افتتاح و بهره‌برداری از زیرگذر نواب - تندگویان 1

افتتاح و بهره‌برداری از زیرگذر نواب - تندگویان

زیرگذر نواب - تندگویان با حضور هادی حق‌بین، معاون فنی و عمران شهرداری تهران، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی‌پور، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ و محمدامین سالاری پور، شهردار منطقه ۱۶، بعد از ظهر روز دوشنبه 25 اردیبهشت‌ماه افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
زیرگذر نواب-تندگویان، پیش از افتتاح 9

زیرگذر نواب - تندگویان، پیش از افتتاح

پروژه زیرگذر نواب - تندگویان به عنوان یکی از پروژه‌های منطقه 16 به همت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در آستانه افتتاح و بهره‌برداری قرار دارد. این پروژه به ایمن‌سازی و تسهیل تردد مردم مناطق 16 و 19 کمک شایانی می‌کند.
اینجا کارگاهه؛ تقاطع غیرهمسطح نواب-تندگویان 52

اینجا کارگاهه؛ تقاطع غیرهمسطح نواب-تندگویان

پروژه تقاطع غیرهمسطح نواب - تندگویان به عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های منطقه به همت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در حال انجام است. این پروژه در صورت تکمیل به ایمن‌سازی و تسهیل تردد مردم مناطق 16 و 19 کمک شایانی می‌کند.
احداث مجموعه فرهنگی مقبره الشهدای بهاران

اینجا کارگاهه، منطقه 17

تعداد زیادی کارگاه در حوزه‌های خدمت‌رسانی(عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک) در شهر تهران فعال است. کمپین «اینجا کارگاهه» به منظور اطلاع‌رسانی دقیق به مردم در بیش از ۱۰۰ نقطه کارگاهی پایتخت است. گزارش زیر احداث زمین اسکیت در مجموعه دارالشهدا، مرمت زمین چمن امامی محرم، احداث زیرگذر سواره راه آهن تهران-اهواز، احداث پیاده راه خیابان امامی محرم، پیاده‌رو سازی خیابان ابوذر، جمع آوری انهار قدیمی خیابان نعمتی، مناسب سازی خیابان محرمی، احداث مرکز سلامت مهرگان، احداث دارالقرآن مرکزی کوچه دکتر حسابی، احداث مجموعه فرهنگی مقبره الشهدای بهاران، احداث سرای محله زهتابی، احداث باغ راه حضرت فاطمه(س) در منطقه 17 را به تصویر کشیده است.
اینجاکارگاهه؛ بزرگراه یادگار امام(ره) 22

اینجاکارگاهه؛ بزرگراه یادگار امام(ره)

عملیات احداث شاخه غربی بزرگراه یادگار امام(ره) شهریورماه سال گذشته با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران آغاز شد. ادامه این بزرگراه از میدان شهیدان(جی) آغاز و پس از عبور از اراضی پادگان جی در تراز منهای یک(زیرگذر) تا غرب میدان فتح و سپس از طریق بزرگراه فتح تا تقاطع بلوار بهار و نهایتاً بزرگراه شهید بروجردی ادامه می‌یابد.
افتتاح زیرگذر بزرگراه شهید متوسلیان - باغستان 23

افتتاح زیرگذر بزرگراه شهید متوسلیان - باغستان

مراسم افتتاح زیرگذر بزرگراه شهید متوسلیان - باغستان (سه راه شهریار) همزمان با هفتمین روز دهه مبارک فجر با حضور استاندار تهران و مدیران شهری پایتخت در منطقه ۲۱ تهران برگزار شد.
اینجا کارگاهه؛ تقاطع غیرهمسطح نواب - تندگویان 46

اینجا کارگاهه؛ تقاطع غیرهمسطح نواب-تندگویان

پروژه تقاطع غیرهمسطح نواب - تندگویان به عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های منطقه به همت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در حال انجام است. این پروژه در صورت تکمیل به ایمن‌سازی و تسهیل تردد مردم مناطق 16 و 19 کمک شایانی می‌کند.
آیین بهره‌برداری از زیرگذر کوهک 25

آیین بهره‌برداری از زیرگذر کوهک

آیین بهره‌برداری از زیرگذر کوهک صبح شنبه 18 آذر ماه در هشتاد و پنجمین پویش امیدوافتخار با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران برگزار شد.
اینجا کارگاهه؛ منطقه بیست‌ویکم 8

اینجا کارگاهه؛ منطقه بیست‌ویک

تعداد زیادی کارگاه در حوزه‌های خدمت‌رسانی(عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک) در شهر تهران فعال است. کمپین «اینجا کارگاهه» به منظور اطلاع‌رسانی دقیق به مردم در بیش از ۱۰۰ نقطه کارگاهی پایتخت است. گزارش زیر کارگاه‌های زیرگذر تقاطع فتح-باغستان و توسعه درمانگاه شهرداری منطقه ۲۱ را به تصویر کشیده است.
بازدید اصحاب رسانه از پروژه های معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران 33

بازدید اصحاب رسانه از پروژه‌های معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران

صبح دوشنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه، اصحاب رسانه از آسفالت‌ریزی در اتوبان آزادگان، پروژه احداث زیرگذر تقاطع بلوار کوهک با تقاطع بزرگراه شهید همدانی و پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی بازدید کردند.
آیین بهره‌برداری از پروژه‌های منطقه ۱۸ شهرداری تهران 20

