاتی شهید مدنی، بوستان شهید خرمی شاد، مخزن ذخیره آب بوستان امدادگران، پروژه جمع‌آوری آب های سطحی خیابان بخت آزاد و مددسرای بانوان در منطقه ۸ با حضور جلال بهرامی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و فاطمه تنهایی، شهردار این منطقه، صبح امروز چهارشنبه ۲۶ بهمن‌ماه در سی امین رویداد امید و افتخار برگزار شد.
فیلم نمایش ۴۱۰ در برج میلاد 43

فیلم نمایش ۴۱۰ در برج میلاد

فصل اول سینمایش «۴۱۰» به تهیه‌کنندگی علیرضا کوه‌فر و کارگردانی کوروش زارعی از دوشنبه ۲۵ مهر در برج میلاد تهران اجرای خود را آغاز کرده است. «سینمایش» ابداعی تازه از حوزه هنری انقلاب اسلامی است که با ترکیبی از قالب تئاتر و جلوه‌های ویژه سینمایی اثری متفاوت را به نمایش می‌گذارد. از جلوه‌های ویژه این اثر بزرگ می‌توان به بزرگترین آکواریوم تئاتری با ظرفیت ۱۰۰ هزار لیتر آب اشاره کرد. «۴۱۰» روایتی متفاوت از دفاع مقدس با محوریت شهید سپهبد قاسم سلیمانی و فتح گردان غواصی لشکر ۴۱ ثارالله است که به مدت ۱۵ شب و در یک سانس در برج میلاد تهران و با ظرفیت بالای چهار هزار نفر تماشاگر از ساعت ۱۹ الی ۲۱ در محوطه پارکینگ ۳ برج میلاد، اجرا می‌شود.
مراحل ساخت پارکینگ امیر کبیر

مراحل ساخت پارکینگ امیرکبیر

پارکینگ امیرکبیر، اولین پارکینگ صد درصد زیرسطحی شهر تهران است که ظرفیت پارکینگ امیرکبیر ۵۵۱ واحد بوده و در مساحت ۲۰ هزار متر مربع راه اندازی شد.
آیین افتتاح پارکینگ طبقاتی امیرکبیر 18

آیین افتتاح پارکینگ طبقاتی امیرکبیر

صبح شنبه 30 مهرماه 1401 پارکینگ طبقاتی امیرکبیر با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران افتتاح شد، این پارکینگ حدود ۲۰ هزار مترمربع زیر بنا دارد و اولین پارکینگ هوشمندی است که تاییدیه آتش نشانی را دارد.
بزرگترین پایانه زیرزمینی قطارهای شهری در اکباتان

بزرگترین پایانه زیرزمینی قطارهای شهری در اکباتان

اولین و تنها پارکینگ زیرزمینی قطارهای شهری کشور با نام «پایانه اکباتان» در غربی‌ترین نقطه خط ۴ متروی تهران به زودی افتتاح خواهد شد.سازه پارکینگ در زیرزمین تعبیه شده و این اجازه را می‌دهد تا از سطح فوقانی آن برای ایجاد فضای سبز و یک پلازای مدرن شهری استفاده شود. این پارکینگ با ۷ هکتار مساحت، در ضلع غربی بزرگراه شهید ستاری و محدوده شمال ایستگاه متروی اکباتان واقع شده است.
اکباتان؛ بزرگترین پایانه زیر زمینی ایران 3

اکباتان؛ بزرگترین پایانه زیر زمینی ایران

اولین و تنها پارکینگ زیرزمینی قطارهای شهری کشور با نام "پایانه اکباتان" در غربی‌ترین نقطه خط ۴ متروی تهران به زودى افتتاح خواهد شد.در این پارکینگ ۲۱ خط ریلی تعبیه شده و از نکات بارز طراحی این سازه امکان ایجاد دهانه‌های بزرگ به ابعاد ۳۳ متر با استفاده از اسکلت فلزی، جهت نصب سوزن و ایجاد انشعاب‌های مختلف برای هدایت قطارها به هر یک از ۲۱ خط ریلی است. با توجه به آنکه این پارکینگ در محدوده مسکونی شهرک اکباتان واقع شده است، ساخت آن به صورت زیرزمینی طراحی شده تا کمترین مزاحمت برای اهالی منطقه و نیز حداقل آسیب برای منظر شهری را در پی داشته باشد؛ ضمن اینکه زیرزمینی بودن سازه پارکینگ، این اجازه را می‌دهد تا از سطح فوقانی آن برای ایجاد فضای سبز و یک پلازای مدرن شهری استفاده شود. گفتنی است این پارکینگ با ۷ هکتار مساحت، در ضلع غربی بزرگراه شهید ستاری و محدوده شمال ایستگاه متروی اکباتان واقع شده است.
اقامه نماز عید فطر افغانستانی های اهل تسنن مقیم تهران 42

اقامه نماز عید قربان افغانستانی های اهل تسنن مقیم تهران

نماز عید سعید قربان افغانستانی های اهل تسنن مقیم تهران، صبح یکشنبه 19 خرداد 1401 در پارکینگ مرکز خرید و فروش خودرو آیت الله سعیدی منطقه 19 شهرداری اقامه شد.
جای خالی پروانه ها 13

جای خالی پروانه ها

پارکینگ پاساژ پروانه که روزهای جمعه، محلی برای گرد هم آمدن فروشنده های محصولات آنتیک، صنایع دستی، دست سازه‌ها، لباس‌های سنتی و ... بوده، حالا خالی از سکنه شده و قرار است به زودی بازسازی شده و به عنوان پارکینگ عمومی مورد استفاده قرار گیرد.