بازگشایی معابر منطقه یک 36

بازگشایی معابر منطقه یک

به دنبال بارش برف در پایتخت، شهرداری منطقه یک با کمک ماشین آلات ده منطقه دیگر اقدام به بازگشایی تمامی معابر سطح این منطقه کرد. همچنین نیروهای خدمات شهری منطقه یک با به کارگیری تجهیزات و ماشین آلات برفروبی آمادگی کامل برای بارش‌های پیشرو را دارند.
عصر زمستانی تهران 7

عصر زمستانی تهران

شهر تهران روز چهارشنبه ۹ اسفندماه، عصر سرد و برفی را پشت سر گذاشت.
بارش برف زمستانی در تهران 18

بارش برف زمستانی در تهران

بارش برف زمستانی، مناطق شمالی تهران را سفیدپوش کرد.
بارش برف در تهران 12

بارش برف در تهران

بارش برف در ششمین روز از اسفندماه، شهر تهران را سفیدپوش کرد.
آمادگی نیروهای خدمات شهری در پی بارش‌ برف تهران 1

آمادگی نیروهای خدمات شهری در پی بارش‌ برف تهران

با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران در پایتخت، شهرداری مناطق در کنار معاونت خدمات شهری، نیروها و تجهیزات خود را در معابر مستقر کردند تا تردد شهروندان در سطح شهر با مشکل مواجه نشود.
بارش برف زمستانی در منطقه 1 11

بارش برف زمستانی در منطقه 1

بارش برف زمستانی در منطقه 1 از ساعات اولیه صبح روز جمعه 13 دی‌ماه آغاز شد و این منطقه را سفید پوش کرد و جلوه زیبایی به این منطقه داد.
روز برفی در بوستان ملت 32

روز برفی در بوستان ملت

بارش برف در سیزدهمین روز از بهمن‌ماه، بوستان ملت را سفیدپوش کرد.
صبح آدینه برفی  19

صبح آدینه برفی

بارش برف در سیزدهمین روز از بهمن‌ماه، شهر تهران را سفیدپوش کرد.
بارش برف زمستانی در معابر شمالی پایتخت - 2 49

بارش برف زمستانی در معابر شمالی پایتخت - 2

با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران در پایتخت همزمان با روزهای پایانی هفته جاری، شهرداری مناطق در کنار معاونت خدمات شهری، نیروها و تجهیزات خود را در معابر مستقر کردند تا تردد شهروندان در سطح شهر با مشکل مواجه نشود.
بارش برف زمستانی در معابر شمالی پایتخت - 1 50

بارش برف زمستانی در معابر شمالی پایتخت - 1

با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران در پایتخت همزمان با روزهای پایانی هفته جاری، شهرداری مناطق در کنار معاونت خدمات شهری، نیروها و تجهیزات خود را در معابر مستقر کردند تا تردد شهروندان در سطح شهر با مشکل مواجه نشود.
بارش برف زمستانی در منطقه ۲ 35

بارش برف زمستانی در منطقه ۲

بارش برف زمستانی در منطقه ۲ تهران از ساعات اولیه صبح امروز پنجشنبه ۱۲ دی‌ماه آغاز شد و این منطقه را سفید پوش کرد و جلوه زیبایی به این منطقه داد.
عملیات برف‌روبی در منطقه 2 11

عملیات برف‌روبی در منطقه 2

با توجه به بارش برفی که از بامداد امروز ۱۲ بهمن‌ماه در پایتخت آغاز شده است، نیروهای خدمات شهری منطقه 2 شهرداری تهران از ساعات اولیه بارش با تمام توان و تجهیزات برای جلوگیری از انسداد معابر در حال تلاش هستند.
تهران برفی  3

تهران برفی

بارش صبحگاهی برف در مناطق شمالی، روز چهارشنبه 11 بهمن‌ماه شهر تهران را سفیدپوش کرد.
بهره‌برداری از پل مجهز به سامانه برف‌زدایی 10

بهره‌برداری از پل مجهز به سامانه برف‌زدایی

مراسم افتتاح و بهره‌برداری از پل مجهز به سامانه برف‌زدایی با حضور علیرضا زاکانی، شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری، صبح روز شنبه 30 دی‌ماه در بلوار ارتش برگزار شد.
تهران بعد از برف 21

تهران پس از برف

شب گذشته و در لحظات ابتدایی آغاز بارش برف در شمال تهران، سایت‌های برف‌روبی شهرداری تهران در مناطق شمالی با آمادگی حاصل از رصد لحظه‌ای شرایط جوی و بدون غافلگیری، با حضور به موقع در مناطق برف‌زده، به وظیفه خود به خوبی عمل کرده و اقدام به برف‌روبی و تسهیل در رفت و آمد شهروندان محترم تهرانی کردند.
اینجا کارگاهه؛ پل مجهز به سیستم برف‌روبی خودکار 17

اینجا کارگاهه؛ پل مجهز به سیستم یخ زدایی خودکار

پل B9 در بزرگراه ارتش واقع در منطقه یک تهران است که غرب به غرب این بزرگراه را به یکدیگر متصل می‌کند، این پل مکانیزه مجهز به سیستم پاشش استات منیزیم جهت عدم یخ زدگی معبر خواهد شد.  پل مجهز به پمب‌خانه است که لوله‌کشی شده و سیستم نازل، مخزن مایع و سنسور دارد که بصورت اتوماتیک و با بارش باران و برف، اقدام به پاشش مایع استات منیزیم و در نهایت مانع از یخ زدگی معبر خواهد شد و دیگر نیاز نیست کارگر و ماشین برف‌روبی جهت شن پاشی وارد عمل شوند.
هرس درختان در منطقه ۱۶ 16

هرس درختان در منطقه ۱۶

همه ساله با نزدیک شدن به اواخر پاییز و آغاز فصل سرما، معاونت خدمات شهری شهرداری تهران به منظور جلوگیری از بروز خطرات احتمالی در پی‌بارش برف و شکستن درختان و همینطور به منظور رشد بیشتر آنها اقدام به هرس شاخه‌های اضافی درختان می‌کند.
تمرین عملیات برف‌روبی در منطقه ۳  12

تمرین عملیات برف‌روبی در منطقه ۳

تمرین عملیات برف‌روبی با حضور حمید جوانی، شهردار منطقه ۳ و رضا محمدی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، صبح روز شنبه ۱۱ آذرماه در سایت برف‌روبی منطقه ۳ برگزار شد.
طرح زمستانه مشترک پلیس راهور و شهرداری تهران 15

طرح زمستانه مشترک پلیس راهور و شهرداری تهران

صبح روز یکشنبه پنجم آذر ماه ۱۴۰2،‌ طرح زمستانه مشترک پلیس راهور و شهرداری تهران با حضور حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، سید ابوالفظل موسوی‌پور رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران، رضا محمدی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران بزرگ برگزار شد.
روایت مه‌و‌برف در بوستان سنگی تهران  18

روایت مه‌و‌برف در بوستان سنگی تهران

جمشیدیه، پارکی تماشایی با فرشی از سنگ است که در هر فصلی از سال گردش در آن لذت بخش خواهد بود اما این روزها به دلیل بارش‌‌ برف زیبایی های منحصربفردی دارد که تماشای آنها خالی از لطف نیست.