ایستگاه متروی آیت‌الله کاشانی 6

ایستگاه متروی آیت‌الله کاشانی

خط ششم متروی تهران، به طول ۴۲ کیلومتر از منطقه کن در شمال غربی تهران آغاز و با گذر از خیابان کوهسار و بزرگراه‌های شهید همت و آیت‌الله اشرفی اصفهانی وارد خیابان مرزداران شده و با عبور از بزرگراه یادگار امام(ره)، میدان‌های ولیعصر(عج)، شهدای هفتم تیر، امام حسین(ع) و ... به ایستگاه منطقه دولت آباد در جنوب شرقی تهران منتهی می‌شود.
ایستگاه متروی کارگر 20

ایستگاه متروی کارگر

ایستگاه متروی کارگر یکی از ایستگاه‌های خط ۶ متروی تهران است که در تقاطع خیابان کارگر و خیابان دکتر فاطمی واقع شده‌است. این ایستگاه در ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ تأسیس شده‌است.
به وقت خدمت؛ شهدای هفتم تیر 14

ایستگاه متروی شهدای هفتم تیر

ایستگاه مترو شهدای هفتم تیر به عنوان یکی از نقاط تقاطعی متروی تهران نقش کلیدی را ایفا می‌کند. این ایستگاه دو خط پرتردد یک و شش را به یکدیگر متصل می‌کند و تاثیر بسزایی در کنترل ترافیک و کاهش آلودگی در مرکز پایتخت دارد.
پروژه ایستگاهی میدان ولیعصر 42

پروژه ایستگاهی میدان ولیعصر

ساخت مجتمع ایستگاهی چند منظوره در هفت طبقه برای اولین بار در تقاطع خط سه و شش متروی تهران در میدان ولی عصر تهران ساخته شده است . این ایستگاه به گونه ای طراحی شده است مسافران را از داخل مترو و هم از سطح خیابان به طرفین هدایت می کند و این مجتمع در محل تلاقی خط شش و سه مترو قرار دارد، همچنین 4 دسترسی از 4 طرف میدان ولی عصر (ع) برای آن پیش بینی شده است.