افتتاح ایستگاه متروی شهدای کن 1

افتتاح ایستگاه متروی شهدای کن

مراسم افتتاح ایستگاه متروی شهدای کن با حضور خانواده معظم شهدا و جمعی از مدیران شهری، صبح روز شنبه 26 اسفندماه برگزار شد.
توسعه متروی تهران؛ ایستگاه شهدای کن 4

توسعه متروی تهران؛ ایستگاه شهدای کن

متروی تهران که از آن بعنوان یکی از پروژه‌های عظیم خاورمیانه یاد می شود، حالا به روزهای بهره‌برداری از ایستگاه‌ جدید خود نزدیک شده و قرار است در آینده نزدیک و به همت دستگاه های ذیربط، ایستگاه متروی شهدای کن که در بخش شمالی خط 6 مترو تهران قرار دارد افتتاح شود. خط ۶ متروی تهران به طول ۴۲ کیلومتر از منطقه کن در شمال غربی تهران آغاز و با گذر از خیابان کوهسار و بزرگراه‌های شهید همت و آیت الله اشرفی اصفهانی وارد خیابان مرزداران شده و با عبور از بزرگراه یادگار امام(ره) در ادامه مسیر به میدان‌های ولیعصر(عج)، هفتم تیر، امام حسین(ع) و شهدا می‌رسد. در نهایت این خط به منطقه دولت آباد در جنوب شرقی تهران منتهی می‌شود.
آیین گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد 40

آیین گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

عصر روز جمعه ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۱، آیین گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به همت سازمان ورزش شهرداری تهران و با حضور حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و حسین اجاقی رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران و روسای فدراسیون های ورزشی و جمعی از ورزشکاران و قهرمانان و پیشکسوتان در زورخانه جوانمردان شهدای کن برگزار شد.
آیین تجلیل از پیشکسوتان ورزش باستانی  1

آیین تجلیل از پیشکسوتان ورزش باستانی

آیین تجلیل از پیشکسوتان ورزش باستانی با عنوان گود جوانمردان در زورخانه یادبود شهدای کن (جوانمردان) به همت ستاد گردشگری شهرداری تهران و منطقه 5 و فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای برگزار شد.