افتتاح ۶۰ پروژه مدیریت شهری در منطقه سه تهران 2

افتتاح ۶۰ پروژه مدیریت شهری در منطقه سه تهران

مراسم افتتاح و بهره‌برداری از ۶۰ پروژه عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری و فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۳ در صدوسومین پویش امید و افتخار با حضور هادی حق بین معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، حمید جوانی شهردار منطقه ۳ و جمعی از مدیران شهری در بوستان ملت برگزار شد.
اینجا کارگاهه؛ ساختمان بلدیه 3

اینجا کارگاهه؛ ساختمان بلدیه

تعداد زیادی کارگاه در حوزه‌های خدمت‌رسانی(عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک) در شهر تهران فعال است. کمپین «اینجا کارگاهه» به منظور اطلاع‌رسانی دقیق به مردم در بیش از ۱۰۰ نقطه کارگاهی پایتخت است. گزارش زیر ساختمان بلدیه تهران را به تصویر کشیده است.
اینجا کارگاهه؛ منطقه سه 40

اینجا کارگاهه؛ منطقه سه

تعداد زیادی کارگاه در حوزه‌های خدمت‌رسانی(عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک) در شهر تهران فعال است. کمپین «اینجا کارگاهه» به منظور اطلاع‌رسانی دقیق به مردم در بیش از ۱۰۰ نقطه کارگاهی پایتخت است. گزارش زیر کانال رودبار، سوله بازیافت، اسکان کارگری ناحیه 1، کتابخانه ده ونک، ساماندهی حاشیه بزرگراه چمران را به تصویر کشیده است.
نشست مسئولان خانه‌های دوام و ایمنی مناطق ۲۲ گانه 28

نشست مسئولان خانه‌های دوام و ایمنی مناطق ۲۲ گانه

نشست هم‌اندیشی مسئولان خانه‌های دوام و ایمنی محلات مناطق ۲۲ گانه شهر تهران، چهارشنبه ۲۴ خردادماه، با حضور مهدی بابایی، عضو شورای اسلامی شهر، حمید جوانی شهردار منطقه سه و علی نصیری، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران، در پردیس سینمای ملت برگزار شد.
رستوران پردیس قلهک با پرسنل ناشنوا  8

رستوران پردیس قلهک با پرسنل ناشنوا

رستوران و بوفه بین المللی پردیس قلهک در راستای کار آفرینی و ایجاد بستری مناسب برای جوانان سرپرست خانوار و بی بضاعت و علی الخصوص با ایده ای نو در قالب حمایت از بانوان ناشنوا(طی دوره آموزش) به عنوان سالن کار فعالیت خود را 8 ماه است که با جدیت پیگیری و با حمایت های مستمر شهرداری منطقه سه تهران توانسته است به عنوان اولین و تنها رستوران وی آی پی جهت مراسم ها ،همایش ها ،دور همی های دوستانه و خانوادگی در محیطی قابل اطمینان خانواده ها با پذیرایی شایسته پرسنل بانو ناشنوا و کادر مجرب جوانان جویای نام در سیستم آشپزخانه توانسته با هدف کار آفرینی و ایجاد انگیزه محیطی را فراهم نماید تا بتواند سهم کوچکی در خلق انسانیت داشته باشد.
مراسم درختکاری به مناسبت روز مادر 42

مراسم درختکاری به مناسبت روز مادر

مراسم درختکاری به مناسبت روز مادر با حضور سرکار خانم دکتر ابتکار معاون محترم رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، اعضای شورای شهر در بوستان بهشت مادران منطقه سه برگزار شد.