آیین بهره‌برداری از پروژه‌های منطقه ۱۸ شهرداری تهران

آیین افتتاح ۳ سرای محله، زیرگذر سولیران و ۲۰ مرکز پویش«کارآفرینی توسعه و تسهیل کسب و کار» با حضور محمد امین توکلی‌زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، احمد احمدی صدر مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران و محمد جواد خسروی شهردار منطقه ۱۸، ظهر چهارشنبه ۲۴ اسفند در چهل‌وهشتمین رویداد امید و افتخار برگزار شد.
بازدید پرویز سروری از منطقه 17

بازدید پرویز سروری از منطقه ۱۷

روز 7 شهریور 1401 پرویز سروری نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران به همراه شهردار رضا شنگی با حضور در دارالشهدا در جلسه مردمی شرکت کرد و با آنان درباره رفع مشکلاتشان (املاکی و مسکونی) گفتگو کرد . و در ادامه از سطح منطقه ۱۷ و پروژه احداث زیرگذرهای سواره‌ رو حریم خط راه‌آهن تهران_اهواز و زمین چمن صالحان بازدید کرد وی همچنین در مسیر بازگشت از بازدید منطقه با خانواده شهید علیشاهی نیز دیدار کرد .
عملیات جمع آوری ریل‌ها و شاسی گذاری در حریم راه آهن تهران اهواز 10

عملیات جمع آوری ریل‌ها و شاسی گذاری در حریم راه آهن تهران اهواز

عملیات جمع آوری ریل‌ها و شاسی گذاری در حریم راه آهن تهران اهواز، جهت ادامه اجرای پروژه احداث زیرگذر سواره رو در حریم خط تهران اهواز توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 17 آغاز شده و به زودی به پایان خواهد رسید.
آیین افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های شهری 46

آیین افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های شهری

آئین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های شهری با حضور علیرضا زاکانی شهرار تهران، شنبه ۲۳ بهمن ماه 1400، در زیرگذر عابر پیاده شهید جناح و به صورت همزمان در مناطق ۱۵، ۱۸، ۱۹ و ۵ همزمان با ایام چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.
آیین افتتاح و بهره برداری ورودی شرقی زیرگذر گلوبندگ 1

آیین افتتاح و بهره برداری ورودی شرقی زیرگذر گلوبندگ

آیین بهره برداری از گذرگاه شهدای مسجد ارک(دسترسی شرقی زیرگذر عابر پیاده چهارراه گلوبندک به ایستگاه مترو پانزده خرداد) عصر سه‌شنبه 5 مرداد 1400 با حضور پیروز حناچی شهردار تهران و صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران برگزار شد.
مراسم کلنگ زنی سه زیرگذر در منطقه ١٧

مراسم کلنگ زنی سه زیرگذر در منطقه ١٧

عملیات اجرایی سه زیرگذر سواره رو در مسیر راه آهن تهران - اهواز , چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400 با حضور دکتر حناچی شهردار تهران در منطقه 17 و "بهره برداری از دو پروژه مدیریت سیلاب در غرب تهران" برگزار شد.
نمایشگاه عکس زندگی افراد مبتلا به سندروم داون 4

نمایشگاه عکس زندگی افراد مبتلا به سندروم داون

به همت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران مجموعه‌ای از تصاویر مربوط به زندگی افراد مبتلا سندروم داون در زیرگذر ولیعصر(عج) به نمایش گذاشته شده است. این نمایشگاه با هدف افزایش آگاهی و شناخت بیشتر مسافران از این افراد و نیز ترویج فرهنگ همدلی و مهربانی برگزار شده است.
زیرگذر نصر (گیشا) 18

زیرگذر نصر (گیشا)

زیرگذر کوی نصر(گیشا) معبری با 3 خط عبوری در هر یک از باندهای شمالی و جنوبی بوده و طول آن با احتساب مسیرهای دسترسی به حدود 1500 متر می‌رسد. این پروژه در تقاطع بزرگراه‌های شهید چمران و جلال آل‌احمد است که در ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ به بهره برداری رسید.
زیرگذر گلوبندگ ورودی غربی 2

زیرگذر گلوبندگ ورودی غربی

پروژه احداث زیرگذر گلوبندک که یکی از پروژه های شاخص منطقه 12 به شمار می آید، پس از تکمیل و بهره برداری، ضلع غربی خیابان ۱۵ خرداد را از زیر خیابان خیام به ضلع شرقی آن متصل ساخته و در نتیجه مشکل تداخل تردد پیاده و سواره در خیابان خیام و چهارراه گلوبندک را برطرف می کند. زیرگذر گلوبندک در واقع یک زیرگذر پیاده شهری است و علاوه بر تسهیل تردد عابران پیاده، امکان دسترسی آسان به ایستگاه مترو در ضلع غربی بازار، را فراهم می کند.
آیین افتتاح ورودی غربی زیرگذر گلوبندگ 5

آیین افتتاح ورودی غربی زیرگذر گلوبندگ

آیین افتتاح و بهره برداری ورودی غربی زیرگذر گلوبندگ چهارشنبه 20 اسفند 1399 با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار تهران و صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران برگزار شد.