خدمات شهرداری تهران در پایان روز قدس 15

خدمات شهرداری تهران در پایان روز قدس

شهرداری تهران در پایان روز قدس، خدمات خود را در زمینه حمل و نقل عمومی و نظافت، امروز جمعه ۲۵ فروردین‌ماه در معابر شهر تهران ارائه داد.
خدمات شهرداری تهران در پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن - ۲ 6

خدمات شهرداری تهران در پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن - ۲

شهرداری تهران در پایان مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، در جهت سهولت در رفت و آمد شهروندان و پاکیزگی معابر سطح شهر تهران به شهروندان خدمت‌رسانی میکند.
به وقت خدمت؛ بازآمادسازی اتوبوس‌های شهری تهران 57

به وقت خدمت؛ بازآمادسازی اتوبوس‌های شهری تهران

اتوبوس‌های شهری شرکت اتوبوسرانی شهرداری تهران که دارای وضعیت نامناسب و نیازمند بازسازی و تعمیرات اساسی هستند شناسایی و توسط اکیپ‌های فنی و خدماتی در شرکت شهاب خودرو مورد تعمیر و بازسازی قرار می گیرند.
تست گرم متروباس 22

تست گرم متروباس

تست گرم از اولین متروباس (اتوبوس سه کابین) در خط ۲ اتوبوس‌های تندرو (BRT) بعد از گذشت ۵ سال از خریداری شدنشان امروز شنبه اول مهرماه انجام شد.
آیین رونمایی از سامانه کیف پول الکترونیک 18

آیین رونمایی از سامانه کیف پول الکترونیک

آیین رونمایی از سامانه کیف پول الکترونیک صبح شنبه یکم مهر ماه با حضور محسن هرمزی سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک و سعید جهانی مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران در ایستگاه مترو تربیت مدرس برگزار شد.
سریع، ارزان، قرمز 1

سریع، ارزان، قرمز

یکی از خدمات موثر برای شهروندان تهرانی در حمل و نقل عمومی استفاده از خطوط اتوبوس تندرو (BRT) است، که با هزینه پایین خود در 9 خط مجزا و 164 کیلومتر مسیر به صورت شبانه روزی به جابجایی شهروندان در شهر تهران کمک می‌کند و تردد در شهر تهران را سرعت می‌بخشد. یکی از اصلی‌ ترین ویژگی‌های این سامانه اختصاص یک خط ویژه به آن است، که فارغ از ترافیک شهری بتواند با سرعت بالا مسافران را جابجا کند.
نخستین ایستگاه اتوبوس‌های بی آر تی با معماری ایرانی و اسلامی  4

نخستین ایستگاه اتوبوس‌های بی آر تی با معماری ایرانی و اسلامی

نخستین ایستگاه اتوبوس‌های تندرو(بی آر تی) با معماری ایرانی و اسلامی در بزرگراه بعثت تهران و در محدوده شهرداری منطقه ۱۶ به بهره‌برداری رسید.
بی قانونی؛ ممنوعیت تردد در خطوط بی آر تی

بی قانونی؛ ممنوعیت تردد در خطوط بی آر تی

تمام کشورهای دنیا خطوط ویژه‌ای برای تردد اتوبوس‌ها، خودروهای امدادی و خودروی برخی از مسئولان کشور در نظر گرفته شده تا در زمان های حادثه سهولت در رفت و آمد را فراهم کند. اما ورود موتورسیکلت‌ها و خودروهای غیرمجاز به خطوط ویژه موجب اختلال در خدمات رسانی حمل و نقل و کاهش سرعت خودروهای امدادرسان می‌شود، برابر قانون راهنمایی و رانندگی ورود وسایل نقلیه غیرمجاز از خطوط ویژه در کلانشهرها ۸۰ هزار تومان جریمه برای رانندگان در پی خواهد داشت.