بهره‌برداری از پروژه‌های شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران 5

بهره‌برداری از پروژه‌های شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران

آیین بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و خدماتی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، دوشنبه ۲۸ اسفندماه، مصادف با یکصدوچهاردهمین پویش امیدوافتخار با حضور حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، سعید بیگی مدیرعامل شرکت صنایع و مشاغل شهر تهران، مهدی صالحی شهردار منطقه ۲، مسعود رنجبریان مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران، هلیا حسینی مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و جمعی از مسئولان و مدیران شهری برگزار شد.
نشست خبری مشترک مدیران عامل شرکت ساماندهی مشاغل و شرکت شهربان شهرداری تهران 11

نشست خبری مشترک مدیران عامل شرکت ساماندهی مشاغل و شرکت شهربان شهرداری تهران

نشست خبری مشترک سعید بیگی مدیرعامل شرکت صنایع و مشاغل شهر تهران و مسعود رنجبریان مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان در خصوص ساماندهی نوروزی دستفروشان با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
اینجا کارگاه؛ بازارچه سرمد 11

اینجا کارگاه؛ بازارچه سرمد

چهارراه ولیعصر(عج) به عنوان یکی از مکان‌های پر تردد شهر همیشه شاهد حضور دستفروشان و بساط گستران بوده است، از این رو با هدف ساماندهی این محور ایجاد بازارچه سرمد در ضلع جنوب غربی چهارراه ولیعصر(عج) در دستور کار شهرداری منطقه ۱۱ تهران و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر قرار گرفت و تا هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید.
گذر غذا و گردشگری برکت 15

گذر غذا و گردشگری برکت

گذر غذا و گردشگری برکت به همت شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران و شهرداری منطقه 8 افتتاح شده است. این گذر یک خیابان غذا یا فود استریت می‌باشد و در در تهرانپارس شرقی، بلوار شاهد، نرسیده به خیابان دماوند واقع شده است. شهروندهایی که در این منطقه ساکن هستند شب‌ها می‌توانند به این خیابان بیایند و از غرفه‌های غذایی و کافه‌ها خرید کنند.
اینجا کارگاهه؛ بازار گل 12

اینجا کارگاهه؛ بازار گل

فاز نخست بازار گل شادمان با ۸۴ غرفه و با هدف بالا بردن امکان دسترسی تولید کنندگان کوچک و متوسط ایرانی به بازار مصرف و ایجاد امنیت برای فروشندگان کم سرمایه در خیابان شادمهر، واقع در خیابان ستارخان‌ برای عرضه گل‌های زینتی، آپارتمانی و باغچه‌ای توسط شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در حال آماده‌سازی است.
آیین افتتاح و بهره برداری از گذر گردشگری برکت  17

آیین افتتاح و بهره برداری از گذر گردشگری برکت

آیین افتتاح و بهره برداری رسمی از گذر گردشگری برکت، با حضور حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، فاطمه تنهایی شهردار  منطقه ۸، سعید بیگی مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران و همچنین امیر قاسمی، رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران برگزار شد. این گذر گردشگری در تهرانپارس شرقی، بلوار شاهد، نرسیده به خیابان دماوند واقع شده است.
نشست خبری مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر 15

نشست خبری مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر

نشست خبری سعید بیگی، مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با حضور اصحاب رسانه، صبح روز چهارشنبه یکم آذرماه در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.
اینجا کارگاهه؛ پمپ بنزین‌های کوچک مقیاس 14

اینجا کارگاهه؛ پمپ بنزین‌های کوچک مقیاس

تعداد زیادی کارگاه در حوزه‌های خدمت‌رسانی(عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک) در شهر تهران فعال است. کمپین «اینجا کارگاهه» به منظور اطلاع‌رسانی دقیق به مردم در بیش از ۱۰۰ نقطه کارگاهی پایتخت است. گزارش زیر کارگاه‌ پمپ بنزین‌های کوچک مقیاس به همت شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر که یکی از راهکارهای حل مشکل کم بود جایگاه پمپ بنزین و برای کمتر شدن معظلات ترافیکی شهر می‌باشد را به تصویر کشیده است.
افتتاح شعبه «خودرو ۴۵» در چیتگر 17

افتتاح شعبه «خودرو ۴۵» در چیتگر

آیین افتتاح شعبه «خودرو ۴۵» ظهر سه‌شنبه 28 شهریور ماه با حضور فردین رحمان نژاد معاون توسعه، بهره‌برداری و سرمایه‌گذاری شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در مرکز خرید و فروش خودرو چیتگر برگزار شد.
آئین آغاز عملیات اجرایی ساخت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس  4

