مجله الکترونیک 02

آن‌سو؛ پنجره‌ای به ارتباطات شهری جلد دوم

نگاه «آن‌سو» به رویداد بارش 2 زیر بال ملائک دومین شماره ماهنامه «آن‌سو» در 56 صفحه توسط معاونت روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران به صورت مکتوب و الکترونیک منتشر شد. در شماره بهمن ماه به این نشریه گزارشی از رویداد فرهنگی آموزشی ارتباطات، برندینگ شهری و شبکه‌های اجتماعی در مشهد مقدس (بارش 2) آمده است. اطلاع رسانی از دیگر اقدامات مرکز ارتباطات و امور بین الملل و معرفی فعالیت‌های روابط عمومی مناطق، ارزیابی تلاش آن‌ها در پویش من شهردارم2 و همچنین گفت‌وگو با مرشد شیر خدا از دیگر مطالب شماره اخیر است. ماهنامه «آن‌سو» با هدف اطلاع رسانی، آموزش و انگیزه بخشی برای خانواده ارتباطی شهرداری تهران منتشر می‌شود.
مجله الکترونیک 01

آن‌سو؛ پنجره‌ای به ارتباطات شهری

برنامه‌ریزی، طراحی و اجرای استراتژی‌های ارتباطی با شهروندان، رسانه‌ها و سایر نهادها در شهرداری تهران را روابط عمومی‌ها بر عهده دارند تا بتوانند با ارائه اطلاعات و خدمات به شهروندان، افزایش آگاهی و شناخت آنها درباره فعالیت‌های شهرداری، پاسخگوی نیازهای مردم باشند. کار در روابط عمومی‌ها به‌سان تلاش تولید کننده‌ای‌ است که خریدار همان کالا هیچگاه او را نمی‌بیند. مجله «آن سو» برای اولین بار به پوشش پشت صحنه فرایند و رویدادهای شهرداری و نقش روابط عمومی ها می‌پردازد. این مجله به شهروندان و علاقه‌مندان به مسائل شهری، اطلاعات جامع و دقیقی درباره فعالیت‌های روابط عمومی‌های شهرداری‌ تهران ارائه می‌دهد. در این مجله می‌خوانید تلاش قشر فعالی را که عمری در بطن رویدادهای شهری سپری کردند و بسیار کم دیده شدند؛ آن‌سو شاید بتواند قدردانی کوچکی باشد از زحمت شبانه روزی روابط عمومی‌ها.
رونمایی از اولین شماره مجله «وزن دنیا» 10

رونمایی از اولین شماره مجله «وزن دنیا»

مراسم رونمایی از اولین شماره مجله «وزن دنیا» که در حوزه شعر فارسی فعالیت دارد پنج شنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ در خانه وارطان برگزار شد.
نوزدهمین تولد ماه به بهانه سالروز تولد جواد علیزاده 40

نوزدهمین تولد ماه به بهانه سالروز تولد جواد علیزاده

نوزدهمین تولد ماه به بهانه سالروز تولد 64 سالگی جواد علیزاده کارتونیست و کاریکاتوریست یکشنبه ۲۶ دی‌ماه در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار شد. جواد علیزاده متولد ۱۳۳۱ در اردبیل است، او دارای مدرک کارشناسی زبان انگلیسی از مدرسه عالی ترجمه است و از سال ۱۳۶۹ تاکنون مدیرمسئول، صاحب‌امتیاز و سردبیر مجله طنز و کاریکاتور بوده است.
جشن شب چله چلچراغ‎ 26

جشن شب چله چلچراغ‎

جشن شب چله مجله چلچراغ با اهدای نشان به برگزیدگان در کتابخانه ملی برگزار شد.
گورستان امام‌زاده عبدالله شهر ری 12

گورستان امام‌زاده عبدالله شهر ری

گورستان امام‌زاده عبدالله در شهر ری است و گمان می رود بقعه‌ی داخلی آن مربوط به دوره‌ی صفوی (قرن یازدهم هجری شمسی) باشد. آرامگاه‌های خانوادگی واقع در محوطه‌ی این امام‌زاده به سبک معماری دوره‌ی قاجار، پهلوی اول و دوم ساخته شده‌اند و دفن مردگان مگر در گورهای از پیش خریداری شده در آن‌جا از دهه ی پنجاه متوقف شده‌است. در این گورستان افراد شناخته شده‌ای چون سردار شرفی‌ بدر، خاندان مفخم، پورممتاز، حسن وحیدی‌ دستگردی شاعر، مهدی برکشلی، نیما یوشیج، عمادالکتاب، یداالله سحابی، عبدالحسین تیمورتاش، شیخ خزعل و سه دانشجوی کشته شده در تظاهرات ۱۶ آذر ۱۳۳۲ (مهدی شریعت‌رضوی، احمد قندچی، مصطفی بزرگ‌نیا)، عباس مسعودی موسس روزنامه اطلاعات، خاندان ماهرالنقش، محمدعلی باباییان، آیت الله لشکری و دو تنی که در ترور نافرجام شاه در سال ۴۴ به ضرب گلوله کشته شدند، صادق سرمد شاعر دهه ی ۱۳۳۰، خاندان سالار معتضد، عامری، ناصح و حسن وحید دستگردی و محمد علی عبرت که به ترتیب مجله ارمغان و روزنامه عبرت را در می آوردند دفن شده اند. مجموعه گورستان امامزاده عبدالله در چهارده اردیبهشت ۱۳۷۸ در فهرست آثار ملی کشور ثبت شد.