افتتاح بازار میوه و تره‌بار در منطقه 22 21

افتتاح بازار میوه و تره‌بار در منطقه 22

همزمان با یکصدوبیستمین پویش امیدوافتخار، مراسم افتتاح ۴ بازار میوه و تره‌بار در منطقه ۲۲ و به صورت همزمان در مناطق ۶،۹،۱۱ با حضور حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، مهدی بختیاری زاده مدیرعامل سازمان مدیریت میادین و میوه و تره بار شهرداری تهران، سید محمد موسوی شهردار منطقه یازده و مسعود نصرتی شهردار منطقه ۲۲ ، شنبه 22 اردیبهشت‌ماه برگزار شد.
نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی؛ ایران اکسپو 17

نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی؛ ایران اکسپو

نمایشگاه ایران اکسپو در راستای نمایش توانمندی‌های صادراتی با بازارهای بین‌المللی، تا تاریخ ۱۲ اردیبهشت‌ماه در نمایشگاه بین المللی تهران برپا است.
احیای شب بیست‌وسوم ماه رمضان در مسجد ارگ 27

احیای شب بیست‌وسوم ماه رمضان در مسجد ارگ

مراسم احیای شب‌ بیست‌وسوم ماه مبارک رمضان و عزاداری مولای متقیان حضرت امیرالمؤمنین امام علی(ع) با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد ارگ در بازار بزرگ تهران برگزار شد.
بازار گل شهید محلاتی در آخرین روزهاى سال 31

بازار گل شهید محلاتی در آخرین روزهاى سال

بازار گل شهید محلاتی که در محدوده شرقی تهران قرار دارد، این بازار به دلیل تنوع و قیمت های مناسب یکی از بهترین مکان‌ها برای افرادی است که با گل ‌و گیاه به استقبال بهار می‌روند.
بهره‌برداری از پروژه‌های شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران 5

بهره‌برداری از پروژه‌های شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران

آیین بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و خدماتی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، دوشنبه ۲۸ اسفندماه، مصادف با یکصدوچهاردهمین پویش امیدوافتخار با حضور حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، سعید بیگی مدیرعامل شرکت صنایع و مشاغل شهر تهران، مهدی صالحی شهردار منطقه ۲، مسعود رنجبریان مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران، هلیا حسینی مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و جمعی از مسئولان و مدیران شهری برگزار شد.
بازار بزرگ تهران در آستانه سال نو 26

بازار بزرگ تهران در آستانه سال نو

با نزدیک شدن به روز‌های پایانی سال، کم‌کم عطر و بوی بهار به مشام می‌رسد و مردم نیز برای استقبال از بهار و عید نوروز با خرید شب عید، این سنت زیبای ایرانی، خود را آماده نوروز می‌کنند.
اینجا کارگاه؛ بازارچه سرمد 11

اینجا کارگاه؛ بازارچه سرمد

چهارراه ولیعصر(عج) به عنوان یکی از مکان‌های پر تردد شهر همیشه شاهد حضور دستفروشان و بساط گستران بوده است، از این رو با هدف ساماندهی این محور ایجاد بازارچه سرمد در ضلع جنوب غربی چهارراه ولیعصر(عج) در دستور کار شهرداری منطقه ۱۱ تهران و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر قرار گرفت و تا هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید.
بهره‌برداری از ۲۲ بازار میوه و تره‌بار شهرداری تهران  4

بهره‌برداری از ۲۲ بازار میوه و تره‌بار شهرداری تهران

مراسم افتتاح و بهره‌برداری از ۲۲ بازار میوه و تره‌بار شهرداری تهران در یکصدمین پویش امید و افتخار با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، مهدی پیرهادی رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، مهدی بختیاری زاده سرپرست سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، قدرت اله محمدی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران و جمعی از مدیران شهری برگزار شد.
اینجا کارگاهه؛ بازار گل 12

اینجا کارگاهه؛ بازار گل

فاز نخست بازار گل شادمان با ۸۴ غرفه و با هدف بالا بردن امکان دسترسی تولید کنندگان کوچک و متوسط ایرانی به بازار مصرف و ایجاد امنیت برای فروشندگان کم سرمایه در خیابان شادمهر، واقع در خیابان ستارخان‌ برای عرضه گل‌های زینتی، آپارتمانی و باغچه‌ای توسط شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در حال آماده‌سازی است.
اینجا کارگاهه؛ بازار پرندگان خلیج فارس 8