آئین آغاز عملیات اجرایی ساخت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس

آئین آغاز عملیات اجرایی ساخت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس با حضور سعید بیگی، رئیس شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران و جمعی از مدیران شهرداری منطقه ۶، صبح روز چهارشنبه ۷ تیرماه در محله والفجر برگزار شد.
طرح ساماندهی موقت دستفروشان و بساط‌گستران 4

طرح ساماندهی موقت دستفروشان و بساط‌گستران

در آستانه نوروز۱۴۰۲ و با هدف ساماندهی دستفروشان و بساط گستران، شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر اقدام به برپایی غرفه ویژه فروش محصولات صنایع دستی، مواد خوراکی و سوغات اقوام در نقاط مختلف شهر از جمله ضلع شمالی و غربی بوستان دانشجو، ضلع شرقی میدان ونک و پارک ساعی نموده تا متقاضیان فروش اقلام مذکور در این غرفه‌ها حضور یابند.
نشست خبری مدیر‌عامل شرکت ساماندهی و مشاغل 23

نشست خبری مدیر‌عامل شرکت ساماندهی و مشاغل

نشست خبری مدیر‌عامل شرکت ساماندهی و مشاغل شهر تهران ظهر امروز بیستم اسفندماه با حضور اصحاب رسانه در محل ساختمان این شرکت برگزارشد.
به وقت خدمت؛ واکسیناسیون کارگران شهرداری تهران 4

به وقت خدمت؛ واکسیناسیون کارگران شهرداری تهران

با توجه به اینکه یکی از مشاغل پرخطر در شهرداری تهران، خدمات انجام شده توسط پاکبانان است، طرح واکسیناسیون هپاتیت کارگران شهرداری تهران، توسط شرکت شهر سالم آغاز شده است.
موافقتنامه همکاری راه‌اندازی مرکز لجستیک شهر تهران 22

موافقتنامه همکاری راه‌اندازی مرکز لجستیک شهر تهران

صبح دوشنبه 10 مرداد ماه 1401 موافقتنامه همکاری فی مابین سازمان مدیریت حمل و نقل بار و پایانه‌های مسافری، مجموعه شهر آفتاب، شرکت راه آهن شهری تهران و حومه، شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه و شرکت ساماندهی و مشاغل شهر تهران با موضوع راه‌اندازی مرکز لجستیک شهر تهران به امضا رسید.
آیین افتتاح مرکز خرید و فروش اجناس دست دوم خلازیر 22

آیین افتتاح مرکز خرید و فروش اجناس دست دوم خلازیر

صبح روز پنجشنبه ۲ تیرماه ۱۴۰۱، مرکز خرید و فروش اجناس دست دوم با حضور محسن پیرهادی عضو شورای اسلامی شهر تهران، جلال بهرامی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، حسین نظری معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران، سعید بیگی مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران و سید مهدی هدایت شهردار منطقه ١٩ افتتاح و بهره برداری گردید.
افتتاح اغذیه فروشی های خیابان اجتماعی 8

افتتاح اغذیه فروشی های خیابان اجتماعی

مراسم افتتاح نخستین اغذیه فروشی های خیابانی غرب تهران که با همت شهرداری منطقه 9 و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران به بهره بردارى رسیده است، شامگاه شنبه 21 خرداد 1401 برگزار شد.
اغذیه فروشی های خیابان اجتماعی 3

اغذیه فروشی های خیابان اجتماعی

نخستین اغذیه فروشی های خیابانی غرب تهران که با همت شهرداری منطقه 9 و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران راه اندازی شده است، شامگاه امروز شنبه 21 خرداد ماه 1401 در خیابان اجتماعی منطقه 9 به صورت رسمی به بهره برداری خواهد رسید.
نشست خبری مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران 23

نشست خبری مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران

نشست خبری قدرت الله محمدی مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اصحاب رسانه، یکشنبه 26 اردیبهشت 1401 در این مرکز برگزار شد.
مراسم تکریم از بانوان شاغل  15

مراسم تکریم از بانوان شاغل

مراسم تکریم از بانوان شاغل در مراکز توانمندسازی کوثر و مشاغل خانگی با حضور مریم اردبیلی رئیس امور بانوان شهرداری تهران، عصر چهارشنبه 31 فروردین ماه 1401در محل باغ موزه زندان قصر برگزار شد.
آخرین دربی قرن از دید اصناف 7

آخرین دربی قرن از دید اصناف

عصر روز پنجشنبه ۲۶ اسفندماه ، صاحبان مشاغل و اصناف شهر تهران، بازی دو تیم پرسپولیس و استقلال تهران را در محل کسب خود تماشا کردند. این بازی با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید.