گردهمایی خانواده شهرداری منطقه ۱۶ در بوستان بعثت 19

گردهمایی خانواده شهرداری منطقه ۱۶ در بوستان بعثت

به مناسبت هفته بسیج، گردهمایی بزرگ خانواده شهرداری منطقه ۱۶ در بوستان بزرگ بعثت برگزار شد.
گذر پاییزی بوستان بعثت 12

گذر پاییزی بوستان بعثت

به همت شهرداری منطقه ۱۶ شهر تهران، گذر پاییزی برای حضور و استفاده شهروندان در بوستان بعثت واقع در محله باغ آذری برپا شده است.
مراسم تقدیر و تکریم از پرستاران شاغل و همسران جانباز منطقه ۱۶ 4

مراسم تقدیر و تکریم از پرستاران شاغل و همسران جانباز منطقه ۱۶

همزمان با ولادت باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، تقدیر و تکریم از پرستاران شاغل و همسران جانباز سطح منطقه با حضور محمد امین سالاری پور شهردار منطقه ۱۶ برگزار شد.
تور عکاسی بوستان بعثت 35

تور عکاسی بوستان بعثت

به همت شهرداری منطقه ۱۶، تور عکاسی از بوستان بعثت با حضور جمعی از عکاسان حوزه گردشگری شهر تهران، صبح روز جمعه ۲۶ آبان‌ماه در این بوستان برگزار شد.
بوستان بعثت 49

بوستان بعثت

پارک بعثت در جنوب تهران واقع است. این پارک با مساحت حدود 53 هکتار در سال 1352 خورشیدی ایجاد شده و تحت پوشش سازمان پارک ها نگهداری می شود. بوستان بعثت از بوستان‌های شهری است که در کنار ترمینال جنوب قرار دارد و از این جهت محل استراحتگاه بسیاری از مسافران تهران به شمار می‌آید. بوستان بعثت دارای 3 ورودی شمالی، جنوبی و شرقی می باشد. پارک بعثت درواقع اولین مجموعه تفریحی و ورزشی است که در جنوب تهران، در دوره پهلوی دوم بنا شد و تاثیر مهمی در بهبودی شرایط هوای جنوب تهران داشت و نیز به عنوان مرکزی برای تفریح‌ مورد توجه اهالی خیابان‌های جنوبی تهران بود. پارک بعثت دارای 2 دریاچه پرورش ماهی، قایقرانی و آبیاری پارک است. دریاچه، جزیره ای را دربرگرفته است که لانه های پرندگان در آن جای گرفته و محل اجتماع و پرورش اردک و غاز است و همچنین قایق ها در کنارش پهلو می گیرند.
درختکاری و لانه گذاری کبوتر در بوستان بعثت 26

درختکاری و لانه گذاری پرندگان در بوستان بعثت

درختکاری و لانه گذاری پرندگان در بوستان بعثت با حضور هادی زبده شهردار منطقه ۱۶ ٫ صدرالدین علیپور رییس مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و خانواده های محترم شهدا برگزار شد.