اینجا کارگاهه؛ بازار پرندگان خلیج فارس

کمپین «اینجا کارگاهه» به منظور اطلاع‌رسانی دقیق به مردم در بیش از ۱۰۰ نقطه کارگاهی پایتخت نصب شده است. گزارش زیر کارگاه‌ ساخت ۱۰۰ غرفه جدید در بازار خرید و فروش پرندگان خلیج فارس است.
بازدید سفرا کشورهای خارجی از منطقه ۲۰ 56

بازدید سفرا کشورهای خارجی از منطقه ۲۰

تور بازدید جمعی از سفرا و کارمندان کشورهای خارجی و خانواده آنان از کارخانه سیمان ری، آستان مقدس حضرت شیخ صدوق(ره) و گورستان ابن‌بابویه، برج طغرل، بازار شهر ری و آستان حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) به میزبانی شهرداری منطقه ۲۰، صبح امروز شنبه ۴ آذرماه برگزار شد.
بهره‌برداری از پروژه‌های خدمات شهری در منطقه ۱۷ 30

بهره‌برداری از پروژه‌های خدمات شهری در منطقه ۱۷

آیین بهره‌برداری از ۲ بازار میوه و تره‌بار شقایق و مهستان و آغاز پروژه بازار و مجموعه ورزشی فدک، صبح شنبه ۲۰ آبان‌ماه در هشتادویک‌ومین رویداد شنبه‌های امیدوافتخار با حضور حسین نظری، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، ایوب فصاحت، مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار، رضا سیفی، شهردار منطقه ۱۷ برگزار شد.
بازار لوازم التحریر در آستانه مهر 29

بازار لوازم التحریر در آستانه مهر

با توجه به نزدیک شدن به ماه مهر و بازگشایی مدارس خانواده‌ها جهت تهیه لوازم فرزندان محصل خود به بازار لوازم التحریر آمده و نیازهای خود را برطرف میکنند.
گرم‌ترین روزهای تهران 33

روزهای گرم تهران

روند افزایش دما در کشور باعث رسیدن مجدد هوای پایتخت به دمای ۴۰ درجه در روز سه‌شنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ شد. اهالی پایتخت گرمترین روزهای تابستان را تجربه می کنند.
عزاداران تاسوعای حسینی در بازار تهران 41

عزاداری تاسوعای حسینی در بازار تهران

مراسم عزاداری تاسوعای حسینی با حضور جمعى از کسبه بازار و هیأت عزاداری، صبح روز پنجشنبه ۵ مردادماه در بازار بزرگ تهران برگزار شد.
عطر بوی سیب وزیدن گرفت 20

عطر بوی سیب وزیدن گرفت

هرساله با نزدیک شدن به ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع)، صنف سیاهی فروشان در بازار بزرگ تهران با حضور عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) جهت خرید پرچم و ملزومات عزاداری برای هیأت و منازل خود به استقبال ماه محرم می‌روند.
آتش‌سوزی انبار چسب در بازار تهران 40

آتش‌سوزی انبار چسب در بازار تهران

انبار چسب واقع در سرای موسوی‌مهر محله پاچنار بازار تهران، صبح امروز ۱۶ خردادماه، طعمه حریق شد.
بازار تجریش در آستانه نوروز  20

بازار تجریش در آستانه نوروز

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، کم‌کم عطر و بوی بهار به مشام می‌رسد و مردم نیز برای استقبال از بهار و عید نوروز با خرید شب عید، این سنت زیبای ایرانی، خود را آماده نوروز می‌کنند. بازار تجریش یکی از محل های پر جنب و جوش برای خرید شب عید است.
به وقت خدمت؛ حافظان معابر بازار بزرگ تهران

به وقت خدمت؛ حافظان معابر بازار بزرگ تهران

به منظور حفظ آرامش و تسهیل تردد شهروندان، بیش از پنجاه نفر از عوامل شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران، گیت‌های پر تردد معابر منتهی به بازار بزرگ تهران را روزانه کنترل و تردد وسایل نقلیه مجاز را مدیریت می کنند.
تهران زیبای من؛ منطقه 7

تهران زیبای من؛ منطقه 7

شاید خیلی ها تهران را با میدان آزادی اش و یا درختان خیابان ولیعصر(عج) بشناسند. برخی هم بازار تجریش و امامزاده صالح(ع) را از جذابیت های پایتخت می خوانند و گروه دیگر هم موزه های شهر را به یاد دارند. به هرحال پایتخت زیبای ایرانمان، آنقدر جاذبه های قدیمی و حتی معاصر دارد که نمی توان عددی برای آنها برشمرد. ما قصد داریم در «تهران زیبای من« به تفکیک مناطق شهری، برخی از این زیبایی ها را با شما به اشتراک بگذاریم.